VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 5 februari 2007 | door Redactie

0

Uitslagen-standen en programma 1ste-2de-3de en dames 1

#

Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland 1 13 9 2 2 29 29 16
2. Irnsum 1 13 9 0 4 27 33 13  
3. Lemmer 1 13 8 3 2 27 40 22  
4. GAVC 1 13 8 2 3 26 37 19  
5. DTD 1 13 7 1 5 22 18 23  
6. CAB 1 13 6 0 7 18 31 30  
7. Nicator 1 13 4 5 4 17 33 32  
8. Oosterlittens 1 13 4 3 6 15 20 21  
9. Robur 1 13 4 1 8 13 21 31  
10. Black Boys 1 13 3 2 7 11 22 35  
11. Renado 1 13 3 2 8 11 8 26  
12. Dronrijp 1 13 1 3 9 6 11 31  

 2de Periode

1. Friesland 1 5 4 1 0 13 15 5
2. GAVC 1 5 4 0 1 12 15 7  
3. CAB 1 5 3 0 2 9 9 5  
4. Irnsum 1 5 3 0 2 9 11 7  
5. Nicator 1 5 2 1 2 7 11 10  
6. Robur 1 5 2 1 2 7 11 12  
7. DTD 1 5 2 1 2 7 7 10  
8. Renado 1 5 2 0 3 6 4 10  
9. Lemmer vv 1 5 1 2 2 5 10 11  
10. Black Boys 1 5 1 1 3 4 5 16  
11. Oosterlittens 1 5 1 1 3 4 7 9  
12. Dronrijp 1 5 1 1 3 4 6 10  

Programma Irnsum 1

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-Feb-2007 14:30 CAB 1 – GAVC 1 Sportcomplex het Bolwerk
11-Feb-2007 14:00 DTD 1 – Black Boys 1 Sportterrein DTD
11-Feb-2007 14:00 Friesland 1 – Nicator 1 Sportpark Nylan
11-Feb-2007 14:00 Lemmer 1 – Irnsum 1 Sportpark Lemstervaart
11-Feb-2007 14:00 Oosterlittens 1 – Dronrijp 1 Sportterrein Oosterlittens
11-Feb-2007 14:00 Renado 1 – Robur 1 Sportvelden Renado
18-Feb-2007 14:00 Black Boys 1 – Renado 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
18-Feb-2007 14:00 Dronrijp 1 – Lemmer 1 Schatzenburg
18-Feb-2007 14:00 GAVC 1 – DTD 1 Sportcomplex Nesserdijk
18-Feb-2007 14:00 Irnsum 1 – Friesland 1 Sportcomplex Irnsum
18-Feb-2007 14:30 Nicator 1 – CAB 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
18-Feb-2007 14:00 Robur 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Abonnementsuitslagen Irnsum 2  

Datum Thuis Uit Uitslag
28-01-07 Irnsum 2  FVC 2  1 – 1
04-02-07  Frisia 2  Geel Wit 2  2 – 5

 04-02-07                 Sneek 3                     Irnsum 2                    0 – 4

Stand Irnsum 2   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 12 10 1 1 31 42 10
2. Trynwalden 2 12 7 1 4 22 31 20  
3. Franeker SC 2 11 6 2 3 20 31 20  
4. Irnsum 2  12 5 2 4 18 28 29  
5. FVC 2 12 5 3 4 17 28 20  
6. Sneek 3 11 4 2 5 14 22 27  
7. Geel Wit 2 12 4 3 5 14 28 27
8. Rood Geel 2 11 3 3 5 12 25 29  
9. Frisia 2 10 3 2 5 10 18 25
10. Friesland 2 12 3 1 8 10 20 54  
11. Jubbega 2 12 2 2 8 8 21 33

2de Periode   Irnsum 2
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 2 2 2 0 0 6 6 1
2. Irnsum 2  2 1 1 0 4 5 1  
3. SC Franeker 2 1 1 0 0 3 5 1  
4. Rood Geel 2 1 1 0 0 3 3 1  
5. DIO Oosterwolde 3 2 1 0 1 3 8 2  
6. Geel Wit 2 2 1 0 1 3 6 6  
7. Sneek 3  2 1 0 1 3 6 6  
8. FVC 2 1 0 1 0 1 1 1  
9. LAC Frisia 1883 2 1 0 0 1 0 2 5  
10. Jubbega 2 2 0 0 2 0 3 9  
11. Friesland 2 2 0 0 2 0 1 13  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-Feb-2007 10:30 FVC 2 – Jubbega 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
11-Feb-2007 10:30 Frisia 2 – Irnsum 2 De Magere Weide
11-Feb-2007 11:00 Rood Geel 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
11-Feb-2007 12:00 Sneek 3 – Franeker SC 2 Sportpark v.v. Sneek
11-Feb-2007 10:00 Trynwalden 2 – Friesland 2 Sportpark Keatsjemuoilan
18-Feb-2007 10:30 DIO Oosterwolde 3 – Sneek 3 Sportpark Oostenburg
18-Feb-2007 11:00 Franeker SC 2 – FVC 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
18-Feb-2007 11:00 Friesland 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan
18-Feb-2007 10:30 Irnsum 2 – Geel Wit 2 Sportcomplex Irnsum
18-Feb-2007 10:00 Jubbega 2 – Frisia 2 ’t Heidefjild

Abonnementsuitslagen Irnsum 3  

Datum Thuis Uit Uitslag
28-01-07 Irnsum 3  Thor 2  2 – 1
04-02-07  SCS 2  Gorredijk 6  1 – 2

Stand Irnsum 3

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Aengwirden 2 11 7 4 0 25 31 11
2. Blesse De 3 10 7 2 1 23 37 16  
3. Langezwaag 2 10 6 2 2 20 35 14  
4. Mildam 2 11 5 5 1 20 29 19  
5. FFS 2 10 4 3 3 15 28 26  
6. Read Swart 3 12 4 2 6 14 27 39  
7. Gorredijk 6 11 4 0 7 12 14 37  
8. SCS 2 10 3 1 6 10 27 27  
9. Sport Vereent 2 10 2 3 5 9 20 27  
10. Irnsum 3 12 3 0 9 9 18 38  
11. Thor 2 11 2 2 7 8 19 31  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-Feb-2007 12:30 Irnsum 3 – SCS 2 Sportcomplex Irnsum
11-Feb-2007 10:00 Langezwaag 2 – Gorredijk 6 ‘T Paradijske
11-Feb-2007 12:00 Mildam 2 – Thor 2 De Wissel
11-Feb-2007 10:00 Read Swart 3 – Aengwirden 2 Sportpark de Jister
11-Feb-2007 10:00 Sport Vereent 2 – FFS 2 "Lunia" te Oldeberkoop
18-Feb-2007 12:00 Aengwirden 2 – Sport Vereent 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
18-Feb-2007 10:30 Blesse De 3 – Irnsum 3   Sportpark De Berk
18-Feb-2007 10:00 Gorredijk 6 – Mildam 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
18-Feb-2007 10:30 SCS 2 – Langezwaag 2 vv SCS a.d Sportlaan
18-Feb-2007 10:00 Thor 2 – Read Swart 3 De Kobunder

Stand Dames 1 

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVCOldeboorn DA1 9 8 1 0 25 52 12
2. Irnsum DA1 9 7 1 1 22 41 15  
3. ONS Sneek DA3 8 6 0 2 18 27 12  
4. Mulier DA1 9 5 0 4 15 52 19  
5. Franeker SC DA1 8 4 2 2 14 39 15  
6. DVBolsward DA3 7 3 0 4 9 17 23  
7. Oosterlittens DA1 8 2 3 3 9 9 16  
8. Warga DA1 8 2 1 5 7 12 38  
9. OudegaHJSC DA1 9 1 0 8 3 18 51  
10. Sleat DA1 9 0 0 9 0 5 71  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-Feb-2007 12:30 DVBolsward DA3 – Irnsum DA1 Sportcomplex het Bolwerk
10-Feb-2007 11:00 Mulier DA1 – GAVCOldeboorn DA1 Sportcomplex It Fliet
10-Feb-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – ONS Sneek DA3 Sportterrein Oosterlittens
10-Feb-2007 11:15 Sleat DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
10-Feb-2007 14:00 Warga DA1 – Franeker SC DA1 Sportvelden Warga
17-Feb-2007 12:15 Franeker SC DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
17-Feb-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Warga DA1 Sportcomplex Nesserdijk
17-Feb-2007 14:00 Irnsum DA1 – Mulier DA1 Sportcomplex Irnsum
17-Feb-2007 12:30 ONS Sneek DA3 – DVBolsward DA3 Gemeentelijk Zuidersportpark
17-Feb-2007 11:00 Sleat DA1 – Oosterlittens DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen