VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 4 december 2006 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1ste, 2de en 3e elftal

Irnsum 1

03-12-06

CAB 1  Black Boys 1  5 – 0
03-12-06  DTD 1  Dronrijp 1  1 – 4
03-12-06  Renado 1  Irnsum 1  1 – 0
03-12-06  Oosterlittens 1  Nicator 1  2 – 0
03-12-06  Lemmer 1  Friesland 1  0 – 3

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Lemmer 1 12 8 2 2 26 36 18
2. Friesland 1 12 8 2 2 26 25 14  
3. Irnsum 1 12 8 0 4 24 30 11  
4. GAVC 1 11 7 1 3 22 30 16  
5. DTD 1 12 6 1 5 19 16 23  
6. CAB 1 12 6 0 6 18 29 26  
7. Nicator 1 12 4 4 4 16 29 28  
8. Oosterlittens 1 12 4 3 5 15 18 18  
9. Robur 1 11 4 0 7 12 18 26  
10. Black Boys 1 12 3 2 7 11 22 35  
11. Renado 1 12 2 2 8 8 6 26  
12. Dronrijp 1 12 1 3 8 6 11 29
Periode 2
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland 1 4 3 1 0 10 11 3
2. CAB 1 4 3 0 1 9 12 5  
3. GAVC 1 3 2 0 1 6 8 4  
4. Robur 1 3 2 0 1 6 8 7  
5. Irnsum 1 4 2 0 2 6 6 3  
6. Nicator 1 4 2 0 2 6 7 6  
7. Lemmer vv 1 4 1 1 2 4 6 7  
8. Oosterlittens 1 4 1 1 2 4 5 6  
9. Dronrijp 1 4 1 1 2 4 6 8  
10. DTD 1 4 1 1 2 4 5 10  
11. Black Boys 1 4 1 1 2 4 5 12  
12. Renado 1 4 1 0 3 3 2 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-Dec-2006 14:00 Black Boys 1 – GAVC 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
10-Dec-2006 14:00 Dronrijp 1 – Renado 1 Schatzenburg
10-Dec-2006 14:00 Friesland 1 – CAB 1 Sportpark Nylan
10-Dec-2006 14:00 Irnsum 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Irnsum
10-Dec-2006 14:30 Nicator 1 – Lemmer 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-Dec-2006 14:00 Robur 1 – DTD 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Irnsum 2

03-12-06 Trynwalden 2  DIO Oosterwolde 3  2 – 0
03-12-06  Friesland 2  Franeker SC 2  1 – 5

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 11 9 1 1 28 34 10
2. Franeker SC 2 11 6 2 3 20 31 20  
3. Trynwalden 2 11 6 1 4 19 27 19  
4. Irnsum 2 10 4 2 4 14 23 28  
5. FVC 2 9 4 1 4 13 25 18  
6. Sneek 3 9 3 2 4 11 16 21  
7. Geel Wit 2 10 3 3 4 11 22 21
8. Frisia 2 8 3 2 3 10 15 18
9. Friesland 2 11 3 1 7 10 20 46  
10. Rood Geel 2 10 2 3 5 9 22 28  
11. Jubbega 2 10 2 2 6 8 18 24  
Periode 2
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Franeker 2 1 1 0 0 3 5 1
2. Trynwalden 2 1 1 0 0 3 2 0  
3. FVC 2 0 0 0 0 0 0 0  
4. Geel Wit 2 0 0 0 0 0 0 0  
5. Irnsum 2 0 0 0 0 0 0 0  
6. Jubbega 2 0 0 0 0 0 0 0  
7. LAC Frisia 1883 2 0 0 0 0 0 0 0  
8. Rood Geel 2 0 0 0 0 0 0 0  
9. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0  
10. DIO Oosterwolde 3 1 0 0 1 0 0 2  
11. Friesland 2 1 0 0 1 0 1 5  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-Dec-2006 10:30 DIO Oosterwolde 3 – Friesland 2 Sportpark Oostenburg
10-Dec-2006 11:00 Franeker SC 2 – Rood Geel 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
10-Dec-2006 14:00 Geel Wit 2 – Trynwalden 2 Sportterrein Nes-Buren
10-Dec-2006 11:00 Irnsum 2 – FVC 2 Sportcomplex Irnsum
10-Dec-2006 10:00 Jubbega 2 – Sneek 3 ’t Heidefjild
17-Dec-2006 10:30 Frisia 2 – FVC 2 De Magere Weide

Irnsum 3

03-12-06 Mildam 2  Read Swart 3  7 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Aengwirden 2 10 7 3 0 24 31 11
2. Blesse De 3 10 7 2 1 23 37 16  
3. Mildam 2 11 5 5 1 20 29 19  
4. Langezwaag 2 9 6 1 2 19 35 14  
5. FFS 2 10 4 3 3 15 28 26  
6. Read Swart 3 10 4 1 5 13 23 31  
7. SCS 2 8 3 0 5 9 24 23  
8. Gorredijk 6 9 3 0 6 9 11 34  
9. Thor 2 10 2 2 6 8 18 29  
10. Sport Vereent 2 9 1 3 5 6 14 25  
11. Irnsum 3 10 1 0 9 3 14 36

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-Dec-2006 12:00 Aengwirden 2 – Mildam 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
10-Dec-2006 10:30 Blesse De 3 – FFS 2 Sportpark De Berk
10-Dec-2006 10:00 Gorredijk 6 – Irnsum 3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-Dec-2006 10:00 Read Swart 3 – Sport Vereent 2 Sportpark de Jister
10-Dec-2006 10:00 Thor 2 – Langezwaag 2 De Kobunder
17-Dec-2006 10:00 Read Swart 3 – SCS 2 Sportpark de Jister




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑