VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 9 maart 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1ste en 2de elftal

08-03-09  Geel Wit 1  Harkema Opeinde 1  2 – 2
08-03-09  Franeker SC 1  Stiens 1  2 – 0
08-03-09  Warga 1  Irnsum 1  0 – 0
08-03-09  ONB 1  DIO Oosterwolde 1  1 – 0

 

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 1 13 9 1 3 28 22 11  
2. Warga 1 14 6 6 2 24 31 19  
3. Geel Wit 1 15 6 4 5 22 23 28  
4. Oerterp 1 13 6 3 4 21 26 26  
5. GAVC 1 14 6 3 5 21 23 17  
6. DIO Oosterwolde 1 15 5 5 5 20 33 20  
7. Harkema Opeinde 1 13 4 4 5 16 31 30  
8. ONB 1 14 4 4 6 16 20 25  
9. Stiens 1 14 4 4 6 16 19 27  
10. Harlingen 1 13 4 3 6 15 25 26  
11. Irnsum 1 14 3 5 6 14 20 31  
12. Oldeboorn 1 14 3 4 7 13 23 36

 

Programma  

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-mrt-2009 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Oerterp 1 Sportpark Oostenburg
15-mrt-2009 14:00 Harkema Opeinde 1 – ONB 1 Sportpark De Bosk te Harkema
15-mrt-2009 14:00 Harlingen 1 – Warga 1 Balkland
15-mrt-2009 14:00 Irnsum 1 – GAVC 1 Sportcomplex Irnsum
15-mrt-2009 14:00 Oldeboorn 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Oldeboorn
15-mrt-2009 14:30 Stiens 1 – Geel Wit 1 Sportpark It Gryn
22-mrt-2009 14:30 Franeker SC 1 – Geel Wit 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
22-mrt-2009 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-mrt-2009 14:00 ONB 1 – Harlingen 1 Sportpark de Fennen/ONB
22-mrt-2009 14:00 Oldeboorn 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportcomplex Oldeboorn
22-mrt-2009 14:00 Warga 1 – Stiens 1 Sportvelden Warga

 

 Programma

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A

08-03-09  Leeuwarden 3  Frisia 2  1 – 1
08-03-09  Joure SC 3  Heerenveen 2 
08-03-09  Trynwalden 2  MKV’29 2  1 – 3
08-03-09  Geel Wit 2  Irnsum 2  2 – 1
08-03-09  Wolvega FC 3  Rood Geel 2  9 – 3

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 13 13 0 0 39 53 11  
2. Wolvega FC 3 13 11 1 1 34 45 23  
3. MKV’29 2 16 9 3 4 30 28 24  
4. Irnsum 2 15 9 0 6 27 37 34  
5. Frisia 2 16 8 2 6 26 52 35  
6. Leeuwarden 3 14 7 2 5 23 28 29  
7. Annaparochie St. 2 12 5 2 5 17 31 26  
8. FVC 3 13 3 3 7 11 28 33
9. Rood Geel 2 15 2 5 8 11 17 36  
10. Trynwalden 2 16 3 1 12 10 26 50  
11. Heerenveen 2 14 3 2 9 8 16 27
12. Geel Wit 2 15 2 1 12 4 20 53 3

Programma  

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-mrt-2009 10:30 FVC 3 – Leeuwarden 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
15-mrt-2009 10:30 Frisia 2 – Wolvega FC 3 De Magere Weide
15-mrt-2009 10:30 Heerenveen 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Skoatterwâld
15-mrt-2009 10:00 Irnsum 2 – Trynwalden 2 Sportcomplex Irnsum
15-mrt-2009 10:30 MKV’29 2 – Joure SC 3 Sportpark Nylan
15-mrt-2009 10:30 Rood Geel 2 – Geel Wit 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
22-mrt-2009 11:30 Annaparochie St. 2 – Leeuwarden 3 De Waaie / st. Annap.
22-mrt-2009 10:30 FVC 3 – Geel Wit 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
22-mrt-2009 10:30 Heerenveen 2 – Rood Geel 2 Sportpark Skoatterwâld
22-mrt-2009 10:00 Wolvega FC 3 – Joure SC 3 Sportpark Molenwiek




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑