VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 28 februari 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1ste en 2de


22-02-09 Stiens 1 Franeker SC 1 0 – 1
22-02-09 Irnsum 1 Warga 1 1 – 5
22-02-09 DIO Oosterwolde 1 ONB 1 1 – 1
22-02-09 Harkema Opeinde 1 Geel Wit 1 1 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 1 11 7 1 3 22 19 11
2. Warga 1 12 6 4 2 22 30 18
3. Oerterp 1 12 6 2 4 20 25 25
4. GAVC 1 13 6 2 5 20 23 17
5. Geel Wit 1 13 6 2 5 20 21 26
6. DIO Oosterwolde 1 13 4 5 4 17 31 19
7. Harkema Opeinde 1 11 4 3 4 15 29 27
8. Harlingen 1 12 4 3 5 15 25 24
9. Stiens 1 12 4 3 5 15 19 25
10. ONB 1 12 3 3 6 12 19 25
11. Irnsum 1 12 3 3 6 12 19 30
12. Oldeboorn 1 13 3 3 7 12 22 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-mrt-2009 14:30 Geel Wit 1 – ONB 1 Sportterrein Nes-Buren
01-mrt-2009 14:00 Harkema Opeinde 1 – Franeker SC 1 Sportpark De Bosk te Harkema
01-mrt-2009 14:00 Harlingen 1 – DIO Oosterwolde 1 Balkland
01-mrt-2009 14:00 Irnsum 1 – Oerterp 1 Sportcomplex Irnsum
01-mrt-2009 14:00 Oldeboorn 1 – Warga 1 Sportcomplex Oldeboorn
01-mrt-2009 14:00 Stiens 1 – GAVC 1 Sportpark It Gryn
08-mrt-2009 14:00 Franeker SC 1 – Stiens 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-mrt-2009 14:00 GAVC 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-mrt-2009 14:30 Geel Wit 1 – Harkema Opeinde 1 Sportterrein Nes-Buren
08-mrt-2009 14:00 ONB 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportpark de Fennen/ONB
08-mrt-2009 14:00 Oerterp 1 – Harlingen 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
08-mrt-2009 14:00 Warga 1 – Irnsum 1 Sportvelden Warga

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

UItslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
22-02-09 Irnsum 2 FVC 3 5 – 3
22-02-09 MKV’29 2 Heerenveen 2 1 – 0
22-02-09 Joure SC 3 Frisia 2 3 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 12 12 0 0 36 51 11
2. Wolvega FC 3 11 9 1 1 28 31 18
3. Irnsum 2 13 9 0 4 27 36 31
4. MKV’29 2 14 7 3 4 24 23 22
5. Leeuwarden 3 12 7 1 4 22 25 23
6. Frisia 2 14 7 1 6 22 48 32
7. Annaparochie St. 2 11 5 2 4 17 29 23
8. FVC 3 12 3 3 6 11 28 31 1
9. Trynwalden 2 14 3 1 10 10 24 45
10. Rood Geel 2 13 1 5 7 8 13 27
11. Heerenveen 2 13 2 2 9 5 14 26 3
12. Geel Wit 2 13 1 1 11 1 17 50 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-mrt-2009 10:30 FVC 3 – Joure SC 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
01-mrt-2009 10:30 Frisia 2 – Annaparochie St. 2 De Magere Weide
01-mrt-2009 10:30 Heerenveen 2 – Trynwalden 2 Sportpark Skoatterwâld
01-mrt-2009 11:00 Irnsum 2 – Rood Geel 2 Sportcomplex Irnsum
01-mrt-2009 10:30 Leeuwarden 3 – Wolvega FC 3 Sportpark Cambuur
01-mrt-2009 11:00 MKV’29 2 – Geel Wit 2 Sportpark Nylan
08-mrt-2009 11:30 Annaparochie St. 2 – FVC 3 De Waaie / st. Annap.
08-mrt-2009 15:00 Geel Wit 2 – Irnsum 2 Sportterrein Nes-Buren
08-mrt-2009 11:00 Joure SC 3 – Heerenveen 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
08-mrt-2009 10:30 Leeuwarden 3 – Frisia 2 Sportpark Cambuur
08-mrt-2009 10:00 Trynwalden 2 – MKV’29 2 Sportpark Keatsjemuoilan
08-mrt-2009 10:00 Wolvega FC 3 – Rood Geel 2 Sportpark Molenwiek




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen