VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 7 mei 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 3e, 4e, 5e, 6e en DA1

Abonnementsuitslagen

04-05-08 DTD 4  Dokkum 4  4 – 8
04-05-08  FVC 4  Beetgum 3  2 – 4
04-05-08  Franeker SC 3  Irnsum 3  0 – 6
04-05-08  Geel Wit 4  Frisia 6  5 – 2
04-05-08  Robur 4  Trynwalden 3  6 – 5
04-05-08  Annaparochie St. 3  Friesland 3  4 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 21 18 1 2 55 104 26
2. Frisia 6 21 14 4 3 46 80 39  
3. Beetgum 3 20 10 4 6 34 55 35  
4. Geel Wit 4 20 10 3 7 33 66 55  
5. DTD 4 21 9 2 10 29 54 73  
6. Dokkum 4 21 9 1 11 28 54 59  
7. Irnsum 3 20 8 3 9 27 43 48  
8. Franeker SC 3 21 8 2 11 26 56 65  
9. Robur 4 21 7 0 14 21 46 91  
10. Friesland 3 20 5 5 10 20 66 80  
11. Annaparochie St. 3 21 6 2 13 20 52 78  
12. FVC 4 21 5 3 13 18 42 69

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-mei-2008 14:00 Beetgum 3 – Geel Wit 4 It Bosk
11-mei-2008 10:00 Dokkum 4 – Annaparochie St. 3 Harddraverspark
14-mei-2008 18:30 Irnsum 3 – Friesland 3 Sportcomplex Irnsum
18-mei-2008 14:00 Beetgum 3 – Robur 4 It Bosk
18-mei-2008 10:30 Friesland 3 – FVC 4 Sportpark Nylan
18-mei-2008 11:00 Frisia 6 – DTD 4 De Magere Weide
18-mei-2008 10:30 Irnsum 3 – Geel Wit 4 Sportcomplex Irnsum
18-mei-2008 10:00 Trynwalden 3 – Franeker SC 3 Sportpark Keatsjemuoilan

Mannen Zondag reserve 4, 6e klasse 

Uitslagen

04-05-2008 Rood Geel 3  Nicator 4  1 – 4
04-05-2008  Harkema Opeinde 4  Dronrijp 3 
04-05-2008  Bergum 4  St.Jacob 2  1 – 4
04-05-2008  Irnsum 4  Oosterlittens 3  0 – 5
04-05-2008  Amelandia 2  Sparta’59 3  0 – 10
04-05-2008  Jubbega 7  MKV’29 4  0 – 14

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 3 20 18 0 2 54 86 21
2. Nicator 4 21 17 3 1 54 66 18
3. Bergum 4 20 14 1 5 43 105 26
4. Oosterlittens 3 20 13 1 6 40 70 38
5. MKV’29 4 20 10 4 6 34 65 47
6. Rood Geel 3 20 10 1 9 31 61 56
7. Dronrijp 3 19 7 2 10 23 35 36
8. Jubbega 7 21 6 0 15 18 24 106
9. Harkema Opeinde 4 19 4 4 11 16 37 64
10. Irnsum 4 20 4 1 15 13 33 78 0 
11. Amelandia 2 20 3 3 14 12 31 70
12. St.Jacob 2 20 3 2 15 11 35 88

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-mei-2008 13:00 Dronrijp 3 – Bergum 4 Schatzenburg
11-mei-2008 11:00 Jacob St. 2 – Rood Geel 3 Sportpark "De Fijfskaar"
11-mei-2008 12:00 Oosterlittens 3 – Irnsum 4 Sportterrein Oosterlittens
15-mei-2008 19:30 Sparta’59 3 – Harkema Opeinde 4 Sportcomplex Deinum
18-mei-2008 13:00 Dronrijp 3 – Jubbega 7 Schatzenburg
18-mei-2008 11:00 Jacob St. 2 – Harkema Opeinde 4 Sportpark "De Fijfskaar"
18-mei-2008 10:15 MKV’29 4 – Rood Geel 3 Sportpark Nylan
18-mei-2008 10:30 Nicator 4 – Amelandia 2 Sportpark Kalverdijkje Nicator
18-mei-2008 12:00 Oosterlittens 3 – Bergum 4 Sportterrein Oosterlittens
18-mei-2008 10:00 Sparta’59 3 – Irnsum 4 Sportcomplex Deinum

Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse 

Uitslagen

04-05-2008 Renado 5  Gersloot 1  2 – 1
04-05-2008  FFS 4  Warga 5 
04-05-2008  Nieuweschoot 4  Lemmer vv 3  – (Bno)
04-05-2008  Oldeboorn 3  Irnsum 5  6 – 3
04-05-2008  Read Swart 5  SC Joure 6  4 – 2
04-05-2008  Aengwirden 4  Akkrum 4  1 – 3

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 4 21 16 2 3 50 101 33
2. Nieuweschoot 4 19 14 1 4 43 72 30
3. SC Joure 6 21 13 3 5 42 91 43
4. Aengwirden 4 21 12 4 5 40 66 33
5. FFS 4 20 12 3 5 39 68 35
6. Renado 5 21 10 3 8 33 78 49
7. Lemmer vv 3 20 7 5 8 26 57 59
8. Gersloot 1 20 7 4 9 25 52 53
9. Oldeboorn 3 20 5 2 13 17 38 75
10. Irnsum 5 21 4 2 15 14 35 75 0 
11. Read Swart 5 20 3 3 14 12 31 80
12. Warga 5 20 2 2 16 8 27 151

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-mei-2008 10:00 Gersloot 1 – Nieuweschoot 4 Sportpark Gersloot
11-mei-2008 10:00 Read Swart 5 – Oldeboorn 3 Sportpark de Jister (Read Swart)
18-mei-2008 12:00 Akkrum 4 – Renado 5 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
18-mei-2008 10:00 Gersloot 1 – Read Swart 5 Sportpark Gersloot
18-mei-2008 11:00 Irnsum 5 – Nieuweschoot 4 Sportcomplex Irnsum
18-mei-2008 10:30 Joure SC 6 – Oldeboorn 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
18-mei-2008 11:00 Lemmer 3 – FFS 4 Sportpark Lemstervaart
18-mei-2008 14:00 Warga 5 – Aengwirden 4 Sportvelden Warga

Mannen Zondag reserve 6, 6e klasse

Uitslagen

04-05-2008 Tijnje 4  De Sweach 2  2 – 2
04-05-2008  Thor 3  Drachten 6  6 – 2
04-05-2008  ONB 6  Surhuisterveen 3  0 – 3
04-05-2008  Oldeboorn 4  Irnsum 6  2 – 4
04-05-2008  Friesland 5  Oerterp 5  3 – 1
04-05-2008  Aengwirden 3  GAVC 4  3 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 3 20 14 3 3 45 81 35
2. De Sweach 2 20 12 5 3 41 84 41
3. ONB 6 19 12 3 4 39 58 34
4. Thor 3 21 12 2 7 38 66 35
5. Drachten 6 19 9 3 7 30 76 57
6. Oerterp 5 18 9 2 7 29 59 46
7. Aengwirden 3 20 8 4 8 28 61 47
8. Irnsum 6 20 7 4 9 25 50 57 0 
9. Tijnje 4 20 7 2 11 23 51 74
10. Oldeboorn 4 20 6 4 10 22 67 77
11. GAVC 4 19 3 4 12 13 41 77
12. Friesland 5 20 1 0 19 3 25 139 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
07-mei-2008 19:00 ONB 6 – GAVC 4 Sportpark de Fennen/ONB
11-mei-2008 10:00 GAVC 4 – Aengwirden 3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
11-mei-2008 10:00 Oerterp 5 – Drachten 6 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
11-mei-2008 10:00 Surhuisterveen 3 – Sweach De 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
11-mei-2008 10:00 Tijnje 4 – ONB 6 Sportpark Kampen/vv Tijnje
14-mei-2008 20:00 Drachten 6 – Oerterp 5 Sportpark De Peppel
14-mei-2008 19:00 Irnsum 6 – Friesland 5 Sportcomplex Irnsum
18-mei-2008 10:00 Drachten 6 – Friesland 5 Sportpark De Peppel
18-mei-2008 10:00 GAVC 4 – Oldeboorn 4 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
18-mei-2008 09:15 Irnsum 6 – ONB 6 Sportcomplex Irnsum
18-mei-2008 10:00 Oerterp 5 – Tijnje 4 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
18-mei-2008 10:00 Surhuisterveen 3 – Thor 3 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
18-mei-2008 10:00 Sweach De 2 – Aengwirden 3 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E 

Abonnementsuitslagen

03-05-08 DTD DA1  Blauw Wit ’34 DA1  5 – 2
03-05-08  TTBC DA1  GAVC DA1  0 – 2
03-05-08  Hardegarijp DA1  CSC DA1  2 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 14 12 0 2 36 66 12
2. Hardegarijp DA1 15 10 0 5 30 39 22  
3. CSC DA1 15 8 2 5 26 38 21  
4. DTD DA1 15 8 1 6 25 38 38  
5. Irnsum DA1 14 8 0 6 24 30 28  
6. Robur DA1 14 7 1 6 22 40 35  
7. AVC DA3 12 4 0 8 12 20 37  
8. GAVC DA1 14 3 0 11 9 18 54  
9. TTBC DA1 15 2 0 13 6 14 56

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 11:15 AVC DA3 – Robur DA1 De Lytse Trije
10-mei-2008 12:45 Blauw Wit ’34 DA1 – GAVC DA1 Sportcomplex Wiarda
14-mei-2008 19:00 Blauw Wit ’34 DA1 – AVC DA3 De Lytse Trije
17-mei-2008 15:00 AVC DA3 – DTD DA1 De Lytse Trije
17-mei-2008 15:00 CSC DA1 – Irnsum DA1 Sportpark It Gryn
17-mei-2008 12:45 GAVC DA1 – Hardegarijp DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
17-mei-2008 14:00 Robur DA1 – TTBC DA1 Sportcomplex Vierkantsdijk




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑