VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 20 maart 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 4e, 5e en 6e

Uitslagen

16-03-2008 Rood Geel 3  Dronrijp 3  0 – 3
16-03-2008  MKV’29 4  St.Jacob 2  6 – 1
16-03-2008  Nicator 4  Oosterlittens 3  6 – 1
16-03-2008  Irnsum 4  Bergum 4  0 – 7
16-03-2008  Sparta’59 3  Jubbega 7  6 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nicator 4 17 14 2 1 44 55 15
2. Sparta’59 3 15 14 0 1 42 60 16
3. Bergum 4 16 11 1 4 34 80 19
4. Rood Geel 3 15 9 1 5 28 51 30
5. Oosterlittens 3 14 8 1 5 25 48 33
6. MKV’29 4 14 7 3 4 24 41 43
7. Dronrijp 3 17 7 1 9 22 32 32
8. Jubbega 7 15 5 0 10 15 16 68
9. Irnsum 4 15 3 1 11 10 24 59 0 
10. Amelandia 2 15 2 2 11 8 25 46
11. Harkema Opeinde 4 12 1 4 7 7 26 39
12. St.Jacob 2 17 1 2 14 5 26 84 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-mrt-2008 11:00 Amelandia 2 – Harkema Opeinde 4 De Slinger
23-mrt-2008 10:30 Rood Geel 3 – Bergum 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-mrt-2008 10:00 Harkema Opeinde 4 – Oosterlittens 3 Sportpark De Bosk te Harkema
30-mrt-2008 10:15 MKV’29 4 – Jubbega 7 Sportpark Nylan
03-apr-2008 18:30 MKV’29 4 – Harkema Opeinde 4 Sportpark Nylan

Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse 

16-03-2008 Renado 5  Warga 5  3 – 0
16-03-2008  Akkrum 4  Lemmer vv 3  9 – 2
16-03-2008  SC Joure 6  Aengwirden 4  1 – 1
16-03-2008  Oldeboorn 3  Nieuweschoot 4  0 – 7
16-03-2008  Read Swart 5  FFS 4  – (Afg)

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nieuweschoot 4 15 12 1 2 37 58 21
2. Aengwirden 4 16 10 3 3 33 56 23
3. FFS 4 16 10 3 3 33 57 29
4. Akkrum 4 15 10 2 3 32 68 25
5. SC Joure 6 15 9 3 3 30 64 32
6. Lemmer vv 3 16 7 4 5 25 53 36
7. Gersloot 1 13 6 3 4 21 37 31
8. Renado 5 16 6 3 7 21 62 42
9. Irnsum 5 16 4 1 11 13 26 53 0 
10. Oldeboorn 3 14 2 1 11 7 22 52
11. Warga 5 17 1 2 14 5 19 139
12. Read Swart 5 13 0 2 11 2 14 53

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-mrt-2008 10:30 Joure SC 6 – Lemmer 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
30-mrt-2008 12:00 Aengwirden 4 – Renado 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
30-mrt-2008 10:00 Gersloot 1 – Joure SC 6 Sportpark Gersloot
30-mrt-2008 10:00 Read Swart 5 – Akkrum 4 Sportpark de Jister (Read Swart)

Mannen Zondag reserve 6, 6e klasse 

16-03-2008 Tijnje 4  Drachten 6  6 – 2
16-03-2008  Oerterp 5  Surhuisterveen 3  1 – 3
16-03-2008  De Sweach 2  Irnsum 6  8 – 0
16-03-2008  GAVC 4  Friesland 5  9 – 3
16-03-2008  Oldeboorn 4  ONB 6  1 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 3 14 10 1 3 31 56 28
2. De Sweach 2 14 9 2 3 29 61 29
3. ONB 6 13 9 1 3 28 39 28
4. Drachten 6 15 7 3 5 24 63 47
5. Oerterp 5 11 7 0 4 21 35 25
6. Aengwirden 3 13 6 2 5 20 47 33
7. Thor 3 13 6 2 5 20 32 23
8. Tijnje 4 14 6 1 7 19 42 53
9. Oldeboorn 4 14 5 3 6 18 51 49
10. Irnsum 6 16 4 3 9 15 39 50 0 
11. GAVC 4 14 3 4 7 13 34 49
12. Friesland 5 15 0 0 15 0 21 106

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-mrt-2008 10:00 Aengwirden 3 – Oldeboorn 4 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
23-mrt-2008 10:00 Irnsum 6 – Friesland 5 Sportcomplex Irnsum
23-mrt-2008 10:00 Oerterp 5 – Thor 3 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
30-mrt-2008 10:00 GAVC 4 – Thor 3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
30-mrt-2008 10:00 Oerterp 5 – Friesland 5 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
30-mrt-2008 10:00 Oldeboorn 4 – Sweach De 2 Sportcomplex Oldeboorn
30-mrt-2008 10:00 Surhuisterveen 3 – ONB 6 Sportpark ’t Ketting Surh.veen




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen