VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 23 april 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 4e, 5e en 6e

Uitslagen

20-04-2008 Rood Geel 3  Oosterlittens 3 
20-04-2008  MKV’29 4  Sparta’59 3 
20-04-2008  Bergum 4  Harkema Opeinde 4  9 – 0
20-04-2008  Irnsum 4  Dronrijp 3  2 – 1
20-04-2008  Amelandia 2  St.Jacob 2  2 – 0
20-04-2008  Nicator 4  Jubbega 7  3 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nicator 4 20 16 3 1 51 62 17
2. Sparta’59 3 17 15 0 2 45 70 20
3. Bergum 4 18 13 1 4 40 98 20
4. Oosterlittens 3 17 11 1 5 34 59 33
5. MKV’29 4 18 9 4 5 31 50 45
6. Rood Geel 3 16 9 1 6 28 52 40
7. Dronrijp 3 19 7 2 10 23 35 36
8. Jubbega 7 19 5 0 14 15 20 89
9. Harkema Opeinde 4 17 3 4 10 13 33 57
10. Irnsum 4 18 4 1 13 13 30 69 0 
11. Amelandia 2 18 3 3 12 12 29 56
12. St.Jacob 2 19 2 2 15 8 31 87 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
27-apr-2008 11:00 Amelandia 2 – Harkema Opeinde 4 De Slinger
27-apr-2008 10:30 Irnsum 4 – Jubbega 7 Sportcomplex Irnsum
27-apr-2008 10:30 Rood Geel 3 – Bergum 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
01-mei-2008 10:00 Harkema Opeinde 4 – Rood Geel 3 Sportpark De Bosk te Harkema
01-mei-2008 10:00 Sparta’59 3 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Deinum
04-mei-2008 11:00 Amelandia 2 – Sparta’59 3 De Slinger
04-mei-2008 10:00 Bergum 4 – Jacob St. 2 Sportpark Koningsland/Bergum
04-mei-2008 10:00 Harkema Opeinde 4 – Dronrijp 3 Sportpark De Bosk te Harkema
04-mei-2008 10:30 Irnsum 4 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Irnsum
04-mei-2008 10:00 Jubbega 7 – MKV’29 4 ’t Heidefjild
04-mei-2008 10:30 Rood Geel 3 – Nicator 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

Zondag reserve 5, 6e klasse 

Uitslagen

20-04-2008 Renado 5  Irnsum 5  4 – 0
20-04-2008  Akkrum 4  SC Joure 6  2 – 0
20-04-2008  Gersloot 1  Aengwirden 4  2 – 2
20-04-2008  Nieuweschoot 4  FFS 4  1 – 2
20-04-2008  Oldeboorn 3  Warga 5  6 – 4
20-04-2008  Read Swart 5  Lemmer vv 3  5 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 4 19 14 2 3 44 91 31
2. Nieuweschoot 4 18 13 1 4 40 66 29
3. Aengwirden 4 19 12 4 3 40 64 27
4. SC Joure 6 19 12 3 4 39 78 39
5. FFS 4 19 12 3 4 39 66 32
6. Lemmer vv 3 18 7 5 6 26 55 42
7. Renado 5 18 7 3 8 24 67 45
8. Gersloot 1 17 6 4 7 22 45 48
9. Irnsum 5 19 4 2 13 14 31 64 0 
10. Oldeboorn 3 17 3 2 12 11 29 64
11. Warga 5 20 2 2 16 8 27 151
12. Read Swart 5 17 1 3 13 6 23 70

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 19:00 Lemmer 3 – Renado 5 Sportpark Lemstervaart
25-apr-2008 18:45 Aengwirden 4 – Renado 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
27-apr-2008 10:00 Akkrum 4 – Oldeboorn 3 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
27-apr-2008 10:00 Gersloot 1 – Irnsum 5 Sportpark Gersloot
27-apr-2008 10:30 Joure SC 6 – Lemmer 3 Sportpark de Hege Simmerdyk Afgelast
27-apr-2008 10:00 Read Swart 5 – FFS 4 Sportpark de Jister (Read Swart)
01-mei-2008 11:00 Oldeboorn 3 – Gersloot 1 Sportcomplex Oldeboorn
01-mei-2008 10:00 Read Swart 5 – Nieuweschoot 4 Sportpark de Jister (Read Swart)
04-mei-2008 10:00 Aengwirden 4 – Akkrum 4 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
04-mei-2008 12:00 FFS 4 – Warga 5 Sportpark Vegelinsoord
04-mei-2008 10:00 Nieuweschoot 4 – Lemmer 3 Sportcomplex De Greiden
04-mei-2008 11:00 Oldeboorn 3 – Irnsum 5 Sportcomplex Oldeboorn
04-mei-2008 10:00 Read Swart 5 – Joure SC 6 Sportpark de Jister (Read Swart)
04-mei-2008 14:00 Renado 5 – Gersloot 1 Sportvelden Renado

Zondag reserve 6, 6e klasse 

Uitslagen

20-04-2008 Tijnje 4  Irnsum 6  1 – 2
20-04-2008  Oerterp 5  GAVC 4  12 – 0
20-04-2008  De Sweach 2  Friesland 5  6 – 1
20-04-2008  ONB 6  Thor 3  2 – 0
20-04-2008  Oldeboorn 4  Drachten 6  2 – 9

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. De Sweach 2 18 12 3 3 39 80 37
2. Surhuisterveen 3 17 12 2 3 38 69 31
3. ONB 6 17 12 2 3 38 56 29
4. Drachten 6 18 9 3 6 30 74 51
5. Thor 3 18 9 2 7 29 47 32
6. Oerterp 5 15 9 1 5 28 56 32
7. Aengwirden 3 16 7 2 7 23 51 37
8. Tijnje 4 17 7 1 9 22 47 62
9. Irnsum 6 19 6 4 9 22 46 55 0 
10. Oldeboorn 4 18 5 4 9 19 61 71
11. GAVC 4 18 3 4 11 13 40 74
12. Friesland 5 19 0 0 19 0 22 138

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 19:00 Aengwirden 3 – Oerterp 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
25-apr-2008 19:00 Sweach De 2 – ONB 6 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach
27-apr-2008 12:00 Aengwirden 3 – Oldeboorn 4 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
27-apr-2008 10:00 Irnsum 6 – Friesland 5 Sportcomplex Irnsum
27-apr-2008 10:00 Oerterp 5 – Thor 3 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
27-apr-2008 10:00 Tijnje 4 – Surhuisterveen 3 Sportpark Kampen/vv Tijnje
01-mei-2008 10:00 Oerterp 5 – Oldeboorn 4 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
01-mei-2008 10:00 Tijnje 4 – Thor 3 Sportpark Kampen/vv Tijnje
04-mei-2008 12:00 Aengwirden 3 – GAVC 4 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
04-mei-2008 10:30 Friesland 5 – Oerterp 5 Sportpark Nylan
04-mei-2008 10:00 ONB 6 – Surhuisterveen 3 Sportpark de Fennen/ONB
04-mei-2008 10:00 Oldeboorn 4 – Irnsum 6 Sportcomplex Oldeboorn
04-mei-2008 10:00 Thor 3 – Drachten 6 De Kobunder
04-mei-2008 10:00 Tijnje 4 – Sweach De 2 Sportpark Kampen/vv Tijnje
07-mei-2008 19:00 ONB 6 – GAVC 4 Sportpark de Fennen/ONB




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen