VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 19 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en Programma 4e, 5e en 6e

16-09-2007 Rood Geel 3  Irnsum 4 
16-09-2007  MKV’29 4  Bergum 4  1 – 1
16-09-2007  Nicator 4  Harkema Opeinde 4  5 – 0
16-09-2007  Sparta’59 3  Dronrijp 3  1 – 0
16-09-2007  Oosterlittens 3  St.Jacob 2  7 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 3 3 3 0 0 9 5 1
2. MKV’29 4 3 2 1 0 7 11 7
3. Nicator 4 2 2 0 0 6 9 0
4. Oosterlittens 3 2 2 0 0 6 11 4
5. Rood Geel 3 1 1 0 0 3 3 0
6. Dronrijp 3 2 1 0 1 3 4 1
7. Bergum 4 2 0 1 1 1 1 2
8. Jubbega 7 0 0 0 0 0 0 0
9. Amelandia 2 2 0 0 2 0 4 9
10. Irnsum 4 2 0 0 2 0 2 8 0 
11. St.Jacob 2 2 0 0 2 0 2 11
12. Harkema Opeinde 4 3 0 0 3 0 3 12

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sep-2007 10:00 Bergum 4 – Rood Geel 3 Sportpark Koningsland/Bergum
23-Sep-2007 13:00 Dronrijp 3 – Nicator 4 Schatzenburg
23-Sep-2007 10:00 Harkema Opeinde 4 – MKV’29 4 Sportpark De Bosk te Harkema
23-Sep-2007 11:00 Jacob St. 2 – Sparta’59 3 Sportpark St. Jacob
23-Sep-2007 10:00 Jubbega 7 – Oosterlittens 3 ’t Heidefjild
30-Sep-2007 10:30 Irnsum 4 – Jubbega 7 Sportcomplex Irnsum
30-Sep-2007 10:15 MKV’29 4 – Dronrijp 3 Sportpark Nylan
30-Sep-2007 11:00 Nicator 4 – Jacob St. 2 Sportpark Kalverdijkje Nicator
30-Sep-2007 10:30 Rood Geel 3 – Harkema Opeinde 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-Sep-2007 10:00 Sparta’59 3 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Deinum

5e

16-09-2007 Renado 5  Oldeboorn 3  7 – 2
16-09-2007  Akkrum 4  Nieuweschoot 4  4 – 1
16-09-2007  Gersloot 1  FFS 4  1 – 5
16-09-2007  SC Joure 6  Warga 5  15 – 1
16-09-2007  Irnsum 5  Lemmer vv 3  3 – 0
16-09-2007  Read Swart 5  Aengwirden 4  2 – 3
SPACER 9PX.

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 4 3 3 0 0 9 19 2
2. FFS 4 3 3 0 0 9 11 2
3. Nieuweschoot 4 3 2 0 1 6 15 5
4. Irnsum 5 3 2 0 1 6 5 3 0 
5. Aengwirden 4 3 1 2 0 5 9 8
6. Renado 5 2 1 1 0 4 11 6
7. SC Joure 6 3 1 0 2 3 16 10
8. Lemmer vv 3 2 0 1 1 1 2 5
9. Gersloot 1 3 0 1 2 1 4 16
10. Warga 5 3 0 1 2 1 4 19
11. Read Swart 5 2 0 0 2 0 2 11
12. Oldeboorn 3 2 0 0 2 0 3 14

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sep-2007 12:00 FFS 4 – Akkrum 4 Sportpark Vegelinsoord
23-Sep-2007 11:00 Lemmer 3 – Joure SC 6 Sportpark Lemstervaart
23-Sep-2007 12:00 Nieuweschoot 4 – Renado 5 Sportcomplex De Greiden
23-Sep-2007 11:00 Oldeboorn 3 – Read Swart 5 Sportcomplex Oldeboorn
30-Sep-2007 10:00 Akkrum 4 – Warga 5 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
30-Sep-2007 10:00 Gersloot 1 – Lemmer 3 Sportpark Gersloot
30-Sep-2007 10:30 Joure SC 6 – Irnsum 5 Sportpark de Hege Simmerdyk
30-Sep-2007 11:00 Oldeboorn 3 – Aengwirden 4 Sportcomplex Oldeboorn
30-Sep-2007 10:00 Read Swart 5 – Nieuweschoot 4 Sportpark de Jister (Read Swart)
30-Sep-2007 14:00 Renado 5 – FFS 4 Sportvelden Renado

6e

16-09-2007 Aengwirden 3  Friesland 5  9 – 2
16-09-2007  Tijnje 4  Oldeboorn 4  7 – 4
16-09-2007  Oerterp 5  ONB 6  2 – 0
16-09-2007  De Sweach 2  Thor 3  3 – 1
16-09-2007  GAVC 4  Drachten 6  4 – 4
16-09-2007  Irnsum 6  Surhuisterveen 3  2 – 3

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 3 3 3 0 0 9 16 2
2. Aengwirden 3 2 2 0 0 6 17 2
3. Oerterp 5 2 2 0 0 6 9 3
4. De Sweach 2 2 2 0 0 6 6 3
5. Tijnje 4 3 2 0 1 6 9 13
6. Irnsum 6 3 1 1 1 4 4 4 0 
7. ONB 6 2 1 0 1 3 1 2
8. Drachten 6 3 0 2 1 2 5 7
9. GAVC 4 2 0 1 1 1 4 5
10. Thor 3 2 0 0 2 0 1 4
11. Oldeboorn 4 3 0 0 3 0 9 17
12. Friesland 5 3 0 0 3 0 3 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sept-2007   

23-Sep-2007

????

10:00

Friesland 5 – Irnsum6

Drachten 6 – Sweach De 2
Sportpark Nylan

Sportpark De Peppel

23-Sep-2007 10:30 Friesland 5 – Irnsum 6 Sportpark Nylan
23-Sep-2007 10:00 ONB 6 – Tijnje 4 Sportpark de Fennen/ONB
23-Sep-2007 10:00 Surhuisterveen 3 – GAVC 4 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
23-Sep-2007 10:00 Thor 3 – Oerterp 5 De Kobunder
30-Sep-2007 12:00 Aengwirden 3 – ONB 6 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
30-Sep-2007 10:00 GAVC 4 – Irnsum 6 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
30-Sep-2007 10:00 Oerterp 5 – Drachten 6 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
30-Sep-2007 10:00 Oldeboorn 4 – Friesland 5 Sportcomplex Oldeboorn
30-Sep-2007 10:00 Sweach De 2 – Surhuisterveen 3 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach
30-Sep-2007 10:00 Tijnje 4 – Thor 3 Sportpark Kampen/vv Tijnje




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑