VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 19 oktober 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma A1, B1 en C1,

17-10-09 Boornbergum’80 A1 Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 1 – 3
17-10-09 ONT A1 HJC A1 1 – 1
17-10-09 JV Oostenburg A2 Irnsum A1 2 – 3
17-10-09 Gorredijk A1 ODV A1 0 – 5
SPACER 9PX.
Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum A1 6 5 0 1 15 23 12
2. ONT A1 6 4 2 0 14 22 8
3. Bakkeveen A1 5 4 1 0 13 22 6
4. HJC A1 5 3 1 1 10 15 9
5. Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 6 3 0 3 9 22 21
6. ODV A1 5 2 0 3 6 16 14
7. Boornbergum’80 A1 4 1 0 3 3 12 12
8. JV Oostenburg A2 5 1 0 4 3 8 18
9. Gorredijk A1 6 1 0 5 3 8 25
10. WTTC A1 4 0 0 4 0 4 27

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-okt-2009 20:00 Bakkeveen A1 – WTTC A1 Sportpark Bakkeveen
31-okt-2009 09:00 Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 – Gorredijk A1 Sportpark Ontwijk, DONKERBROEK
31-okt-2009 09:00 HJC A1 – Boornbergum’80 A1 Sportpark De Hichte
31-okt-2009 14:00 Irnsum A1 – ONT A1 Sportcomplex ‘De Bining’
31-okt-2009 14:00 WTTC A1 – JV Oostenburg A2 Sportpark Kampen

 

B1

17-10-09  CSC B2  Friesland B1  0 – 8

17-10-09  DTD B1  Beetgum B1  0 – 6

17-10-09  WWS B1  Marrum B1  2 – 4

17-10-09  Minnertsga B1  Scharnegoutum’70 B1  3 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland B1 7 7 0 0 21 66 1
2. Minnertsga B1 7 7 0 0 21 42 9
3. Beetgum B1 7 6 0 1 18 35 10
4. Marrum B1 7 4 1 2 13 24 21
5. WWS B1 7 3 0 4 9 12 26
6. FVC B2 6 2 1 3 7 18 21
7. Scharnegoutum’70 B1 5 2 0 3 6 13 13
8. Berlikum SC B1 6 2 0 4 6 10 29
9. Sparta’59 B1 6 1 2 3 5 15 14
10. CSC B2 6 1 0 5 3 5 32
11. Irnsum B1 6 0 2 4 2 9 38
12. DTD B1 6 0 0 6 0 4 39
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
24-okt-2009 14:00 DTD B1 – Scharnegoutum’70 B1 Sportterrein DTD
31-okt-2009 11:30 Beetgum B1 – Berlikum SC B1 It Bosk
31-okt-2009 10:30 Friesland B1 – Minnertsga B1 Sportpark Nylan
31-okt-2009 11:00 Irnsum B1 – WWS B1 Sportcomplex ‘De Bining’
31-okt-2009 11:30 Marrum B1 – DTD B1 Sportterr. Achterdijk vv Marrum
31-okt-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – FVC B2 De Kromme Tille
31-okt-2009 14:00 Sparta’59 B1 – CSC B2 Sportcomplex Deinum

C1

17-10-09  Oostergo C1  Wardy C1  13 – 1

17-10-09  Warga C1  Amelandia C1  6 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oostergo C1 6 5 1 0 16 49 10
2. Holwerd C1 5 5 0 0 15 49 9
3. Marrum C1 5 5 0 0 15 44 6
4. Wardy C1 6 3 0 3 9 26 33
5. Dokkum C1G 4 2 1 1 7 18 9
6. Warga C1 7 2 1 4 7 24 44
7. Irnsum C1 4 2 0 2 6 19 15
8. Ternaard C1 5 2 0 3 6 17 22
9. Amelandia C1 5 1 0 4 3 14 25
10. Ouwe Syl C1 5 0 1 4 1 11 29
11. CVO C1 6 0 0 6 0 5 74
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
24-okt-2009 10:30 Holwerd C1 – Amelandia C1 Sportpark De Morgenzon
31-okt-2009 10:45 Amelandia C1 – Ternaard C1 De Slinger
31-okt-2009 09:00 CVO C1 – Dokkum C1G Sportveld Froubuurt
31-okt-2009 11:00 Irnsum C1 – Ouwe Syl C1 Sportcomplex ‘De Bining’
31-okt-2009 10:10 Marrum C1 – Oostergo C1 Sportterr. Achterdijk vv Marrum
31-okt-2009 10:45 Wardy C1 – Warga C1 Sportpark De Boppeslach

 

 

 

 

 

 

 

F1




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑