VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 21 september 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma B1, C1,

19-09-09  Irnsum B1 Sparta’59 B1  3 – 3

19-09-09  Marrum B1  Beetgum B1  4 – 6

19-09-09  DTD B1  CSC B2  2 – 3

19-09-09  Berlikum SC B1  Scharnegoutum’70 B1  1 – 6

19-09-09  WWS B1  Minnertsga B1  1 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Minnertsga B1 3 3 0 0 9 19 7
2. Beetgum B1 3 3 0 0 9 13 7
3. Friesland B1 2 2 0 0 6 19 0
4. WWS B1 3 2 0 1 6 7 8
5. FVC B2 2 1 0 1 3 13 7
6. Scharnegoutum’70 B1 2 1 0 1 3 7 4
7. Berlikum SC B1 3 1 0 2 3 5 10
8. Marrum B1 3 1 0 2 3 8 15
9. CSC B2 3 1 0 2 3 4 14
10. Sparta’59 B1 3 0 1 2 1 6 11
11. Irnsum B1 3 0 1 2 1 5 21
12. DTD B1 2 0 0 2 0 3 5

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 11:30 Beetgum B1 – Irnsum B1 It Bosk
26-sep-2009 13:00 CSC B2 – Berlikum SC B1 Sportpark It Gryn
26-sep-2009 10:30 Friesland B1 – WWS B1 Sportpark Nylan
26-sep-2009 09:30 Minnertsga B1 – DTD B1 De Sportfinne/vv Minnertsga
26-sep-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – Marrum B1 De Kromme Tille
26-sep-2009 14:00 Sparta’59 B1 – FVC B2 Sportcomplex Deinum
03-okt-2009 12:45 Berlikum SC B1 – Minnertsga B1 De Koekoek
03-okt-2009 12:30 CSC B2 – Scharnegoutum’70 B1 Sportpark It Gryn
03-okt-2009 14:00 DTD B1 – Friesland B1 Sportterrein DTD
03-okt-2009 16:15 FVC B2 – Beetgum B1 Sportcomplex Wiarda
03-okt-2009 11:00 Irnsum B1 – Marrum B1 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 09:00 WWS B1 – Sparta’59 B1

Sportcomplex ’t Loo

 

D1

19-09-09  Oldeboorn D1  Irnsum D1 7 – 6

19-09-09  CVVO D3  Langweer D1  10 – 1

19-09-09  LSC 1890 D3  SneekWit-Zwart D3  4 – 3

19-09-09  EBC/Delfstrahuizen D1  Joure SC D3  9 – 0

19-09-09  VWC D1  Balk D2  2 – 6

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. EBC/Delfstrahuizen D1 3 3 0 0 9 37 0
2. Oldeboorn D1 3 2 1 0 7 17 8
3. LSC 1890 D3 3 2 0 1 6 16 6
4. Balk D2 3 2 0 1 6 15 9
5. Irnsum D1 3 2 0 1 6 17 14
6. CVVO D3 3 2 0 1 6 13 17
7. Joure SC D3 2 0 1 1 1 1 10
8. VWC D1 2 0 0 2 0 6 11
9. SneekWit-Zwart D3 3 0 0 3 0 4 27
10. Langweer D1 3 0 0 3 0 2 26

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 09:00 Balk D2 – Oldeboorn D1 De Wilgen
26-sep-2009 09:00 Irnsum D1 – EBC/Delfstrahuizen D1 Sportcomplex ‘De Bining’
26-sep-2009 10:10 Joure SC D3 – LSC 1890 D3 Sportpark de Hege Simmerdyk
26-sep-2009 10:30 Langweer D1 – VWC D1 ST TSJILLAN
26-sep-2009 11:15 SneekWit-Zwart D3 – CVVO D3 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
03-okt-2009 10:45 CVVO D3 – Joure SC D3 Sportpark De Rien/CVVO
03-okt-2009 09:30 EBC/Delfstrahuizen D1 – Balk D2 Sportpark De Kampen (Delfstrahuizen)
03-okt-2009 09:00 LSC 1890 D3 – Irnsum D1 Sportpark Leeuwarderweg
03-okt-2009 11:00 Oldeboorn D1 – VWC D1 Sportcomplex Oldeboorn
03-okt-2009 12:45 SneekWit-Zwart D3 – Langweer D1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart

 

 

D2

19-09-09  Akkrum D3  Renado/VVI D4M  3 – 5

19-09-09  Irnsum D2 Oudega/HJSC D2M  2 – 0

19-09-09  EBC/Delfstrahuizen D3  RES D3  0 – 12

19-09-09  Heeg D3  Stanfries D2  2 – 5

19-09-09  RES D4  Udiros D2  0 – 15

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. RES D3 3 2 1 0 7 32 6
2. Stanfries D2 2 2 0 0 6 14 3
3. Renado/VVI D4M 2 2 0 0 6 12 3
4. Udiros D2 3 2 0 1 6 25 3
5. RES D4 3 2 0 1 6 23 18
6. Irnsum D2 2 1 1 0 4 8 6
7. Akkrum D3 3 1 0 2 3 6 17
8. Heeg D3 2 0 0 2 0 2 19
9. Oudega/HJSC D2M 3 0 0 3 0 1 19
10. EBC/Delfstrahuizen D3 3 0 0 3 0 3 32

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 10:00 Oudega/HJSC D2M – Heeg D3 Sportpark It Joo
26-sep-2009 09:00 RES D3 – Akkrum D3 Sportcomplex het Bolwerk
26-sep-2009 09:45 Renado/VVI D4M – RES D4 Sportpark de Stripe
26-sep-2009 09:00 Stanfries D2 – EBC/Delfstrahuizen D3 Sportpark De Steegde
03-okt-2009 10:00 Akkrum D3 – Stanfries D2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
03-okt-2009 09:00 EBC/Delfstrahuizen D3 – Oudega/HJSC D2M Op ‘e Jister/EBC
03-okt-2009 10:00 Heeg D3 – Irnsum D2 Heech, HEEG
03-okt-2009 11:00 RES D4 – RES D3 Sportcomplex het Bolwerk
03-okt-2009 10:00 Renado/VVI D4M – Udiros D2 Sportpark de Stripe

 

E1

19-09-09 Irnsum E1 Udiros E1G  2 – 3

19-09-09  VWC E1  Gorredijk E2  12 – 0

19-09-09  Oudehaske E2  Jubbega E2  2 – 9

19-09-09  Langezwaag E1  Read Swart E1  2 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. VWC E1 3 2 1 0 7 21 6
2. Jubbega E2 3 2 0 1 6 16 10
3. Nieuweschoot E1 2 1 1 0 4 6 2
4. Heerenveen E5G 2 1 1 0 4 6 5
5. Udiros E1G 3 1 1 1 4 6 8
6. Langezwaag E1 2 1 0 1 3 7 9
7. Oudehaske E2 3 1 0 2 3 11 15
8. Read Swart E1 3 1 0 2 3 7 12
9. Gorredijk E2 3 1 0 2 3 7 16
10. Irnsum E1 2 0 0 2 0 4 8

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 12:15 Gorredijk E2 – Nieuweschoot E1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
26-sep-2009 10:15 Heerenveen E5G – Irnsum E1 Sportpark Skoatterwâld
26-sep-2009 10:15 Jubbega E2 – Langezwaag E1 ’t Heidefjild
26-sep-2009 10:00 Read Swart E1 – VWC E1 Sportpark de Jister
03-okt-2009 10:00 Irnsum E1 – Gorredijk E2 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 09:15 Jubbega E2 – Read Swart E1 ’t Heidefjild
03-okt-2009 09:30 Langezwaag E1 – Udiros E1G ‘T Paradijske
03-okt-2009 10:15 Nieuweschoot E1 – VWC E1 Sportcomplex De Greiden
03-okt-2009 10:15 Oudehaske E2 – Heerenveen E5G Sportpark P. Bultsma

 

 

E2

19-09-09  ONS Sneek E4  Bakhuizen E2  13 – 0

19-09-09  SDS E3  Workum E3  4 – 2

19-09-09  TOP’63 E2  Irnsum E2 8 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. SDS E3 3 3 0 0 9 17 6
2. Gorredijk E5 2 2 0 0 6 26 0
3. ONS Sneek E4 3 2 0 1 6 21 10
4. Workum E3 3 2 0 1 6 10 5
5. Mulier E2 2 1 0 1 3 7 4
6. RES E3 2 1 0 1 3 2 14
7. TOP’63 E2 3 1 0 2 3 15 11
8. Nijland E2 1 0 0 1 0 0 3
9. Bakhuizen E2 2 0 0 2 0 2 19
10. Irnsum E2 3 0 0 3 0 3 31

 

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SDS E3 3 3 0 0 9 17 6
2. Gorredijk E5 2 2 0 0 6 26 0
3. ONS Sneek E4 3 2 0 1 6 21 10
4. Workum E3 3 2 0 1 6 10 5
5. Mulier E2 2 1 0 1 3 7 4
6. RES E3 2 1 0 1 3 2 14
7. TOP’63 E2 3 1 0 2 3 15 11
8. Nijland E2 1 0 0 1 0 0 3
9. Bakhuizen E2 2 0 0 2 0 2 19
10. Irnsum E2 3 0 0 3 0 3 31

 

F1

 

19-09-09 Renado/VVI F2 Waterpoort Boys F1 3 – 8
19-09-09 Gorredijk F2 Mildam F1 3 – 0
19-09-09 CVVO F4 Heeg F2 10 – 0
SPACER 9PX.

 

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk F2 2 2 0 0 6 13 0
2. Mildam F1 3 2 0 1 6 4 4
3. Aengwirden F1 1 1 0 0 3 16 0
4. Irnsum F1 2 1 0 1 3 8 4
5. Waterpoort Boys F1 2 1 0 1 3 10 10
6. Heeg F2 3 1 0 2 3 100 26
7. CVVO F4 3 1 0 2 3 10 12
8. Renado/VVI F2 3 1 0 2 3 10 109
9. Heerenveen F5G 1 0 0 1 0 1 7

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 09:00 Heeg F2 – Gorredijk F2 Heech, HEEG
26-sep-2009 09:00 Heerenveen F5G – CVVO F4 Sportpark Skoatterwâld
26-sep-2009 09:00 Irnsum F1 – Renado/VVI F2 Sportcomplex ‘De Bining’
26-sep-2009 11:00 Waterpoort Boys F1 – Aengwirden F1 Sportpark Het Schuttersveld
03-okt-2009 10:00 Aengwirden F1 – Irnsum F1 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
03-okt-2009 10:05 CVVO F4 – Waterpoort Boys F1 Sportpark De Rien/CVVO
03-okt-2009 09:00 Gorredijk F2 – Heerenveen F5G Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
03-okt-2009 09:00 Heeg F2 – Mildam F1 Heech, HEEG

 

F2

19-09-09  Irnsum F2 Nijland F2  0 – 8

19-09-09  Heerenveen F9G  Heerenveense Boys F5  5 – 4

19-09-09  Walde De F2  Oeverzwaluwen F2  2 – 2

19-09-09  GAVC F6  Balk F5  0 – 10

19-09-09  OudegaHJSC F2  Akkrum F5  0 – 3

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. Nijland F2 3 3 0 0 9 32 1
2. Balk F5 3 3 0 0 9 19 5
3. Oeverzwaluwen F2 3 2 1 0 7 14 6
4. Heerenveense Boys F5 3 2 0 1 6 14 8
5. Walde De F2 3 1 1 1 4 10 8
6. Heerenveen F9G 3 1 0 2 3 10 16
7. Akkrum F5 3 1 0 2 3 4 16
8. Irnsum F2 2 0 0 2 0 1 14
9. GAVC F6 2 0 0 2 0 1 21
10. OudegaHJSC F2 3 0 0 3 0 4 14
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-sep-2009 09:00 Akkrum F5 – Heerenveen F9G Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
26-sep-2009 10:30 Balk F5 – Irnsum F2 De Wilgen
26-sep-2009 09:00 Heerenveense Boys F5 – Walde De F2 Sportpark De Akkers/HvBoys
26-sep-2009 09:00 Nijland F2 – OudegaHJSC F2 Sportvelden bij De Mande te Nijland
26-sep-2009 09:00 Oeverzwaluwen F2 – GAVC F6 De Sandobbe
03-okt-2009 10:30 Balk F5 – Nijland F2 De Wilgen
03-okt-2009 09:00 GAVC F6 – Heerenveense Boys F5 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
03-okt-2009 09:00 Heerenveen F9G – OudegaHJSC F2 Sportpark Skoatterwâld
03-okt-2009 09:00 Irnsum F2 – Oeverzwaluwen F2 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 09:00 Walde De F2 – Akkrum F5 Waldstreffen

 

 


 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑