VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 6 oktober 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

Uitslagen

04-10-2008 Akkrum B1  Udiros B1  2 – 2
04-10-2008  vv Stânfries B1  Gorredijk B1  6 – 1
04-10-2008  sv Olyphia B1  Jubbega B1  7 – 3

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. sv Olyphia B1 3 3 0 0 9 17 5
2. Nieuweschoot B1 4 3 0 1 9 9 7
3. vv Stânfries B1 4 2 1 1 7 11 4
4. Donkerbroek/Makkinga Combinatie B1 3 2 0 1 6 7 8
5. Irnsum B1 3 1 2 0 5 10 4 0 
6. Udiros B1 3 1 2 0 5 6 5
7. Akkrum B1 5 1 1 3 4 9 17
8. Jubbega B1 4 1 0 3 3 10 14
9. Gorredijk B1 4 0 2 2 2 8 14
10. Heerenveen B3 3 0 0 3 0 2 11

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 13:00 Gorredijk B1 – Akkrum B1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
11-okt-2008 14:00 Irnsum B1 – Olyphia B1 Sportcomplex Irnsum
11-okt-2008 14:00 Jubbega B1 – Heerenveen B3 ’t Heidefjild
11-okt-2008 14:00 Nieuweschoot B1 – Donkerbroek/Makkinga B1 Sportcomplex De Greiden
18-okt-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Irnsum B1 Sportpark Oosteinde

C-Junioren C1, 4e klasse 

04-10-2008 QVC C1  Akkrum C2  14 – 0
04-10-2008  Hielpen C1  SDS C2  14 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 3 3 0 0 9 30 1
2. Oldeboorn C1 3 3 0 0 9 19 6
3. Hielpen C1 4 2 1 1 7 22 8
4. QVC C1 4 2 1 1 7 21 7
5. Irnsum C1 3 2 0 1 6 15 3
6. Sneek Wit-Zwart C3 1 1 0 0 3 3 2
7. Jeugd Voetbal Bolsward C3 3 1 0 2 3 5 24
8. SDS C2 4 1 0 3 3 10 32
9. Workum C2 3 0 1 2 1 4 16
10. Akkrum C2 3 0 1 2 1 3 18
11. GAVC C2 3 0 0 3 0 4 19 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 11:15 Akkrum C2 – GAVC C2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
11-okt-2008 11:00 Irnsum C1 – Woudsend C1 Sportcomplex Irnsum
11-okt-2008 11:00 Oldeboorn C1 – Hielpen C1 Sportcomplex Oldeboorn
11-okt-2008 09:00 SneekWit-Zwart C3 – JV Bolsward C3 Gemeentelijk Zuidersportpark
11-okt-2008 11:00 Workum C2 – QVC C1 Sportcentrum de Rolpeal
18-okt-2008 12:30 GAVC C2 – Woudsend C1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
18-okt-2008 12:00 SDS C2 – Akkrum C2 Sportpark Skoalleseize
18-okt-2008 09:00 SneekWit-Zwart C3 – Workum C2 Gemeentelijk Zuidersportpark

D-Pupillen (najaar) , 2e klasse AR 

04-10-08 Irnsum D1  SDS D1  3 – 1
04-10-08  Workum D1  ONS Sneek D2  7 – 0
04-10-08  RES D2  IJVC D1  0 – 5
04-10-08  LSC 1890 D2  Oosterlittens D2  7 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Workum D1 4 3 1 0 10 21 3
2. IJVC D1 3 3 0 0 9 17 0  
3. Irnsum D1 4 3 0 1 9 16 7  
4. LSC 1890 D2 4 2 1 1 7 16 6  
5. SDS D1 3 2 0 1 6 21 5  
6. SneekWit-Zwart D2 2 1 0 1 3 2 8  
7. ONS Sneek D2 3 1 0 2 3 5 12  
8. Oosterlittens D2 4 0 0 4 0 0 35  
9. RES D2 5 0 0 5 0 2 24

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 09:00 ONS Sneek D2 – LSC 1890 D2 Gemeentelijk Zuidersportpark
11-okt-2008 12:15 Oosterlittens D2 – RES D2 Sportterrein Oosterlittens
11-okt-2008 09:00 SDS D1 – Workum D1 Sportpark Skoalleseize
11-okt-2008 12:00 SneekWit-Zwart D2 – Irnsum D1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
18-okt-2008 12:00 SneekWit-Zwart D2 – Oosterlittens D2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart

D-Pupillen (najaar) , 2e klasse AS 

04-10-08 ONS Sneek D4  Irnsum D2  3 – 4
04-10-08  SDS D2  IJVC D2  1 – 8
04-10-08  Makkum D2  RES D3  4 – 2
04-10-08  LSC 1890 D5  Oosterlittens D4  3 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. IJVC D2 4 4 0 0 12 42 2
2. GAVC D3 3 3 0 0 9 22 3  
3. JV Bolsward D4M 3 3 0 0 9 13 4  
4. LSC 1890 D5 4 2 0 2 6 10 16  
5. SDS D2 4 2 0 2 6 10 18  
6. Makkum D2 5 2 0 3 6 12 13  
7. RES D3 5 2 0 3 6 19 30  
8. ONS Sneek D4 4 1 0 3 3 8 18  
9. Irnsum D2 5 1 0 4 3 13 32  
10. Oosterlittens D4 3 0 0 3 0 2 15

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 13:40 GAVC D3 – LSC 1890 D5 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
11-okt-2008 09:00 IJVC D2 – ONS Sneek D4 Sportcomplex De Utherne te IJlst
11-okt-2008 09:00 Irnsum D2 – JV Bolsward D4M Sportcomplex Irnsum
11-okt-2008 09:00 Oosterlittens D4 – Makkum D2 Sportterrein Oosterlittens
11-okt-2008 09:00 RES D3 – SDS D2 Sportcomplex het Bolwerk
18-okt-2008 09:00 ONS Sneek D4 – LSC 1890 D5 Gemeentelijk Zuidersportpark
18-okt-2008 08:45 Oosterlittens D4 – SDS D2 Sportterrein Oosterlittens

E-Pupillen (najaar) E1, 1e klasse 

04-10-2008 Zeerobben E4  Robur E1  4 – 0
04-10-2008  Tzummarum E1  Jeugd Voetbal Bolsward E5  8 – 2
04-10-2008  Terschelling E1  SC Franeker E5  8 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E4 5 5 0 0 15 45 4
2. Terschelling E1 5 4 0 1 12 37 9
3. Harlingen E1 4 3 1 0 10 30 12
4. Robur E1 5 3 1 1 10 22 12
5. Dronrijp E3 4 3 0 1 9 41 5
6. AVC E2 4 3 0 1 9 18 8
7. Tzummarum E1 5 1 0 4 3 10 52
8. Irnsum E1 4 0 0 4 0 6 21
9. SC Franeker E5 5 0 0 5 0 7 39
10. Jeugd Voetbal Bolsward E5 5 0 0 5 0 7 61

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 09:00 Franeker SC E5 – Tzummarum E1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
11-okt-2008 09:00 Harlingen E1 – Zeerobben E4 Balkland
11-okt-2008 10:00 Irnsum E1 – Terschelling E1 Sportcomplex Irnsum
11-okt-2008 11:30 JV Bolsward E5 – AVC E2 Sportcomplex het Bolwerk
11-okt-2008 09:00 Robur E1 – Dronrijp E3 Sportcomplex Vierkantsdijk

E-Pupillen (najaar) E2, 1e klasse 

04-10-2008 Zeerobben E6  Zeerobben E7  7 – 1
04-10-2008  Oosterlittens E4  SC Franeker E7  0 – 8

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E6 4 4 0 0 12 32 1
2. Terschelling E2 4 4 0 0 12 12 6
3. SC Franeker E7 5 4 0 1 12 29 6
4. Jeugd Voetbal Bolsward E6 3 1 1 1 4 10 8
5. Irnsum E2 3 1 0 2 3 5 13 0 
6. Zeerobben E7 4 1 0 3 3 13 19
7. Harlingen E2 4 0 2 2 2 6 21
8. Oosterlittens E4 4 0 1 3 1 5 23
9. AVC E3 3 0 0 3 0 4 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 09:00 AVC E3 – Irnsum E2 De Lytse Trije
11-okt-2008 10:00 Franeker SC E7 – Harlingen E2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
11-okt-2008 12:45 Terschelling E2 – Zeerobben E6 Sportveld "Midsland"
11-okt-2008 09:00 Zeerobben E7 – JV Bolsward E6 Oostersportpark/ vv Zeerobben
18-okt-2008 10:00 Oosterlittens E4 – Irnsum E2 Sportterrein Oosterlittens

F-Pupillen (najaar) F1, 1e klasse

04-10-2008 Scharnegoutum’70 F1  ONS Sneek F5  14 – 0
04-10-2008  Akkrum F2  Irnsum F1  4 – 2
04-10-2008  SC Joure F6  Oldeboorn F1  4 – 1

 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum F2 5 5 0 0 15 36 5
2. Scharnegoutum’70 F1 5 4 0 1 12 41 10
3. Oudehaske F1 3 3 0 0 9 45 2
4. GAVC F2 3 3 0 0 9 16 3
5. Irnsum F1 4 3 0 1 9 34 5 0 
6. Wispolia F1 3 1 0 2 3 3 13
7. Oldeboorn F1 5 1 0 4 3 10 32
8. SC Joure F6 5 1 0 4 3 8 39
9. Tijnje F1 4 0 0 4 0 0 39
10. ONS Sneek F5 5 0 0 5 0 2 47

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 09:00 Irnsum F1 – Scharnegoutum’70 F1 Sportcomplex Irnsum
11-okt-2008 11:30 ONS Sneek F5 – GAVC F2 Gemeentelijk Zuidersportpark
11-okt-2008 09:00 Oldeboorn F1 – Akkrum F2 Sportcomplex Oldeboorn
11-okt-2008 09:00 Tijnje F1 – Joure SC F6 Sportpark Kampen/vv Tijnje
11-okt-2008 09:00 Wispolia F1 – Oudehaske F1 Sportveld De Puster-Terwispel
18-okt-2008 09:00 Wispolia F1 – Irnsum F1 Sportveld De Puster-Terwispel

F-Pupillen (najaar) , 1e klasse BD 

04-10-08 Joure SC F8  Akkrum F4  2 – 5
04-10-08  Oldeholtpade F3  Sport Vereent F2  0 – 6
04-10-08  Heerenveen F11  GAVC F4  3 – 1
04-10-08  Irnsum F2  Scharnegoutum’70 F2  1 – 12

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum F4 5 5 0 0 15 45 7
2. Scharnegoutum’70 F2 5 5 0 0 15 36 4  
3. GAVC F4 4 3 0 1 9 26 6  
4. Sport Vereent F2 5 3 0 2 9 18 16  
5. Heerenveen F11 5 2 1 2 7 13 22  
6. Joure SC F8 5 2 0 3 6 13 18  
7. Irnsum F2 5 1 1 3 4 12 29  
8. Jubbega F2 4 1 0 3 3 14 16  
9. LSC 1890 F7 3 0 0 3 0 2 32  
10. Oldeholtpade F3 5 0 0 5 0 2 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 10:15 Akkrum F4 – Irnsum F2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
11-okt-2008 12:30 GAVC F4 – Joure SC F8 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
11-okt-2008 10:15 LSC 1890 F7 – Oldeholtpade F3 Sportpark Leeuwarderweg
11-okt-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F2 – Jubbega F2 De Kromme Tille
11-okt-2008 11:00 Sport Vereent F2 – Heerenveen F11 "Lunia" te Oldeberkoop
18-okt-2008 12:30 GAVC F4 – LSC 1890 F7 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen