VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 13 oktober 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

11-10-2008 Gorredijk B1  Akkrum B1  1 – 1
11-10-2008  Nieuweschoot B1  Donkerbroek/Makkinga Combinatie B1  6 – 1
11-10-2008  Irnsum B1  sv Olyphia B1  3 – 4

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. sv Olyphia B1 4 4 0 0 12 21 8
2. Nieuweschoot B1 5 4 0 1 12 15 8
3. vv Stânfries B1 4 2 1 1 7 11 4
4. Donkerbroek/Makkinga Combinatie B1 4 2 0 2 6 8 14
5. Udiros B1 3 1 2 0 5 6 5
6. Irnsum B1 4 1 2 1 5 13 8 0 
7. Akkrum B1 6 1 2 3 5 10 18
8. Jubbega B1 4 1 0 3 3 10 14
9. Gorredijk B1 5 0 3 2 3 9 15
10. Heerenveen B3 3 0 0 3 0 2 11

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Irnsum B1 Sportpark Oosteinde
25-okt-2008 14:00 Akkrum B1 – Stanfries B1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
25-okt-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Udiros B1 Sportpark Oosteinde
25-okt-2008 14:30 Heerenveen B3 – Irnsum B1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
25-okt-2008 14:00 Olyphia B1 – Nieuweschoot B1 Sportpark De E

C-Junioren , 4e klasse E

11-10-08 Irnsum C1  Woudsend C1  4 – 2
11-10-08  Akkrum C2  GAVC C2  0 – 8
11-10-08  Oldeboorn C1  Hielpen C1  0 – 7
11-10-08  Workum C2  QVC C1  0 – 18

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 5 4 0 1 12 41 6
2. QVC C1 5 3 1 1 10 39 7  
3. Hielpen C1 5 3 1 1 10 28 8  
4. Irnsum C1 4 3 0 1 9 19 5  
5. Oldeboorn C1 5 3 0 2 9 20 22  
6. SneekWit-Zwart C3 1 1 0 0 3 3 2  
7. JV Bolsward C3 3 1 0 2 3 5 24  
8. GAVC C2 4 1 0 3 3 12 19  
9. SDS C2 4 1 0 3 3 10 31  
10. Akkrum C2 4 0 1 3 1 3 26  
11. Workum C2 4 0 1 3 1 4 34

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 12:30 GAVC C2 – Woudsend C1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
18-okt-2008 12:45 JV Bolsward C3 – Hielpen C1 Sportcomplex het Bolwerk
18-okt-2008 12:00 SDS C2 – Akkrum C2 Sportpark Skoalleseize
18-okt-2008 10:00 SneekWit-Zwart C3 – Workum C2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
25-okt-2008 12:30 GAVC C2 – Workum C2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
25-okt-2008 10:15 Hielpen C1 – Irnsum C1 De Meenskar
25-okt-2008 12:45 JV Bolsward C3 – Akkrum C2 Sportcomplex het Bolwerk
25-okt-2008 11:00 Oldeboorn C1 – SDS C2 Sportcomplex Oldeboorn
25-okt-2008 10:30 Woudsend C1 – SneekWit-Zwart C3 Sportpark de Spil

D1-Pupillen (najaar) , 2e klasse AR 

11-10-08 Oosterlittens D2  RES D2  3 – 4
11-10-08  ONS Sneek D2  LSC 1890 D2  0 – 7
11-10-08  SneekWit-Zwart D2  Irnsum D1  0 – 5

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum D1 5 4 0 1 12 21 7
2. Workum D1 4 3 1 0 10 21 3  
3. LSC 1890 D2 5 3 1 1 10 23 6  
4. IJVC D1 3 3 0 0 9 17 0  
5. SDS D1 3 2 0 1 6 21 5  
6. SneekWit-Zwart D2 3 1 0 2 3 2 13  
7. ONS Sneek D2 4 1 0 3 3 5 19  
8. RES D2 6 1 0 5 3 6 27  
9. Oosterlittens D2 5 0 0 5 0 3 39

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 10:00 SneekWit-Zwart D2 – Oosterlittens D2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
25-okt-2008 09:00 ONS Sneek D2 – IJVC D1 Gemeentelijk Zuidersportpark

D2, 2e klasse 

11-10-2008 IJVC D2  ONS Sneek D4  12 – 0
11-10-2008  GAVC D3  LSC 1890 D5  5 – 1
11-10-2008  Oosterlittens D4  Makkum D2  1 – 5
11-10-2008  RES D3  SDS D2  3 – 3

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. IJVC D2 5 5 0 0 15 54 2
2. GAVC D3 5 5 0 0 15 37 5
3. Jeugd Voetbal Bolsward D4M 4 3 0 1 9 14 14
4. Makkum D2 6 3 0 3 9 17 14
5. SDS D2 5 2 1 2 7 13 21
6. RES D3 6 2 1 3 7 22 33
7. LSC 1890 D5 5 2 0 3 6 11 21
8. Irnsum D2 5 1 0 4 3 13 32 0 
9. ONS Sneek D4 5 1 0 4 3 8 30
10. Oosterlittens D4 4 0 0 4 0 3 20

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 09:00 Irnsum D2 – JV Bolsward D4M Sportcomplex Irnsum
18-okt-2008 09:00 ONS Sneek D4 – LSC 1890 D5 Gemeentelijk Zuidersportpark
18-okt-2008 08:45 Oosterlittens D4 – SDS D2 Sportterrein Oosterlittens
25-okt-2008 12:45 GAVC D3 – IJVC D2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
25-okt-2008 09:00 Oosterlittens D4 – JV Bolsward D4M Sportterrein Oosterlittens

E-Pupillen (najaar)E1 , 1e klasse BR 

11-10-08 Harlingen E1  Zeerobben E4  0 – 7
11-10-08  Franeker SC E5  Tzummarum E1  2 – 1
11-10-08  Irnsum E1  Terschelling E1  3 – 2
11-10-08  Robur E1  Dronrijp E3  4 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E4 6 6 0 0 18 52 4
2. Terschelling E1 6 4 0 2 12 39 12  
3. Robur E1 6 3 2 1 11 26 16  
4. Dronrijp E3 5 3 1 1 10 45 9  
5. Harlingen E1 5 3 1 1 10 30 19  
6. AVC E2 4 3 0 1 9 18 8  
7. Irnsum E1 5 1 0 4 3 9 23  
8. Franeker SC E5 6 1 0 5 3 9 40  
9. Tzummarum E1 6 1 0 5 3 11 54  
10. JV Bolsward E5 5 0 0 5 0 7 61

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-okt-2008 09:00 Dronrijp E3 – Irnsum E1 Welderingsstrjitte
25-okt-2008 11:30 JV Bolsward E5 – AVC E2 Sportcomplex het Bolwer

E-Pupillen (najaar)E2 , 1e klasse BJ 

11-10-08 Franeker SC E7  Harlingen E2  8 – 0
11-10-08  AVC E3  Irnsum E2  2 – 2
11-10-08  Terschelling E2  Zeerobben E6  1 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC E7 6 5 0 1 15 37 6
2. Zeerobben E6 5 4 1 0 13 33 2  
3. Terschelling E2 5 4 1 0 13 13 7  
4. JV Bolsward E6 3 1 1 1 4 10 8  
5. Irnsum E2 4 1 1 2 4 7 15  
6. Zeerobben E7 4 1 0 3 3 13 19  
7. Harlingen E2 5 0 2 3 2 6 29  
8. AVC E3 4 0 1 3 1 6 21  
9. Oosterlittens E4 4 0 1 3 1 5 23

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 10:00 Oosterlittens E4 – Irnsum E2 Sportterrein Oosterlittens
18-okt-2008 11:00 Zeerobben E7 – JV Bolsward E6 Oostersportpark/ vv Zeerobben
25-okt-2008 09:00 JV Bolsward E6 – AVC E3 Sportcomplex het Bolwerk

F-Pupillen (najaar) F1, 1e klasse 

11-10-2008 Irnsum F1  Scharnegoutum’70 F1  2 – 8
11-10-2008  ONS Sneek F5  GAVC F2  3 – 3
11-10-2008  Wispolia F1  Oudehaske F1  0 – 10
11-10-2008  Oldeboorn F1  Akkrum F2  2 – 9

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum F2 6 6 0 0 18 45 7
2. Oudehaske F1 5 5 0 0 15 71 2
3. Scharnegoutum’70 F1 6 5 0 1 15 49 12
4. GAVC F2 4 3 1 0 10 19 6
5. Irnsum F1 5 3 0 2 9 36 13 0 
6. Wispolia F1 4 1 0 3 3 3 23
7. SC Joure F6 5 1 0 4 3 8 39
8. Oldeboorn F1 6 1 0 5 3 12 41
9. ONS Sneek F5 6 0 1 5 1 5 50
10. Tijnje F1 5 0 0 5 0 0 55 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 09:00 Wispolia F1 – Irnsum F1 Sportveld De Puster-Terwispel
25-okt-2008 10:15 GAVC F2 – Wispolia F1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)

F-Pupillen (najaar)F2 , 1e klasse BD

11-10-08 LSC 1890 F7  Oldeholtpade F3  4 – 0
11-10-08  GAVC F4  Joure SC F8  5 – 1
11-10-08  Akkrum F4  Irnsum F2  6 – 3
11-10-08  Scharnegoutum’70 F2  Jubbega F2  4 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum F4 6 6 0 0 18 51 10
2. Scharnegoutum’70 F2 6 6 0 0 18 40 4  
3. GAVC F4 5 4 0 1 12 31 7  
4. Sport Vereent F2 5 3 0 2 9 18 16  
5. Heerenveen F11 5 2 1 2 7 13 22  
6. Joure SC F8 6 2 0 4 6 14 23  
7. LSC 1890 F7 5 1 1 3 4 7 33  
8. Jubbega F2 6 1 1 4 4 15 21  
9. Irnsum F2 6 1 1 4 4 15 35  
10. Oldeholtpade F3 6 0 0 6 0 2 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
14-okt-2008 18:30 GAVC F4 – LSC 1890 F7 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen