VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 november 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

01-11-08 Gorredijk B1  Donkerbroek/Makkinga B1  1 – 4
01-11-08  Udiros B1  Olyphia B1  1 – 4
01-11-08  Irnsum B1  Jubbega B1  5 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Olyphia B1 6 6 0 0 18 28 9
2. Donkerbroek/Makkinga B1 7 5 0 2 15 19 16  
3. Nieuweschoot B1 6 4 0 2 12 15 11  
4. Irnsum B1 7 3 2 2 11 20 16  
5. Stanfries B1 5 3 1 1 10 13 4  
6. Udiros B1 5 1 2 2 5 8 12  
7. Akkrum B1 7 1 2 4 5 10 20  
8. Heerenveen B3 5 1 0 4 3 5 15  
9. Jubbega B1 6 1 0 5 3 16 22  
10. Gorredijk B1 6 0 3 3 3 10 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Stanfries B1 Sportpark Oosteinde
08-nov-2008 14:30 Heerenveen B3 – Udiros B1 Sportpark Skoatterwâld
08-nov-2008 14:00 Jubbega B1 – Nieuweschoot B1 ’t Heidefjild
08-nov-2008 14:00 Olyphia B1 – Gorredijk B1 Sportpark De Ekkewiek
15-nov-2008 14:00 Akkrum B1 – Donkerbroek/Makkinga B1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
15-nov-2008 13:00 Gorredijk B1 – Heerenveen B3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
15-nov-2008 14:00 Nieuweschoot B1 – Irnsum B1 Sportcomplex De Greiden
15-nov-2008 10:30 Stanfries B1 – Olyphia B1 Sportpark De Steegde
15-nov-2008 10:00 Udiros B1 – Jubbega B1 Sportpark Nieuwehorne

C1, 4e klasse 

01-11-2008 Workum C2  Jeugd Voetbal Bolsward C3  3 – 0
01-11-2008  Akkrum C2  Woudsend C1  0 – 14
01-11-2008  Sneek Wit-Zwart C3  Hielpen C1  0 – 2
01-11-2008  Irnsum C1  Oldeboorn C1  2 – 3
01-11-2008  SDS C2  QVC C1  1 – 10

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 8 7 0 1 21 70 6
2. Oldeboorn C1 7 5 0 2 15 29 29
3. QVC C1 6 4 1 1 13 49 8
4. Hielpen C1 6 4 1 1 13 30 8
5. Irnsum C1 5 3 0 2 9 21 8 0 
6. Sneek Wit-Zwart C3 4 2 0 2 6 7 14
7. GAVC C2 6 2 0 4 6 17 26
8. SDS C2 7 2 0 5 6 20 50
9. Workum C2 7 1 1 5 4 9 43
10. Akkrum C2 7 1 1 5 4 10 47
11. Jeugd Voetbal Bolsward C3 5 1 0 4 3 8 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 12:30 GAVC C2 – QVC C1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-nov-2008 10:15 Hielpen C1 – Akkrum C2 De Meenskar
08-nov-2008 11:00 Irnsum C1 – SDS C2 Sportpark Bining
08-nov-2008 11:00 Oldeboorn C1 – SneekWit-Zwart C3 Sportcomplex Oldeboorn
08-nov-2008 10:30 Woudsend C1 – Workum C2 Sportpark de Spil
15-nov-2008 11:15 Akkrum C2 – Oldeboorn C1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
15-nov-2008 12:30 GAVC C2 – SDS C2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
15-nov-2008 11:30 QVC C1 – JV Bolsward C3 Sportpark De Ribbe
15-nov-2008 11:45 SneekWit-Zwart C3 – Irnsum C1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
15-nov-2008 11:00 Workum C2 – Hielpen C1 Sportcentrum de Rolpeal

D-Pupillen (najaar) D1, 2e klasse 

01-11-2008 RES D2  ONS Sneek D2  1 – 2
01-11-2008  Oosterlittens D2  Irnsum D1  0 – 8
01-11-2008  Sneek Wit-Zwart D2  SDS D1  1 – 10
01-11-2008  IJVC D1  Workum D1  10 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. IJVC D1 5 5 0 0 15 36 1
2. Irnsum D1 6 5 0 1 15 29 7 0 
3. Workum D1 6 4 1 1 13 28 14
4. LSC 1890 D2 5 3 1 1 10 23 6
5. SDS D1 5 3 0 2 9 32 12
6. Sneek Wit-Zwart D2 5 2 0 3 6 7 25
7. ONS Sneek D2 6 2 0 4 6 7 29
8. RES D2 7 1 0 6 3 7 29
9. Oosterlittens D2 7 0 0 7 0 5 51

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 11:00 Irnsum D1 – LSC 1890 D2 Sportpark Bining
08-nov-2008 09:00 ONS Sneek D2 – SneekWit-Zwart D2 Gemeentelijk Zuidersportpark
08-nov-2008 09:00 SDS D1 – IJVC D1 Sportpark Skoalleseize
08-nov-2008 09:00 Workum D1 – Oosterlittens D2 Sportcentrum de Rolpeal

D-Pupillen (najaarD2) , 2e klasse AS 

01-11-08 GAVC D3  Oosterlittens D4  5 – 1
01-11-08  Irnsum D2  Makkum D2  3 – 1
01-11-08  SDS D2  JV Bolsward D4M  7 – 1
01-11-08  ONS Sneek D4  RES D3  1 – 6
01-11-08  IJVC D2  LSC 1890 D5  18 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC D3 7 7 0 0 21 46 7
2. IJVC D2 7 6 0 1 18 73 6  
3. JV Bolsward D4M 7 4 0 3 12 18 29  
4. SDS D2 7 3 1 3 10 21 25  
5. RES D3 7 3 1 3 10 28 34  
6. Makkum D2 7 3 0 4 9 18 17  
7. LSC 1890 D5 7 3 0 4 9 17 41  
8. Oosterlittens D4 7 2 0 5 6 13 26  
9. Irnsum D2 7 2 0 5 6 18 36  
10. ONS Sneek D4 7 1 0 6 3 11 42  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 11:30 JV Bolsward D4M – ONS Sneek D4 Sportcomplex het Bolwerk
08-nov-2008 12:15 LSC 1890 D5 – SDS D2 Sportpark Leeuwarderweg
08-nov-2008 09:00 Oosterlittens D4 – Irnsum D2 Sportterrein Oosterlittens
08-nov-2008 10:30 RES D3 – GAVC D3 Sportcomplex het Bolwerk

E-Pupillen (najaarE1) , 1e klasse BR

01-11-08 Irnsum E1  Franeker SC E5  7 – 0
01-11-08  Harlingen E1  Terschelling E1  2 – 4
01-11-08  Robur E1  Tzummarum E1  9 – 2
01-11-08  Zeerobben E4  JV Bolsward E5  18 – 1
01-11-2008 AVC E2  Dronrijp E3  1 – 8

 

Stand

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E4 7 7 0 0 21 70 5
2. Terschelling E1 7 5 0 2 15 43 14
3. Robur E1 7 4 2 1 14 35 18
4. Dronrijp E3 7 4 1 2 13 56 22
5. AVC E2 6 4 0 2 12 29 18
6. Harlingen E1 6 3 1 2 10 32 23
7. Irnsum E1 7 3 0 4 9 28 26 0 
8. SC Franeker E5 7 1 0 6 3 9 47
9. Tzummarum E1 7 1 0 6 3 13 63
10. Jeugd Voetbal Bolsward E5 7 0 0 7 0 10 89

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 09:00 Dronrijp E3 – Zeerobben E4 Welderingsstrjitte
08-nov-2008 09:00 Franeker SC E5 – Robur E1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-nov-2008 10:00 JV Bolsward E5 – Irnsum E1 Sportcomplex het Bolwerk
08-nov-2008 12:45 Terschelling E1 – AVC E2 Sportveld "Midsland"
08-nov-2008 09:00 Tzummarum E1 – Harlingen E1 Sportterrein Tzummarum

E-Pupillen (najaar) E2, 1e klasse 

01-11-2008 Jeugd Voetbal Bolsward E6  Terschelling E2  2 – 6
01-11-2008  Zeerobben E6  Irnsum E2  14 – 1
01-11-2008  Zeerobben E7  Oosterlittens E4  9 – 1
01-11-2008 AVC E3  Harlingen E2  5 – 2

Stand_

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E6 6 5 1 0 16 47 3
2. Terschelling E2 6 5 1 0 16 19 9
3. SC Franeker E7 6 5 0 1 15 37 6
4. Zeerobben E7 6 2 1 3 7 22 20
5. AVC E3 6 2 1 3 7 15 25
6. Irnsum E2 6 2 1 3 7 15 32
7. Jeugd Voetbal Bolsward E6 6 1 2 3 5 14 18
8. Harlingen E2 6 0 2 4 2 8 34
9. Oosterlittens E4 6 0 1 5 1 9 39

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 10:00 Franeker SC E7 – AVC E3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-nov-2008 10:30 Harlingen E2 – Zeerobben E7 Balkland
08-nov-2008 10:00 Irnsum E2 – JV Bolsward E6 Sportpark Bining
08-nov-2008 10:00 Oosterlittens E4 – Zeerobben E6 Sportterrein Oosterlittens

F-Pupillen (najaar) F1, 1e klasse 

01-11-2008 Scharnegoutum’70 F1  Oldeboorn F1  12 – 0
01-11-2008  Akkrum F2  GAVC F2  6 – 1
01-11-2008  Irnsum F1  Oudehaske F1  3 – 6
01-11-2008  Wispolia F1  Tijnje F1  5 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum F2 7 7 0 0 21 51 8
2. Oudehaske F1 6 6 0 0 18 77 5
3. Scharnegoutum’70 F1 7 6 0 1 18 61 12
4. Irnsum F1 7 4 0 3 12 45 19 0 
5. GAVC F2 5 3 1 1 10 20 12
6. Wispolia F1 6 2 0 4 6 8 29
7. SC Joure F6 6 2 0 4 6 16 40
8. Oldeboorn F1 7 1 0 6 3 12 53
9. ONS Sneek F5 6 0 1 5 1 5 50
10. Tijnje F1 7 0 0 7 0 1 68

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 10:15 GAVC F2 – Scharnegoutum’70 F1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-nov-2008 10:10 Joure SC F6 – Irnsum F1 Sportpark de Hege Simmerdyk
08-nov-2008 09:00 Oldeboorn F1 – Wispolia F1 Sportcomplex Oldeboorn
08-nov-2008 09:00 Oudehaske F1 – Akkrum F2 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
08-nov-2008 09:00 Tijnje F1 – ONS Sneek F5 Sportpark Kampen/vv Tijnje

F-Pupillen (najaar) F2, 1e klasse

01-11-2008 Oldeholtpade F3  Scharnegoutum’70 F2  1 – 14
01-11-2008  LSC 1890 F7  SC Joure F8  2 – 1
01-11-2008  GAVC F4  Akkrum F4  3 – 3
01-11-2008 Sport Vereent F2  Irnsum F2  3 – 0

 

Stand_

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Scharnegoutum’70 F2 7 7 0 0 21 54 5
2. Akkrum F4 7 6 1 0 19 54 13
3. GAVC F4 7 5 1 1 16 37 10
4. Sport Vereent F2 7 5 0 2 15 25 17
5. Heerenveen F11 6 2 1 3 7 14 26
6. LSC 1890 F7 7 2 1 4 7 9 37
7. SC Joure F8 7 2 0 5 6 15 25
8. Jubbega F2 6 1 1 4 4 15 21
9. Irnsum F2 7 1 1 5 4 15 38 0 
10. Oldeholtpade F3 7 0 0 7 0 3 49

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 10:00 Akkrum F4 – Sport Vereent F2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
08-nov-2008 10:00 Heerenveen F11 – Oldeholtpade F3 Sportpark Skoatterwâld
08-nov-2008 09:00 Irnsum F2 – LSC 1890 F7 Sportpark Bining
08-nov-2008 11:30 Joure SC F8 – Jubbega F2 Sportpark de Hege Simmerdyk
08-nov-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F2 – GAVC F4 De Kromme Tille




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑