VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 1 december 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

29-11-08 Irnsum B1  Udiros B1  1 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Olyphia B1 8 6 1 1 19 30 12
2. Nieuweschoot B1 8 6 0 2 18 22 12  
3. Stanfries B1 7 5 1 1 16 23 7  
4. Donkerbroek/Makkinga B1 9 5 0 4 15 22 28  
5. Irnsum B1 8 3 3 2 12 21 17  
6. Udiros B1 8 2 3 3 9 10 14  
7. Akkrum B1 8 2 2 4 8 14 21  
8. Gorredijk B1 8 1 4 3 7 15 20  
9. Jubbega B1 8 2 0 6 6 18 25  
10. Heerenveen B3 8 1 0 7 3 5 24

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
06-dec-2008 14:30 Heerenveen B3 – Akkrum B1 Sportpark Skoatterwâld
06-dec-2008 14:00 Irnsum B1 – Gorredijk B1 Sportcomplex Irnsum
06-dec-2008 14:00 Jubbega B1 – Stanfries B1 ’t Heidefjild
06-dec-2008 14:00 Nieuweschoot B1 – Udiros B1 Sportcomplex De Greiden
13-dec-2008 14:00 Akkrum B1 – Jubbega B1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
13-dec-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Olyphia B1 Sportpark Oosteinde
13-dec-2008 13:00 Gorredijk B1 – Nieuweschoot B1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
13-dec-2008 10:30 Stanfries B1 – Irnsum B1 Sportpark De Steegde

C-Junioren , 4e klasse E 

22-11-08 SneekWit-Zwart C3  QVC C1  1 – 6
29-11-08  Irnsum C1  Akkrum C2  10 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 9 8 0 1 24 78 6
2. QVC C1 9 7 1 1 22 72 12  
3. Oldeboorn C1 9 7 0 2 21 42 34  
4. Hielpen C1 8 6 1 1 19 51 8  
5. Irnsum C1 8 6 0 2 18 48 10  
6. GAVC C2 7 2 0 5 6 20 31  
7. SneekWit-Zwart C3 7 2 0 5 6 12 30  
8. SDS C2 8 2 0 6 6 20 64  
9. Workum C2 9 1 1 7 4 9 60  
10. Akkrum C2 10 1 1 8 4 13 75  
11. JV Bolsward C3 6 1 0 5 3 8 43  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
06-dec-2008 10:15 Hielpen C1 – QVC C1 De Meenskar
06-dec-2008 11:00 Irnsum C1 – Workum C2 Sportcomplex Irnsum
06-dec-2008 11:30 SDS C2 – JV Bolsward C3 Sportpark Skoalleseize
06-dec-2008 11:45 SneekWit-Zwart C3 – Akkrum C2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
06-dec-2008 10:30 Woudsend C1 – GAVC C2 Sportpark de Spil
13-dec-2008 11:15 Akkrum C2 – SDS C2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
13-dec-2008 12:30 GAVC C2 – Hielpen C1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
13-dec-2008 12:45 JV Bolsward C3 – Woudsend C1 Sportcomplex het Bolwerk
13-dec-2008 11:30 QVC C1 – Oldeboorn C1 Sportpark De Ribbe
13-dec-2008 11:00 Workum C2 – SneekWit-Zwart C3 Sportcentrum de Rolpeal

D-Pupillen (najaar D1) , 2e klasse AR 

29-11-08 RES D2  LSC 1890 D2  1 – 6
29-11-08  Irnsum D1  IJVC D1  1 – 7
29-11-08  Workum D1  SneekWit-Zwart D2  13 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. IJVC D1 7 7 0 0 21 47 2
2. Workum D1 8 6 1 1 19 55 14  
3. LSC 1890 D2 7 5 1 1 16 32 7  
4. Irnsum D1 8 5 0 3 15 30 17  
5. SDS D1 6 3 0 3 9 32 16  
6. ONS Sneek D2 7 2 1 4 7 9 31  
7. SneekWit-Zwart D2 7 2 1 4 7 9 40  
8. RES D2 8 1 0 7 3 8 35  
9. Oosterlittens D2 8 0 0 8 0 5 65

D-Pupillen (najaar D2) , 2e klasse AS 

29-11-08 JV Bolsward D4M  IJVC D2  1 – 7
29-11-08  LSC 1890 D5  Irnsum D2 
29-11-08  Oosterlittens D4  RES D3  1 – 4
29-11-08  ONS Sneek D4  SDS D2 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC D3 8 8 0 0 24 51 8
2. IJVC D2 8 7 0 1 21 80 7  
3. RES D3 9 4 1 4 13 33 40  
4. LSC 1890 D5 8 4 0 4 12 20 43  
5. JV Bolsward D4M 9 4 0 5 12 21 40  
6. SDS D2 8 3 1 4 10 23 28  
7. Makkum D2 7 3 0 4 9 18 17  
8. Irnsum D2 8 2 1 5 7 19 37  
9. Oosterlittens D4 9 2 1 6 7 15 31  
10. ONS Sneek D4 8 2 0 6 6 15 44

E-Pupillen (najaar E1) , 1e klasse BR 

29-11-08 Terschelling E1  Robur E1  3 – 2
29-11-08  Tzummarum E1  Irnsum E1  1 – 12
29-11-08  Zeerobben E4  AVC E2  5 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E4 9 9 0 0 27 78 7
2. Terschelling E1 9 7 0 2 21 49 17  
3. Robur E1 9 5 2 2 17 47 24  
4. Irnsum E1 9 5 0 4 15 53 28  
5. Harlingen E1 7 4 1 2 13 37 25  
6. Dronrijp E3 8 4 1 3 13 57 25  
7. AVC E2 8 4 0 4 12 31 26  
8. Franeker SC E5 8 1 0 7 3 12 57  
9. Tzummarum E1 9 1 0 8 3 16 80  
10. JV Bolsward E5 8 0 0 8 0 11 102

E-Pupillen (najaar E2) , 1e klasse BJ 

29-11-08 Oosterlittens E4  AVC E3  2 – 7
29-11-08  JV Bolsward E6  Zeerobben E6  0 – 14
29-11-08  Irnsum E2  Zeerobben E7  1 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Zeerobben E6 8 7 1 0 22 78 3
2. Franeker SC E7 7 6 0 1 18 38 6  
3. Terschelling E2 6 5 1 0 16 19 9  
4. Zeerobben E7 8 4 1 3 13 28 22  
5. AVC E3 8 3 1 4 10 22 28  
6. Irnsum E2 8 3 1 4 10 22 37  
7. JV Bolsward E6 8 1 2 5 5 15 38  
8. Harlingen E2 7 0 2 5 2 9 36  
9. Oosterlittens E4 8 0 1 7 1 11 63

F-Pupillen (najaar F1) , 1e klasse BF 

Uitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
29-11-08 Joure SC F6  Wispolia F1  3 – 3
29-11-08  Oudehaske F1  ONS Sneek F5  12 – 0
29-11-08  Tijnje F1  Oldeboorn F1  1 – 2
29-11-08  Scharnegoutum’70 F1  Akkrum F2  6 – 0
29-11-08  GAVC F2  Irnsum F1  3 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oudehaske F1 9 9 0 0 27 113 6
2. Scharnegoutum’70 F1 9 8 0 1 24 72 15  
3. Akkrum F2 9 7 0 2 21 51 19  
4. Irnsum F1 9 6 0 3 18 55 33  
5. GAVC F2 8 3 1 4 10 27 32  
6. Wispolia F1 8 3 1 4 10 17 32  
7. Joure SC F6 9 3 1 5 10 23 47  
8. Oldeboorn F1 9 2 0 7 6 14 60  
9. ONS Sneek F5 9 0 2 7 2 5 65  
10. Tijnje F1 9 0 1 8 1 2 70

F-Pupillen (najaar F2) , 1e klasse BD 

29-11-08 Irnsum F2  GAVC F4  1 – 6
29-11-08  Akkrum F4  Scharnegoutum’70 F2  0 – 8
29-11-08  Joure SC F8  Sport Vereent F2  1 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Scharnegoutum’70 F2 9 9 0 0 27 67 7
2. Akkrum F4 9 7 1 1 22 60 25  
3. GAVC F4 9 6 1 2 19 45 16  
4. Sport Vereent F2 9 6 0 3 18 33 24  
5. Heerenveen F11 8 3 2 3 11 19 29  
6. Jubbega F2 9 3 2 4 11 27 29  
7. LSC 1890 F7 8 2 2 4 8 12 40  
8. Joure SC F8 9 2 0 7 6 19 33  
9. Irnsum F2 9 1 2 6 5 19 47  
10. Oldeholtpade F3 9 0 0 9 0 5 56




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑