VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 maart 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en Pupillen


14-03-09 Olyphia B1 Irnsum B1 6 – 2
14-03-09 Akkrum B1 Gorredijk B1 1 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Olyphia B1 12 10 1 1 31 56 19
2. Stanfries B1 11 7 2 2 23 32 12
3. Nieuweschoot B1 11 6 1 4 19 26 18
4. Irnsum B1 11 5 3 3 18 35 26
5. Donkerbroek/Makkinga B1 12 6 0 6 18 26 44
6. Akkrum B1 12 5 2 5 17 23 27
7. Udiros B1 11 4 3 4 15 14 20
8. Gorredijk B1 13 3 5 5 14 24 27
9. Jubbega B1 12 2 1 9 7 21 38
10. Heerenveen B3 11 1 0 10 3 12 38

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 14:00 Irnsum B1 – Heerenveen B3 Sportcomplex Irnsum
28-mrt-2009 14:00 Nieuweschoot B1 – Olyphia B1 Sportcomplex De Greiden
28-mrt-2009 10:30 Stanfries B1 – Akkrum B1 Sportpark De Steegde
28-mrt-2009 10:00 Udiros B1 – Donkerbroek/Makkinga B1 Sportpark Nieuwehorne

 

 

C1-Junioren , 4e klasse E

14-03-09 JV Bolsward C3 SneekWit-Zwart C3 0 – 2
14-03-09 GAVC C2 Akkrum C2 17 – 0
14-03-09 QVC C1 Workum C2 6 – 0
14-03-09 Hielpen C1 Oldeboorn C1 5 – 2
14-03-09 Woudsend C1 Irnsum C1 1 – 3

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 14 11 1 2 34 107 20
2. QVC C1 14 10 2 2 32 97 22
3. Irnsum C1 12 10 0 2 30 71 11
4. Hielpen C1 12 9 1 2 28 69 20
5. Oldeboorn C1 12 8 0 4 24 55 47
6. SneekWit-Zwart C3 12 6 0 6 18 27 42
7. GAVC C2 11 3 0 8 9 43 50
8. SDS C2 11 2 1 8 7 27 82
9. Workum C2 13 2 1 10 7 16 86
10. JV Bolsward C3 10 1 1 8 4 14 59
11. Akkrum C2 13 1 1 11 4 18 105

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-mrt-2009 12:30 GAVC C2 – Hielpen C1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
21-mrt-2009 12:45 JV Bolsward C3 – Woudsend C1 Sportcomplex het Bolwerk
28-mrt-2009 11:15 Akkrum C2 – JV Bolsward C3 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
28-mrt-2009 11:00 Irnsum C1 – Hielpen C1 Sportcomplex Irnsum
28-mrt-2009 11:15 SDS C2 – Oldeboorn C1 Sportpark Skoalleseize
28-mrt-2009 12:00 SneekWit-Zwart C3 – Woudsend C1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
28-mrt-2009 11:00 Workum C2 – GAVC C2 Sportcentrum de Rolpeal

 

D1-Pupillen (voorjaar) , 2e klasse BC

14-03-09 Heeg D1 Makkum D1 0 – 0
14-03-09 Oldeboorn D1 Irnsum D1 0 – 10
14-03-09 LSC 1890 D3 LSC 1890 D2 0 – 3

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum D1 3 2 1 0 7 16 5
2. Makkum D1 3 1 2 0 5 4 2
3. LSC 1890 D2 3 1 1 1 4 6 4
4. LSC 1890 D3 3 1 0 2 3 2 5
5. Oldeboorn D1 3 1 0 2 3 3 14
6. Heeg D1 3 0 2 1 2 6 7

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 09:00 LSC 1890 D2 – Heeg D1 Sportpark Leeuwarderweg
28-mrt-2009 09:00 LSC 1890 D3 – Irnsum D1 Sportpark Leeuwarderweg
28-mrt-2009 09:00 Makkum D1 – Oldeboorn D1 Sportpark De Braak

 

 

D2-Pupillen (voorjaar) , 2e klasse BE

14-03-09 Irnsum D2 SneekWit-Zwart D2 0 – 14
14-03-09 ONS Sneek D2 Oosterlittens D4 16 – 0

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONS Sneek D2 3 3 0 0 9 44 0
2. SneekWit-Zwart D2 3 3 0 0 9 27 1
3. SDS D1 2 1 0 1 3 16 3
4. Oosterlittens D4 3 1 0 2 3 1 26
5. Makkum D2 2 0 0 2 0 0 13
6. Irnsum D2 3 0 0 3 0 0 45

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 09:00 Irnsum D2 – Oosterlittens D4 Sportcomplex Irnsum
28-mrt-2009 09:00 SDS D1 – ONS Sneek D2 Sportpark Skoalleseize
28-mrt-2009 12:30 SneekWit-Zwart D2 – Makkum D2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart

 

E1-Pupillen (voorjaar) , 1e klasse DG

14-03-09 Harlingen E1 Robur E1 1 – 4
14-03-09 Dronrijp E3 Zeerobben E5 2 – 3
14-03-09 Irnsum E1 AVC E2 6 – 2

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum E1 3 3 0 0 9 22 5
2. Robur E1 3 3 0 0 9 13 5
3. Zeerobben E5 3 2 0 1 6 8 10
4. Dronrijp E3 3 1 0 2 3 10 10
5. AVC E2 3 0 0 3 0 5 13
6. Harlingen E1 3 0 0 3 0 4 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 09:00 AVC E2 – Dronrijp E3 De Lytse Trije
28-mrt-2009 10:00 Irnsum E1 – Robur E1 Sportcomplex Irnsum
28-mrt-2009 10:00 Zeerobben E5 – Harlingen E1 Oostersportpark/ vv Zeerobben

 

 

E2-Pupillen (voorjaar) , 1e klasse CN

14-03-09 Gorredijk E4 GAVC E4 1 – 6
14-03-09 Irnsum E2 Akkrum E5 2 – 15

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC E4 3 2 1 0 7 13 4
2. Akkrum E4 2 1 1 0 4 9 3
3. Akkrum E5 2 1 0 1 3 15 6
4. Gorredijk E4 3 1 0 2 3 7 14
5. Irnsum E2 2 0 0 2 0 4 21

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 10:15 Akkrum E4 – Irnsum E2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
28-mrt-2009 10:00 Gorredijk E4 – Akkrum E5 Sportpark Kortezwaag/vv

 

 

F1-Pupillen (voorjaar) , 1e klasse BV

14-03-09 Oudehaske F1 Akkrum F2 9 – 0
14-03-09 Boornbergum’80 F1 Irnsum F1 4 – 0
14-03-09 Scharnegoutum’70 F1 Jubbega F1 5 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oudehaske F1 3 3 0 0 9 23 3
2. Boornbergum’80 F1 3 3 0 0 9 10 3
3. Jubbega F1 3 1 0 2 3 9 11
4. Scharnegoutum’70 F1 3 1 0 2 3 10 15
5. Irnsum F1 3 1 0 2 3 3 11
6. Akkrum F2 3 0 0 3 0 5 17

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 11:30 Akkrum F2 – Boornbergum’80 F1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
28-mrt-2009 09:00 Irnsum F1 – Scharnegoutum’70 F1 Sportcomplex Irnsum
28-mrt-2009 11:15 Oudehaske F1 – Jubbega F1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)

 

F2-Pupillen (voorjaar) , 1e klasse BO

14-03-09 Blauw Wit ’34 F4 Blauw Wit ’34 F3 3 – 5
14-03-09 Franeker SC F7 Irnsum F2 17 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 F3 3 3 0 0 9 27 3
2. Blauw Wit ’34 F4 3 2 0 1 6 31 6
3. Franeker SC F7 3 2 0 1 6 22 3
4. Frisia F3 2 1 0 1 3 3 4
5. Makkum F3 2 0 0 2 0 1 10
6. Irnsum F2 3 0 0 3 0 0 58

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-mrt-2009 11:00 Blauw Wit ’34 F3 – Franeker SC F7 Sportcomplex Wiarda
28-mrt-2009 09:00 Blauw Wit ’34 F4 – Frisia F3 Sportcomplex Wiarda
28-mrt-2009 09:00 Irnsum F2 – Makkum F3 Sportcomplex Irnsum




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen