VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 28 september 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en pupillen

26-09-09  HJC A1  ODV A1  4 – 2

26-09-09  Irnsum A1  Gorredijk A1  5 – 1

26-09-09  JV Oostenburg A2  Bakkeveen A1  2 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum A1 3 3 0 0 9 17 5
2. Bakkeveen A1 3 3 0 0 9 15 3
3. ONT A1 3 3 0 0 9 11 4
4. JV Oostenburg A2 2 1 0 1 3 6 5
5. HJC A1 2 1 0 1 3 5 6
6. Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 3 1 0 2 3 12 12
7. ODV A1 3 1 0 2 3 9 9
8. Boornbergum’80 A1 1 0 0 1 0 1 4
9. WTTC A1 2 0 0 2 0 2 13
10. Gorredijk A1 4 0 0 4 0 3 20

 

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 14:00 Bakkeveen A1 – ONT A1 Sportpark Bakkeveen
03-okt-2009 09:00 Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 – ODV A1 Sportpark Ontwijk, Donkerbroek
03-okt-2009 14:30 Gorredijk A1 – WTTC A1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
03-okt-2009 11:00 JV Oostenburg A2 – HJC A1 Sportpark Oostenburg
10-okt-2009 09:00 HJC A1 – Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 Sportpark De Hichte
10-okt-2009 14:00 Irnsum A1 – Bakkeveen A1 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 10:15 ODV A1 – Boornbergum’80 A1 Tusken de wallen
10-okt-2009 16:30 ONT A1 – JV Oostenburg A2 Sportpark Douwekamp

 

B1

26-09-09  Sparta’59 B1  FVC B2  1 – 1

26-09-09  Beetgum B1  Irnsum B1  9 – 0

26-09-09  CSC B2  Berlikum SC B1  1 – 3

26-09-09  Scharnegoutum’70 B1  Marrum B1  0 – 4

26-09-09  Minnertsga B1  DTD B1  8 – 0

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Minnertsga B1 4 4 0 0 12 27 7
2. Beetgum B1 4 4 0 0 12 22 7
3. Friesland B1 3 3 0 0 9 25 0
4. WWS B1 3 2 0 1 6 7 8
5. Marrum B1 4 2 0 2 6 12 15
6. Berlikum SC B1 4 2 0 2 6 8 11
7. FVC B2 4 1 1 2 4 14 14
8. Scharnegoutum’70 B1 3 1 0 2 3 7 8
9. CSC B2 4 1 0 3 3 5 17
10. Sparta’59 B1 4 0 2 2 2 7 12
11. Irnsum B1 4 0 1 3 1 5 30
12. DTD B1 3 0 0 3 0 3 13

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 12:45 Berlikum SC B1 – Minnertsga B1 De Koekoek
03-okt-2009 14:00 DTD B1 – Friesland B1 Sportterrein DTD
03-okt-2009 16:15 FVC B2 – Beetgum B1 Sportcomplex Wiarda
03-okt-2009 11:00 Irnsum B1 – Marrum B1 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – CSC B2 De Kromme Tille
03-okt-2009 09:00 WWS B1 – Sparta’59 B1 Sportcomplex ’t Loo
10-okt-2009 11:30 Beetgum B1 – WWS B1 It Bosk
10-okt-2009 10:30 Friesland B1 – Berlikum SC B1 Sportpark Nylan
10-okt-2009 11:30 Marrum B1 – FVC B2 Sportterr. Achterdijk vv Marrum
10-okt-2009 09:30 Minnertsga B1 – CSC B2 De Sportfinne/vv Minnertsga
10-okt-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – Irnsum B1 De Kromme Tille
10-okt-2009 14:30 Sparta’59 B1 – DTD B1 Sportcomplex Deinum

 

C1

26-09-09  Oostergo C1  Dokkum C1G  4 – 4

26-09-09  Irnsum C1  Warga C1  8 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oostergo C1 4 3 1 0 10 27 8
2. Marrum C1 3 3 0 0 9 35 2
3. Holwerd C1 3 3 0 0 9 34 5
4. Dokkum C1G 3 2 1 0 7 16 6
5. Irnsum C1 3 2 0 1 6 16 8
6. Ternaard C1 2 1 0 1 3 6 7
7. Ouwe Syl C1 3 0 1 2 1 8 15
8. Warga C1 4 0 1 3 1 12 32
9. Amelandia C1 2 0 0 2 0 1 13
10. Wardy C1 2 0 0 2 0 2 17
11. CVO C1 3 0 0 3 0 3 47

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:45 Amelandia C1 – CVO C1 De Slinger
03-okt-2009 10:15 Dokkum C1G – Marrum C1 Harddraverspark
03-okt-2009 12:30 Ouwe Syl C1 – Wardy C1 Sportcomplex Ouwesyl
03-okt-2009 09:30 Ternaard C1 – Irnsum C1 Sportcomplex de Buorfinne
03-okt-2009 11:00 Warga C1 – Holwerd C1 Sportvelden Warga
10-okt-2009 11:15 CVO C1 – Warga C1 Sportveld Froubuurt
10-okt-2009 10:15 Holwerd C1 – Ternaard C1 Sportpark De Morgenzon
10-okt-2009 11:00 Irnsum C1 – Dokkum C1G Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 10:00 Oostergo C1 – Ouwe Syl C1 Sportpark De Streng Oostergo
10-okt-2009 10:30 Wardy C1 – Amelandia C1 Sportpark De Boppeslach

 

D1

26-09-09  Balk D2  Oldeboorn D1  5 – 4

26-09-09  Irnsum D1  EBC/Delfstrahuizen D1  3 – 10

26-09-09  SneekWit-Zwart D3  CVVO D3  1 – 3

26-09-09  Joure SC D3  LSC 1890 D3  1 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. EBC/Delfstrahuizen D1 4 4 0 0 12 47 3
2. LSC 1890 D3 4 3 0 1 9 21 7
3. Balk D2 4 3 0 1 9 20 13
4. CVVO D3 4 3 0 1 9 16 18
5. Oldeboorn D1 4 2 1 1 7 21 13
6. Irnsum D1 4 2 0 2 6 20 24
7. Joure SC D3 3 0 1 2 1 2 15
8. VWC D1 2 0 0 2 0 6 11
9. Langweer D1 3 0 0 3 0 2 26
10. SneekWit-Zwart D3 4 0 0 4 0 5 30

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:45 CVVO D3 – Joure SC D3 Sportpark De Rien/CVVO
03-okt-2009 09:30 EBC/Delfstrahuizen D1 – Balk D2 Sportpark De Kampen (Delfstrahuizen)
03-okt-2009 09:00 LSC 1890 D3 – Irnsum D1 Sportpark Leeuwarderweg
03-okt-2009 11:00 Oldeboorn D1 – VWC D1 Sportcomplex Oldeboorn
03-okt-2009 12:45 SneekWit-Zwart D3 – Langweer D1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
10-okt-2009 09:00 Balk D2 – LSC 1890 D3 De Wilgen
10-okt-2009 09:00 Irnsum D1 – CVVO D3 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 09:00 Joure SC D3 – SneekWit-Zwart D3 Sportpark de Hege Simmerdyk
10-okt-2009 10:30 Langweer D1 – Oldeboorn D1 ST TSJILLAN
10-okt-2009 09:00 VWC D1 – EBC/Delfstrahuizen D1 Sportpark het Scheeneveld

 

D2

26-09-09  Stanfries D2  EBC/Delfstrahuizen D3  20 – 0

26-09-09  Oudega/HJSC D2M  Heeg D3  1 – 5

26-09-09  RES D3  Akkrum D3  7 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. RES D3 4 3 1 0 10 39 7
2. Stanfries D2 3 3 0 0 9 34 3
3. Renado/VVI D4M 2 2 0 0 6 12 3
4. Udiros D2 3 2 0 1 6 25 3
5. RES D4 3 2 0 1 6 23 18
6. Irnsum D2 2 1 1 0 4 8 6
7. Heeg D3 3 1 0 2 3 7 20
8. Akkrum D3 4 1 0 3 3 7 24
9. Oudega/HJSC D2M 4 0 0 4 0 2 24
10. EBC/Delfstrahuizen D3 4 0 0 4 0 3 52

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:00 Akkrum D3 – Stanfries D2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
03-okt-2009 09:00 EBC/Delfstrahuizen D3 – Oudega/HJSC D2M Op ‘e Jister/EBC
03-okt-2009 10:00 Heeg D3 – Irnsum D2 Heech, HEEG
03-okt-2009 11:00 RES D4 – RES D3 Sportcomplex het Bolwerk
03-okt-2009 09:00 Renado/VVI D4M – Udiros D2 Sportpark de Stripe
10-okt-2009 10:00 Irnsum D2 – EBC/Delfstrahuizen D3 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 10:00 Oudega/HJSC D2M – Akkrum D3 Sportpark It Joo
10-okt-2009 09:00 RES D3 – Renado/VVI D4M Sportcomplex het Bolwerk
10-okt-2009 09:00 Stanfries D2 – RES D4 Sportpark De Steegde
10-okt-2009 11:00 Udiros D2 – Heeg D3 Sportpark Nieuwehorne

E1

26-09-09 Gorredijk E2 Nieuweschoot E1 3 – 3
SPACER 9PX.

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. VWC E1 3 2 1 0 7 21 6
2. Jubbega E2 3 2 0 1 6 16 10
3. Nieuweschoot E1 3 1 2 0 5 9 5
4. Heerenveen E5G 2 1 1 0 4 6 5
5. Udiros E1G 3 1 1 1 4 6 8
6. Gorredijk E2 4 1 1 2 4 10 19
7. Langezwaag E1 2 1 0 1 3 7 9
8. Oudehaske E2 3 1 0 2 3 11 15
9. Read Swart E1 3 1 0 2 3 7 12
10. Irnsum E1 2 0 0 2 0 4 8
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:00 Irnsum E1 – Gorredijk E2 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 09:15 Jubbega E2 – Read Swart E1 ’t Heidefjild
03-okt-2009 09:30 Langezwaag E1 – Udiros E1G ‘T Paradijske
03-okt-2009 10:15 Nieuweschoot E1 – VWC E1 Sportcomplex De Greiden
03-okt-2009 10:15 Oudehaske E2 – Heerenveen E5G Sportpark P. Bultsma
10-okt-2009 12:15 Gorredijk E2 – Oudehaske E2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-okt-2009 10:15 Heerenveen E5G – Langezwaag E1 Sportpark Skoatterwâld
10-okt-2009 09:00 Udiros E1G – Jubbega E2 Sportpark Nieuwehorne
10-okt-2009 09:00 VWC E1 – Irnsum E1 Sportpark het Scheeneveld

E2

26-09-09  Workum E3  TOP’63 E2  1 – 4

26-09-09  Irnsum E2  Mulier E2  1 – 1

26-09-09  RES E3  ONS Sneek E4  2 – 1

26-09-09  Gorredijk E5  Nijland E2  3 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk E5 4 4 0 0 12 37 0
2. SDS E3 3 3 0 0 9 17 6
3. RES E3 4 2 1 1 7 6 17
4. ONS Sneek E4 4 2 0 2 6 22 12
5. TOP’63 E2 4 2 0 2 6 19 12
6. Workum E3 4 2 0 2 6 11 9
7. Mulier E2 4 1 1 2 4 8 13
8. Nijland E2 3 0 1 2 1 2 8
9. Irnsum E2 4 0 1 3 1 4 32
10. Bakhuizen E2 2 0 0 2 0 2 19
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 09:00 Nijland E2 – Mulier E2 Sportvelden bij De Mande te Nijland
03-okt-2009 09:00 ONS Sneek E4 – Gorredijk E5 Gemeentelijk Zuidersportpark
03-okt-2009 09:00 SDS E3 – RES E3 Sportpark Skoalleseize
03-okt-2009 10:00 TOP’63 E2 – Bakhuizen E2 Sportpark De Bou Oppenhuizen
03-okt-2009 09:00 Workum E3 – Irnsum E2 Sportcentrum de Rolpeal
10-okt-2009 09:00 Bakhuizen E2 – Workum E3 Sportcomplex vv Bakhuizen
10-okt-2009 10:40 Gorredijk E5 – SDS E3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-okt-2009 10:00 Irnsum E2 – Nijland E2 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 08:45 Mulier E2 – ONS Sneek E4 Sportcomplex It Fliet
10-okt-2009 11:30 RES E3 – TOP’63 E2 Sportcomplex het Bolwerk

F1

26-09-09  Waterpoort Boys F1  Aengwirden F1  1 – 1

26-09-09  Irnsum F1  Renado/VVI F2  9 – 1

26-09-09  Heerenveen F5G  CVVO F4  11 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk F2 2 2 0 0 6 13 0
2. Irnsum F1 3 2 0 1 6 17 5
3. Mildam F1 3 2 0 1 6 4 4
4. Aengwirden F1 2 1 1 0 4 17 1
5. Waterpoort Boys F1 3 1 1 1 4 11 11
6. Heerenveen F5G 2 1 0 1 3 12 8
7. Heeg F2 3 1 0 2 3 100 26
8. CVVO F4 4 1 0 3 3 11 23
9. Renado/VVI F2 4 1 0 3 3 11 118
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:00 Aengwirden F1 – Irnsum F1 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
03-okt-2009 10:05 CVVO F4 – Waterpoort Boys F1 Sportpark De Rien/CVVO
03-okt-2009 09:00 Gorredijk F2 – Heerenveen F5G Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
03-okt-2009 09:00 Heeg F2 – Mildam F1 Heech, HEEG
10-okt-2009 09:00 Heerenveen F5G – Heeg F2 Sportpark Skoatterwâld
10-okt-2009 09:00 Irnsum F1 – CVVO F4 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 09:00 Mildam F1 – Renado/VVI F2 De Wissel
10-okt-2009 11:15 Waterpoort Boys F1 – Gorredijk F2 Sportpark Het Schuttersveld

F2

26-09-09  Heerenveense Boys F5  Walde De F2  3 – 2

26-09-09  Oeverzwaluwen F2  GAVC F6  11 – 1

26-09-09  Akkrum F5  Heerenveen F9G  3 – 2

26-09-09  Balk F5  Irnsum F2  11 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Balk F5 4 4 0 0 12 30 5
2. Oeverzwaluwen F2 4 3 1 0 10 25 7
3. Nijland F2 3 3 0 0 9 32 1
4. Heerenveense Boys F5 4 3 0 1 9 17 10
5. Akkrum F5 4 2 0 2 6 7 18
6. Walde De F2 4 1 1 2 4 12 11
7. Heerenveen F9G 4 1 0 3 3 12 19
8. OudegaHJSC F2 3 0 0 3 0 4 14
9. Irnsum F2 3 0 0 3 0 1 25
10. GAVC F6 3 0 0 3 0 2 32
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-okt-2009 10:30 Balk F5 – Nijland F2 De Wilgen
03-okt-2009 09:00 GAVC F6 – Heerenveense Boys F5 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
03-okt-2009 09:00 Heerenveen F9G – OudegaHJSC F2 Sportpark Skoatterwâld
03-okt-2009 09:00 Irnsum F2 – Oeverzwaluwen F2 Sportcomplex ‘De Bining’
03-okt-2009 09:00 Walde De F2 – Akkrum F5 Waldstreffen
10-okt-2009 09:00 Akkrum F5 – GAVC F6 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
10-okt-2009 09:00 Heerenveense Boys F5 – Irnsum F2 Sportpark De Akkers/HvBoys
10-okt-2009 09:00 Nijland F2 – Heerenveen F9G Sportvelden bij De Mande te Nijland
10-okt-2009 09:00 Oeverzwaluwen F2 – Balk F5 De Sandobbe
10-okt-2009 08:30 OudegaHJSC F2 – Walde De F2 Sportvelden Jutrijp – Hommerts

 


 

 

 

 


 


 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑