VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 5 oktober 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en pupillen

03-10-09  Bakkeveen A1  ONT A1  3 – 3

03-10-09  Gorredijk A1  WTTC A1 5 – 0

03-10-09  JV Oostenburg A2  HJC A1  0 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bakkeveen A1 4 3 1 0 10 18 6
2. ONT A1 4 3 1 0 10 14 7
3. Irnsum A1 3 3 0 0 9 17 5
4. HJC A1 3 2 0 1 6 8 6
5. Boornbergum’80 A1 2 1 0 1 3 10 6
6. Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 3 1 0 2 3 12 12
7. ODV A1 3 1 0 2 3 9 9
8. JV Oostenburg A2 3 1 0 2 3 6 8
9. Gorredijk A1 5 1 0 4 3 8 20
10. WTTC A1 4 0 0 4 0 4 27

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 09:00 HJC A1 – Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 Sportpark De Hichte
10-okt-2009 14:00 Irnsum A1 – Bakkeveen A1 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 12:15 ONT A1 – JV Oostenburg A2 Sportpark Douwekamp
17-okt-2009 14:00 Bakkeveen A1 – WTTC A1 Sportpark Bakkeveen
17-okt-2009 11:30 Boornbergum’80 A1 – Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 De Kampslach / Boornbergum
17-okt-2009 14:30 Gorredijk A1 – ODV A1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
17-okt-2009 12:30 JV Oostenburg A2 – Irnsum A1 Sportpark Oostenburg
17-okt-2009 12:30 ONT A1 – HJC A1 Sportpark Douwekamp
19-okt-2009 19:30 ODV A1 – Boornbergum’80 A1 Tusken de wallen

 

B1

03-10-09  WWS B1  Sparta’59 B1  2 – 1

03-10-09  Irnsum B1 Marrum B1  2 – 2

03-10-09  DTD B1  Friesland B1  1 – 13

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland B1 5 5 0 0 15 45 1
2. Minnertsga B1 5 5 0 0 15 32 9
3. Beetgum B1 4 4 0 0 12 22 7
4. WWS B1 5 3 0 2 9 9 16
5. Marrum B1 5 2 1 2 7 14 17
6. Berlikum SC B1 5 2 0 3 6 10 16
7. FVC B2 4 1 1 2 4 14 14
8. Scharnegoutum’70 B1 3 1 0 2 3 7 8
9. CSC B2 4 1 0 3 3 5 17
10. Sparta’59 B1 5 0 2 3 2 8 14
11. Irnsum B1 5 0 2 3 2 7 32
12. DTD B1 4 0 0 4 0 4 26

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 11:30 Beetgum B1 – WWS B1 It Bosk
10-okt-2009 10:30 Friesland B1 – Berlikum SC B1 Sportpark Nylan
10-okt-2009 11:30 Marrum B1 – FVC B2 Sportterr. Achterdijk vv Marrum
10-okt-2009 09:30 Minnertsga B1 – CSC B2 De Sportfinne/vv Minnertsga
10-okt-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – Irnsum B1 De Kromme Tille
10-okt-2009 14:30 Sparta’59 B1 – DTD B1 Sportcomplex Deinum
17-okt-2009 12:30 Berlikum SC B1 – Sparta’59 B1 De Koekoek
17-okt-2009 11:15 CSC B2 – Friesland B1 Sportpark It Gryn
17-okt-2009 14:00 DTD B1 – Beetgum B1 Sportterrein DTD
17-okt-2009 14:30 FVC B2 – Irnsum B1 Sportcomplex Wiarda
17-okt-2009 09:30 Minnertsga B1 – Scharnegoutum’70 B1 De Sportfinne/vv Minnertsga
17-okt-2009 09:00 WWS B1 – Marrum B1 Sportcomplex ’t Lo

 

C1

03-10-09  Warga C1  Holwerd C1  2 – 9

03-10-09  Ouwe Syl C1  Wardy C1  2 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Marrum C1 4 4 0 0 12 41 4
2. Holwerd C1 4 4 0 0 12 43 7
3. Oostergo C1 4 3 1 0 10 27 8
4. Dokkum C1G 3 2 1 0 7 16 6
5. Irnsum C1 3 2 0 1 6 16 8
6. Wardy C1 4 2 0 2 6 20 19
7. Ternaard C1 3 1 0 2 3 8 13
8. Ouwe Syl C1 4 0 1 3 1 10 20
9. Warga C1 5 0 1 4 1 14 41
10. Amelandia C1 2 0 0 2 0 1 13
11. CVO C1 4 0 0 4 0 3 60

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 11:15 CVO C1 – Warga C1 Sportveld Froubuurt
10-okt-2009 10:15 Holwerd C1 – Ternaard C1 Sportpark De Morgenzon
10-okt-2009 11:00 Irnsum C1 – Dokkum C1G Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 10:00 Oostergo C1 – Ouwe Syl C1 Sportpark De Streng Oostergo
10-okt-2009 10:30 Wardy C1 – Amelandia C1 Sportpark De Boppeslach
17-okt-2009 09:00 Dokkum C1G – Holwerd C1 Harddraverspark
17-okt-2009 10:00 Oostergo C1 – Wardy C1 Sportpark De Streng Oostergo
17-okt-2009 11:00 Ouwe Syl C1 – Marrum C1 Sportcomplex Ouwesyl
17-okt-2009 09:30 Ternaard C1 – CVO C1 Sportcomplex de Buorfinne
17-okt-2009 10:30 Warga C1 – Amelandia C1 Sportvelden Warga

 

 

D1

03-10-09  SneekWit-Zwart D3  Langweer D1  2 – 0

03-10-09  Oldeboorn D1  VWC D1  2 – 2

03-10-09  LSC 1890 D3  Irnsum D1 2 – 4

03-10-09  CVVO D3  Joure SC D3  1 – 0

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. CVVO D3 4 4 0 0 12 17 4
2. Balk D2 4 3 0 1 9 20 13
3. Irnsum D1 4 3 0 1 9 21 16
4. LSC 1890 D3 5 3 0 2 9 23 11
5. Oldeboorn D1 5 2 2 1 8 23 15
6. VWC D1 4 1 1 2 4 16 13
7. SneekWit-Zwart D3 4 1 0 3 3 7 16
8. Joure SC D3 3 0 1 2 1 2 7
9. Langweer D1 5 0 0 5 0 2 36

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 09:00 Balk D2 – LSC 1890 D3 De Wilgen
10-okt-2009 09:00 Irnsum D1 – CVVO D3 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 09:00 Joure SC D3 – SneekWit-Zwart D3 Sportpark de Hege Simmerdyk
10-okt-2009 10:30 Langweer D1 – Oldeboorn D1 ST TSJILLAN
17-okt-2009 09:00 VWC D1 – Joure SC D3 Sportpark het Scheeneveld

 

D2

03-10-09  Heeg D3  Irnsum D2  1 – 3

03-10-09  Renado/VVI D4M  Udiros D2  0 – 12

03-10-09  EBC/Delfstrahuizen D3  Oudega/HJSC D2M  0 – 2

03-10-09  RES D4  RES D3  3 – 13

03-10-09  Akkrum D3  Stanfries D2  5 – 9

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. RES D3 5 4 1 0 13 52 10
2. Stanfries D2 4 4 0 0 12 43 8
3. Udiros D2 4 3 0 1 9 37 3
4. Irnsum D2 3 2 1 0 7 11 7
5. Renado/VVI D4M 3 2 0 1 6 12 15
6. RES D4 4 2 0 2 6 26 31
7. Heeg D3 4 1 0 3 3 8 23
8. Oudega/HJSC D2M 5 1 0 4 3 4 24
9. Akkrum D3 5 1 0 4 3 12 33
10. EBC/Delfstrahuizen D3 5 0 0 5 0 3 54

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 10:00 Irnsum D2 – EBC/Delfstrahuizen D3 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 10:00 Oudega/HJSC D2M – Akkrum D3 Sportpark It Joo
10-okt-2009 09:00 RES D3 – Renado/VVI D4M Sportcomplex het Bolwerk
10-okt-2009 09:00 Stanfries D2 – RES D4 Sportpark De Steegde
10-okt-2009 11:00 Udiros D2 – Heeg D3 Sportpark Nieuwehorne
17-okt-2009 09:45 Renado/VVI D4M – RES D4 Sportpark de Stripe

 

 

E1

03-10-09  Oudehaske E2  Heerenveen E5G  1 – 7

03-10-09  Nieuweschoot E1  VWC E1  4 – 7

03-10-09  Irnsum E1 Gorredijk E2  9 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. VWC E1 5 4 1 0 13 43 12
2. Heerenveen E5G 3 2 1 0 7 13 6
3. Jubbega E2 3 2 0 1 6 16 10
4. Nieuweschoot E1 4 1 2 1 5 13 12
5. Udiros E1G 3 1 1 1 4 6 8
6. Gorredijk E2 5 1 1 3 4 14 28
7. Langezwaag E1 2 1 0 1 3 7 9
8. Irnsum E1 3 1 0 2 3 13 12
9. Oudehaske E2 4 1 0 3 3 12 22
10. Read Swart E1 4 1 0 3 3 9 27

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 12:15 Gorredijk E2 – Oudehaske E2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-okt-2009 10:15 Heerenveen E5G – Langezwaag E1 Sportpark Skoatterwâld
10-okt-2009 09:00 Udiros E1G – Jubbega E2 Sportpark Nieuwehorne
10-okt-2009 09:00 VWC E1 – Irnsum E1 Sportpark het Scheeneveld
17-okt-2009 09:30 Nieuweschoot E1 – Heerenveen E5G Sportcomplex De Greiden

 

E2

03-10-09  SDS E3  RES E3  13 – 1

03-10-09  Workum E3  Irnsum E2 2 – 2

03-10-09  ONS Sneek E4  Gorredijk E5  0 – 5

03-10-09  TOP’63 E2  Bakhuizen E2  11 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk E5 5 5 0 0 15 42 0
2. SDS E3 5 5 0 0 15 46 7
3. TOP’63 E2 5 3 0 2 9 30 13
4. Workum E3 5 2 1 2 7 13 11
5. RES E3 5 2 1 2 7 7 30
6. ONS Sneek E4 5 2 0 3 6 22 17
7. Mulier E2 4 1 1 2 4 8 13
8. Irnsum E2 5 0 2 3 2 6 34
9. Nijland E2 3 0 1 2 1 2 8
10. Bakhuizen E2 4 0 0 4 0 3 46

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 09:00 Bakhuizen E2 – Workum E3 Sportcomplex vv Bakhuizen
10-okt-2009 10:40 Gorredijk E5 – SDS E3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-okt-2009 10:00 Irnsum E2 – Nijland E2 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 08:45 Mulier E2 – ONS Sneek E4 Sportcomplex It Fliet
10-okt-2009 11:30 RES E3 – TOP’63 E2 Sportcomplex het Bolwerk

 

 

F1

03-10-09  Heeg F2  Mildam F1  0 – 13

03-10-09  CVVO F4  Waterpoort Boys F1  0 – 10

03-10-09  Gorredijk F2  Heerenveen F5G  9 – 0

03-10-09  Aengwirden F1  Irnsum F1  2 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk F2 3 3 0 0 9 22 0
2. Irnsum F1 4 3 0 1 9 22 7
3. Mildam F1 4 3 0 1 9 17 4
4. Waterpoort Boys F1 4 2 1 1 7 21 11
5. Aengwirden F1 3 1 1 1 4 19 6
6. Heerenveen F5G 3 1 0 2 3 12 17
7. Heeg F2 4 1 0 3 3 100 39
8. Renado/VVI F2 4 1 0 3 3 11 118
9. CVVO F4 5 1 0 4 3 11 33

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 09:00 Heerenveen F5G – Heeg F2 Sportpark Skoatterwâld
10-okt-2009 09:00 Irnsum F1 – CVVO F4 Sportcomplex ‘De Bining’
10-okt-2009 09:00 Mildam F1 – Renado/VVI F2 De Wissel
10-okt-2009 11:15 Waterpoort Boys F1 – Gorredijk F2 Sportpark Het Schuttersveld

 

F2

03-10-09  Balk F5  Nijland F2  4 – 4

03-10-09  Heerenveen F9G  OudegaHJSC F2  2 – 2

03-10-09  GAVC F6  Heerenveense Boys F5  2 – 11

03-10-09  Irnsum F2  Oeverzwaluwen F2  0 – 9

03-10-09  Walde De F2  Akkrum F5  2 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nijland F2 5 4 1 0 13 39 6
2. Oeverzwaluwen F2 5 4 1 0 13 34 7
3. Balk F5 5 4 1 0 13 34 9
4. Heerenveense Boys F5 5 4 0 1 12 28 12
5. Walde De F2 5 2 1 2 7 14 12
6. Akkrum F5 5 2 0 3 6 8 20
7. Heerenveen F9G 5 1 1 3 4 14 21
8. OudegaHJSC F2 5 0 1 4 1 7 19
9. Irnsum F2 4 0 0 4 0 1 34
10. GAVC F6 4 0 0 4 0 4 43
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-okt-2009 09:00 Akkrum F5 – GAVC F6 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
10-okt-2009 09:00 Heerenveense Boys F5 – Irnsum F2 Sportpark De Akkers/HvBoys
10-okt-2009 09:00 Nijland F2 – Heerenveen F9G Sportvelden bij De Mande te Nijland
10-okt-2009 09:00 Oeverzwaluwen F2 – Balk F5 De Sandobbe
10-okt-2009 09:00 OudegaHJSC F2 – Walde De F2 Sportvelden Jutrijp – Hommerts

 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑