VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 26 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

Irnsum B1

22-09-2007 Oeverzwaluwen B1  DESZ B1  0 – 6
22-09-2007  Workum B1  Lemmer vv B1  2 – 1
22-09-2007  Read Swart B1  Heerenveen B3  8 – 2
22-09-2007  Irnsum B1  CVVO B3  4 – 0
22-09-2007  Oudehaske B1  De Walde B1  1 – 10

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. De Walde B1 4 3 1 0 10 23 8
2. Workum B1 4 3 1 0 10 10 3
3. DESZ B1 3 2 1 0 7 16 1
4. Balk B1 3 2 1 0 7 16 7
5. Oeverzwaluwen B1 3 2 0 1 6 15 9
6. Read Swart B1 3 2 0 1 6 14 8
7. Lemmer vv B1 4 2 0 2 6 19 10
8. Irnsum B1 3 1 0 2 3 8 10 0 
9. Oudehaske B1 3 0 0 3 0 1 25
10. CVVO B3 4 0 0 4 0 5 21
11. Heerenveen B3 4 0 0 4 0 4 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 09:00 CVVO B3 – Oudehaske B1 Sportpark De Rien/CVVO
29-Sep-2007 12:00 DESZ B1 – Read Swart B1 Cingellanden
29-Sep-2007 14:30 Heerenveen B3 – Balk B1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
29-Sep-2007 10:30 Oeverzwaluwen B1 – Workum B1 De Sandobbe
29-Sep-2007 09:00 Walde De B1 – Lemmer B1 Waldstreffen
06-Oct-2007 14:00 Balk B1 – DESZ B1 De Wilgen
06-Oct-2007 14:00 Irnsum B1 – Heerenveen B3 Sportcomplex Irnsum
06-Oct-2007 12:00 Lemmer B1 – CVVO B3 Sportpark Lemstervaart
06-Oct-2007 12:45 Workum B1 – Walde De B1 Sportcentrum de Rolpeal
22-09-2007 Foarut C2  Nicator C1  4 – 3
22-09-2007  SC Franeker C3  Zeerobben C2  2 – 13
22-09-2007  TTBC C2  vv CSC C2  0 – 5
22-09-2007  Minnertsga C1  SC Berlikum C1  2 – 4
22-09-2007  Harlingen C1  Irnsum C1  14 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. vv CSC C2 4 4 0 0 12 22 5
2. Harlingen C1 4 3 0 1 9 37 6
3. Zeerobben C2 4 3 0 1 9 28 9
4. SC Berlikum C1 4 3 0 1 9 19 8
5. Terschelling C1 2 2 0 0 6 13 1
6. Minnertsga C1 3 2 0 1 6 15 5
7. TTBC C2 3 1 0 2 3 3 14
8. Foarut C2 4 1 0 3 3 8 25
9. Nicator C1 3 0 0 3 0 5 23
10. SC Franeker C3 3 0 0 3 0 4 28
11. Irnsum C1 4 0 0 4 0 1 31 0 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 10:00 Berlikum SC C1 – Terschelling C1 DE KOEKOEK
29-Sep-2007 11:30 CSC C2 – Minnertsga C1 Sportpark It Gryn
29-Sep-2007 09:00 Franeker SC C3 – Foarut C2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-Sep-2007 10:30 Irnsum C1 – Nicator C1 Sportcomplex Irnsum
29-Sep-2007 12:15 Zeerobben C2 – TTBC C2 Oostersportpark/ vv Zeerobben
06-Oct-2007 10:30 Foarut C2 – Irnsum C1 Schatzenburg
06-Oct-2007 10:15 Harlingen C1 – Berlikum SC C1 Balkland
06-Oct-2007 12:00 Minnertsga C1 – Zeerobben C2 De Sportfinne/vv Minnertsga
06-Oct-2007 12:00 TTBC C2 – Franeker SC C3 Sportpark Keatsjemuoilan
06-Oct-2007 13:45 Terschelling C1 – CSC C2 Sportveld "Midsland"

22-09-2007 SC Joure D3  Nieuweschoot D1  2 – 6
22-09-2007  Read Swart D1  Tijnje D1  1 – 12
22-09-2007  Irnsum D1  GAVC D2  14 – 0
22-09-2007  Heerenveen D2  Steenwijkerwold D1  17 – 1
22-09-2007  FC Wolvega D2  Heerenveense Boys D2  2 – 4

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Heerenveense Boys D2 4 4 0 0 12 16 7
2. Tijnje D1 3 3 0 0 9 30 3
3. Nieuweschoot D1 3 3 0 0 9 21 5
4. Irnsum D1 4 2 0 2 6 20 15 0 
5. FC Wolvega D2 4 2 0 2 6 18 16
6. Read Swart D1 4 1 1 2 4 12 19
7. Heerenveen D2 3 1 0 2 3 21 8
8. SC Joure D3 4 1 0 3 3 6 27
9. Steenwijkerwold D1 4 0 1 3 1 8 31
10. GAVC D2 3 0 0 3 0 2 23

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 09:00 GAVC D2 – Heerenveen D2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-Sep-2007 09:00 Heerenveense Boys D2 – Nieuweschoot D1 Sportpark De Akkers/HvBoys
29-Sep-2007 10:15 Read Swart D1 – Joure SC D3 Sportpark de Jister (Read Swart)
29-Sep-2007 10:30 Steenwijkerw. D1 – Wolvega FC D2 Sportpark Steenwijkwold
29-Sep-2007 09:00 Tijnje D1 – Irnsum D1 Sportpark Kampen/vv Tijnje
06-Oct-2007 09:00 Heerenveen D2 – Tijnje D1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
06-Oct-2007 12:00 Joure SC D3 – Heerenveense Boys D2 Sportpark de Hege Simmerdyk
06-Oct-2007 09:30 Nieuweschoot D1 – Steenwijkerw. D1 Sportcomplex De Greiden
06-Oct-2007 11:00 Wolvega FC D2 – GAVC D2 Sportpark Molenwiek

22-09-2007 LAC Frisia 1883 D5  SC Franeker D6  8 – 0
22-09-2007  SC Franeker D5  Rood Geel D3  1 – 2
22-09-2007  GAVC D3  SC Berlikum D2  0 – 5
22-09-2007  Beetgum D2  Blauw Wit ’34 D4  2 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit D2 3 3 0 0 9 16 1
2. Rood Geel D3 4 3 0 1 9 9 6
3. Blauw Wit ’34 D4 4 2 1 1 7 28 9
4. Beetgum D2 4 2 1 1 7 12 7
5. SC Franeker D5 4 2 0 2 6 15 9
6. SC Berlikum D2 4 2 0 2 6 8 13
7. Irnsum D2 3 1 0 2 3 2 7 0 
8. SC Franeker D6 3 1 0 2 3 7 15
9. LAC Frisia 1883 D5 4 1 0 3 3 11 8
10. GAVC D3 3 0 0 3 0 0 33

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 10:00 Berlikum SC D2 – Beetgum D2 DE KOEKOEK
29-Sep-2007 10:30 Blauw Wit ’34 D4 – Franeker SC D6 Sportcomplex Wiarda
29-Sep-2007 09:00 Irnsum D2 – Franeker SC D5 Sportcomplex Irnsum
29-Sep-2007 09:00 Rood Geel D3 – GAVC D3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
06-Oct-2007 10:00 Beetgum D2 – Rood Geel D3 It Bosk
06-Oct-2007 10:30 Franeker SC D5 – Geel Wit D2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
06-Oct-2007 09:00 Franeker SC D6 – Berlikum SC D2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
06-Oct-2007 12:30 Frisia D5 – Blauw Wit ’34 D4 De Magere Weide
06-Oct-2007 09:00 GAVC D3 – Irnsum D2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)

Irnsum E1

22-09-2007 vv CSC E3  Warga E1  3 – 2
22-09-2007  DTD E1  Irnsum E1  19 – 1
22-09-2007  Leeuwarder Zwaluwen E3  St.Annaparochie E2  2 – 2
22-09-2007  Nicator E1  Sparta’59 E2  5 – 5

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DTD E1 4 4 0 0 12 54 4
2. vv CSC E3 4 4 0 0 12 32 7
3. Leeuwarder Zwaluwen E3 4 2 1 1 7 17 7
4. Warga E1 4 2 0 2 6 20 13
5. St.Annaparochie E2 4 1 2 1 5 12 19
6. Geel Wit E2 3 1 1 1 4 10 10
7. WWS E1 3 1 0 2 3 13 13
8. Irnsum E1 4 1 0 3 3 8 38 0 
9. Sparta’59 E2 4 0 1 3 1 7 29
10. Nicator E1 4 0 1 3 1 6 39

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 10:00 Annaparochie St. E2 – Nicator E1 De Waaie / st. Annap.
29-Sep-2007 10:00 Irnsum E1 – Leeuwarder Zwaluwen E3 Sportcomplex Irnsum
29-Sep-2007 10:30 Sparta’59 E2 – Warga E1 Sportcomplex Deinum
29-Sep-2007 10:30 WWS E1 – DTD E1 Sportcomplex ’t Loo
06-Oct-2007 10:15 CSC E3 – Sparta’59 E2 Sportpark It Gryn
06-Oct-2007 10:30 DTD E1 – Geel Wit E2 Sportterrein DTD
06-Oct-2007 10:00 Leeuwarder Zwaluwen E3 – WWS E1 Sportpark Nylan
06-Oct-2007 10:00 Nicator E1 – Irnsum E1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
06-Oct-2007 10:30 Warga E1 – Annaparochie St. E2 Sportvelden Warga

Irnsum E2

22-09-2007 Sport Vereent E2  WWS E2  15 – 2
22-09-2007  Renado E4  Heerenveen E9  6 – 2
22-09-2007  Irnsum E2  GAVC E5  0 – 5
22-09-2007  Oldeboorn E2  DWP E2  3 – 4
22-09-2007  Oudehaske E2  Akkrum E4  9 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DWP E2 4 4 0 0 12 48 6
2. Sport Vereent E2 3 3 0 0 9 34 3
3. GAVC E5 3 3 0 0 9 24 1
4. Oldeboorn E2 4 3 0 1 9 19 6
5. Oudehaske E2 4 2 0 2 6 24 11
6. Akkrum E4 4 2 0 2 6 25 19
7. WWS E2 4 1 0 3 3 9 28
8. Renado E4 4 1 0 3 3 8 39
9. Heerenveen E9 4 0 0 4 0 4 30
10. Irnsum E2 4 0 0 4 0 1 53 0 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
29-Sep-2007 10:00 Akkrum E4 – DWP E2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
29-Sep-2007 11:15 GAVC E5 – Oudehaske E2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-Sep-2007 10:30 Heerenveen E9 – Irnsum E2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
29-Sep-2007 09:00 Sport Vereent E2 – Oldeboorn E2 "Lunia" te Oldeberkoop
29-Sep-2007 09:00 WWS E2 – Renado E4 Sportcomplex ’t Loo
06-Oct-2007 09:30 DWP E2 – GAVC E5 Sportpark de Grie/ DWP
06-Oct-2007 10:00 Irnsum E2 – WWS E2 Sportcomplex Irnsum
06-Oct-2007 10:00 Oldeboorn E2 – Akkrum E4 Sportcomplex Oldeboorn
06-Oct-2007 09:00 Oudehaske E2 – Heerenveen E9 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
06-Oct-2007 09:00 Renado E4 – Sport Vereent E2 Sportvelden Renado




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen