VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 12 oktober 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en pupillen

10-10-09  ONT A1  JV Oostenburg A2  7 – 0

10-10-09  HJC A1  Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1  6 – 2

10-10-09  Irnsum A1  Bakkeveen A1  0 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bakkeveen A1 5 4 1 0 13 22 6
2. ONT A1 5 4 1 0 13 21 7
3. Irnsum A1 5 4 0 1 12 20 10
4. HJC A1 4 3 0 1 9 14 8
5. Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 5 2 0 3 6 19 20
6. Boornbergum’80 A1 3 1 0 2 3 11 9
7. ODV A1 4 1 0 3 3 11 14
8. JV Oostenburg A2 4 1 0 3 3 6 15
9. Gorredijk A1 5 1 0 4 3 8 20
10. WTTC A1 4 0 0 4 0 4 27

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2009 19:30 ODV A1 – Boornbergum’80 A1 Tusken de wallen
17-okt-2009 14:00 Bakkeveen A1 – WTTC A1 Sportpark Bakkeveen
17-okt-2009 11:30 Boornbergum’80 A1 – Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 De Kampslach / Boornbergum
17-okt-2009 14:30 Gorredijk A1 – ODV A1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
17-okt-2009 11:45 JV Oostenburg A2 – Irnsum A1 Sportpark Oostenburg
17-okt-2009 12:30 ONT A1 – HJC A1 Sportpark Douwekamp

 

B1

10-10-09  Friesland B1  Berlikum SC B1  13 – 0

10-10-09  Marrum B1  FVC B2  6 – 2

10-10-09  Scharnegoutum’70 B1  Irnsum B1  6 – 2

10-10-09  Sparta’59 B1  DTD B1  7 – 0 1

10-10-09  Minnertsga B1  CSC B2  7 – 0

10-09  Beetgum B1  WWS B1  6 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland B1 6 6 0 0 18 58 1
2. Minnertsga B1 6 6 0 0 18 39 9
3. Beetgum B1 6 5 0 1 15 29 10
4. Marrum B1 6 3 1 2 10 20 19
5. WWS B1 6 3 0 3 9 10 22
6. FVC B2 6 2 1 3 7 18 21
7. Scharnegoutum’70 B1 4 2 0 2 6 13 10
8. Berlikum SC B1 6 2 0 4 6 10 29
9. Sparta’59 B1 6 1 2 3 5 15 14
10. CSC B2 5 1 0 4 3 5 24
11. Irnsum B1 6 0 2 4 2 9 38
12. DTD B1 5 0 0 5 0 4 33

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-okt-2009 19:30 Berlikum SC B1 – Sparta’59 B1 De Koekoek
17-okt-2009 11:15 CSC B2 – Friesland B1 Sportpark It Gryn
17-okt-2009 14:00 DTD B1 – Beetgum B1 Sportterrein DTD
17-okt-2009 14:30 FVC B2 – Irnsum B1 Sportcomplex Wiarda
17-okt-2009 09:30 Minnertsga B1 – Scharnegoutum’70 B1 De Sportfinne/vv Minnertsga
17-okt-2009 10:00 WWS B1 – Marrum B1 Sportcomplex ’t Loo
24-okt-2009 14:00 DTD B1 – Scharnegoutum’70 B1 Sportterrein DTD

 

C1

10-10-09  Oostergo C1  Ouwe Syl C1  9 – 1

10-10-09  Wardy C1  Amelandia C1  5 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Marrum C1 5 5 0 0 15 44 6
2. Oostergo C1 5 4 1 0 13 36 9
3. Holwerd C1 4 4 0 0 12 43 7
4. Wardy C1 5 3 0 2 9 25 20
5. Dokkum C1G 4 2 1 1 7 18 9
6. Irnsum C1 4 2 0 2 6 19 15
7. Ternaard C1 4 2 0 2 6 15 16
8. Amelandia C1 4 1 0 3 3 12 19
9. Ouwe Syl C1 5 0 1 4 1 11 29
10. Warga C1 5 0 1 4 1 14 41
11. CVO C1 5 0 0 5 0 4 70

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-okt-2009 09:00 Dokkum C1G – Holwerd C1 Harddraverspark
17-okt-2009 10:00 Oostergo C1 – Wardy C1 Sportpark De Streng Oostergo
17-okt-2009 11:00 Ouwe Syl C1 – Marrum C1 Sportcomplex Ouwesyl
17-okt-2009 09:30 Ternaard C1 – CVO C1 Sportcomplex de Buorfinne
17-okt-2009 10:30 Warga C1 – Amelandia C1 Sportvelden Warga
24-okt-2009 10:30 Holwerd C1 – Amelandia C1 Sportpark De Morgenzon

 

D1

10-10-09  Irnsum D1  CVVO D3  10 – 1

10-10-09  Joure SC D3  SneekWit-Zwart D3

10 – 1 10-10-09  Balk D2  LSC 1890 D3  5 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum D1 5 4 0 1 12 31 17
2. Balk D2 5 4 0 1 12 25 16
3. CVVO D3 5 4 0 1 12 18 14
4. LSC 1890 D3 6 3 0 3 9 26 16
5. Oldeboorn D1 5 2 2 1 8 23 15
6. Joure SC D3 4 1 1 2 4 12 8
7. VWC D1 4 1 1 2 4 16 13
8. SneekWit-Zwart D3 5 1 0 4 3 8 26
9. Langweer D1 5 0 0 5 0 2 36

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-okt-2009 09:00 VWC D1 – Joure SC D3 Sportpark het Scheeneveld

 

D2

10-10-09  Irnsum D2  EBC/Delfstrahuizen D3  11 – 1

10-10-09  Udiros D2  Heeg D3  8 – 3

10-10-09  RES D3  Renado/VVI D4M  10 – 1

10-10-09  Oudega/HJSC D2M  Akkrum D3M  0 – 6

10-10-09  Stanfries D2  RES D4  –

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. RES D3 6 5 1 0 16 62 11
2. Stanfries D2 4 4 0 0 12 43 8
3. Udiros D2 5 4 0 1 12 45 6
4. Irnsum D2 4 3 1 0 10 22 8
5. RES D4 4 2 0 2 6 26 31
6. Renado/VVI D4M 4 2 0 2 6 13 25
7. Akkrum D3M 6 2 0 4 6 18 33
8. Heeg D3 5 1 0 4 3 11 31
9. Oudega/HJSC D2M 6 1 0 5 3 4 30
10. EBC/Delfstrahuizen D3 6 0 0 6 0 4 65

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-okt-2009 09:45 Renado/VVI D4M – RES D4 Sportpark de Stripe
24-okt-2009 11:00 Heeg D3 – Renado/VVI D4M Heech, HEEG
24-okt-2009 09:00 Stanfries D2 – Irnsum D2 Sportpark De Steegde

 

E1

10-10-09  Heerenveen E5G  Langezwaag E1  19 – 1

10-10-09  Gorredijk E2  Oudehaske E2  13 – 2

10-10-09  Udiros E1G  Jubbega E2  7 – 2

10-10-09  VWC E1 Irnsum E1 12 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. VWC E1 6 5 1 0 16 55 15
2. Jubbega E2 6 4 0 2 12 35 19
3. Heerenveen E5G 4 3 1 0 10 32 7
4. Udiros E1G 5 3 1 1 10 30 10
5. Gorredijk E2 6 2 1 3 7 27 30
6. Nieuweschoot E1 4 1 2 1 5 13 12
7. Irnsum E1 4 1 0 3 3 16 24
8. Oudehaske E2 5 1 0 4 3 14 35
9. Read Swart E1 5 1 0 4 3 11 33
10. Langezwaag E1 5 1 0 4 3 8 56

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-okt-2009 09:30 Nieuweschoot E1 – Heerenveen E5G Sportcomplex De Greiden
24-okt-2009 10:00 Irnsum E1 – Langezwaag E1 Sportcomplex ‘De Bining’
24-okt-2009 10:00 Read Swart E1 – Nieuweschoot E1 Sportpark de Jister
24-okt-2009 09:00 Udiros E1G – Oudehaske E2 Sportpark Nieuwehorne

 

E2

10-10-09  Gorredijk E5  SDS E3  3 – 1

10-10-09  RES E3  TOP’63 E2  1 – 4

10-10-09  Irnsum E2  Nijland E2  3 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk E5 6 6 0 0 18 45 1
2. SDS E3 6 5 0 1 15 47 10
3. TOP’63 E2 6 4 0 2 12 34 14
4. Workum E3 5 2 1 2 7 13 11
5. RES E3 6 2 1 3 7 8 34
6. ONS Sneek E4 5 2 0 3 6 22 17
7. Nijland E2 5 1 2 2 5 8 12
8. Mulier E2 5 1 1 3 4 9 16
9. Irnsum E2 6 0 3 3 3 9 37
10. Bakhuizen E2 4 0 0 4 0 3 46

 

F1

10-10-09  Heerenveen F5G  Heeg F2  13 – 2

10-10-09  Mildam F1  Renado/VVI F2  8 – 2

10-10-09  Waterpoort Boys F1  Gorredijk F2  2 – 2

10-10-09  Irnsum F1  CVVO F4  12 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum F1 5 4 0 1 12 34 8
2. Mildam F1 5 4 0 1 12 25 6
3. Gorredijk F2 4 3 1 0 10 24 2
4. Waterpoort Boys F1 5 2 2 1 8 23 13
5. Heerenveen F5G 4 2 0 2 6 25 19
6. Aengwirden F1 3 1 1 1 4 19 6
7. Heeg F2 5 1 0 4 3 102 52
8. Renado/VVI F2 5 1 0 4 3 13 126
9. CVVO F4 6 1 0 5 3 12 45

F2

10-10-09  Oeverzwaluwen F2  Balk F5  3 – 1

10-10-09  Heerenveense Boys F5  Irnsum F2

10 – 1 10-10-09  Akkrum F5  GAVC F6  8 – 0

10-10-09  OudegaHJSC F2  Walde De F2  0 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oeverzwaluwen F2 6 5 1 0 16 37 8
2. Heerenveense Boys F5 6 5 0 1 15 38 13
3. Nijland F2 5 4 1 0 13 39 6
4. Balk F5 6 4 1 1 13 35 12
5. Walde De F2 6 3 1 2 10 15 12
6. Akkrum F5 6 3 0 3 9 16 20
7. Heerenveen F9G 5 1 1 3 4 14 21
8. OudegaHJSC F2 6 0 1 5 1 7 20
9. Irnsum F2 5 0 0 5 0 2 44
10. GAVC F6 5 0 0 5 0 4 51





Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑