VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 november 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en pupillen

14-11-09  Gorredijk A1  HJC A1  0 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bakkeveen A1 7 6 1 0 19 40 6
2. HJC A1 7 5 1 1 16 22 10
3. Irnsum A1 7 5 1 1 16 25 14
4. ONT A1 7 4 3 0 15 24 10
5. Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 7 4 0 3 12 26 21
6. Boornbergum’80 A1 6 2 0 4 6 17 17
7. ODV A1 6 2 0 4 6 16 17
8. JV Oostenburg A2 6 2 0 4 6 12 19
9. Gorredijk A1 9 1 0 8 3 10 37
10. WTTC A1 6 0 0 6 0 5 46

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-nov-2009 19:30 ODV A1 – Boornbergum’80 A1 Tusken de wallen
21-nov-2009 14:00 Irnsum A1 – HJC A1 Sportcomplex ‘De Bining’
28-nov-2009 14:00 Bakkeveen A1 – Boornbergum’80 A1 Sportpark Bakkeveen
28-nov-2009 09:00 HJC A1 – WTTC A1 Sportpark De Hichte
28-nov-2009 10:30 JV Oostenburg A2 – Donkerbroek/Makkinga Combinatie A1 Sportpark Oostenburg
28-nov-2009 14:15 ONT A1 – ODV A1 Sportpark Douwekamp

 

B1

14-11-09  Sparta’59 B1  Friesland B1

14-11-09  FVC B2  DTD B1  7 – 0

14-11-09  Beetgum B1  Minnertsga B1  1 – 2

14-11-09  Marrum B1  CSC B2  10 – 0

14-11-09  WWS B1  Scharnegoutum’70 B1  3 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Minnertsga B1 9 9 0 0 27 47 10
2. Friesland B1 8 8 0 0 24 72 2
3. Marrum B1 10 7 1 2 22 48 22
4. Beetgum B1 9 7 0 2 21 39 13
5. FVC B2 10 6 1 3 19 38 26
6. Scharnegoutum’70 B1 9 4 0 5 12 27 25
7. WWS B1 10 4 0 6 12 23 36
8. Sparta’59 B1 9 3 2 4 11 29 21
9. Berlikum SC B1 8 2 0 6 6 12 39
10. Irnsum B1 9 1 2 6 5 17 50
11. CSC B2 9 1 0 8 3 8 54
12. DTD B1 10 0 0 10 0 5 67

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 11:30 Beetgum B1 – Berlikum SC B1 It Bosk
28-nov-2009 13:15 Berlikum SC B1 – FVC B2 De Koekoek
28-nov-2009 14:00 CSC B2 – Irnsum B1 Sportpark It Gryn
28-nov-2009 14:00 DTD B1 – WWS B1 Sportterrein DTD
28-nov-2009 10:30 Friesland B1 – Beetgum B1 Sportpark Nylan
28-nov-2009 11:00 Minnertsga B1 – Marrum B1 De Sportfinne/vv Minnertsga
28-nov-2009 11:00 Scharnegoutum’70 B1 – Sparta’59 B1 De Kromme Tille

 

C1

14-11-09 Warga C1 Dokkum C1G 0 – 6

14-11-09Irnsum C1 – Marrum C1  1 – 8

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Marrum C1 8 8 0 0 24 70 11
2. Holwerd C1 8 7 0 1 21 62 15
3. Dokkum C1G 9 7 1 1 22 59 10
4. Oostergo C1 7 5 1 1 16 51 18
5. Ternaard C1 8 5 0 3 15 57 25
6. Wardy C1 8 4 0 4 12 33 46
7. Irnsum C1 6 2 1 3 8 29 17
8. Warga C1 11 2 1 8 7 27 71
9. Amelandia C1 8 1 0 7 3 17 47
10. Ouwe Syl C1 7 0 2 5 2 14 35
11. CVO C1 8 0 0 8 0 5 114

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 10:45 Amelandia C1 – Irnsum C1 De Slinger
21-nov-2009 12:00 Ouwe Syl C1 – Marrum C1 Sportcomplex Ouwesyl
28-nov-2009 09:00 Dokkum C1G – Ternaard C1 Harddraverspark
28-nov-2009 11:10 Marrum C1 – Holwerd C1 Sportterr. Achterdijk vv Marrum
28-nov-2009 10:00 Oostergo C1 – CVO C1 Sportpark De Streng Oostergo
28-nov-2009 11:00 Ouwe Syl C1 – Amelandia C1 Sportcomplex Ouwesyl
28-nov-2009 10:45 Wardy C1 – Irnsum C1 Sportpark De Boppeslach

D1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum D1 7 6 0 1 18 45 21
2. Oldeboorn D1 8 5 2 1 17 37 19
3. Balk D2 7 5 0 2 15 39 22
4. VWC D1 7 4 1 2 13 31 20
5. CVVO D3 7 4 0 3 12 20 23
6. LSC 1890 D3 7 3 0 4 9 29 22
7. Joure SC D3 7 2 1 4 7 24 20
8. SneekWit-Zwart D3 7 1 0 6 3 11 44
9. Langweer D1 7 0 0 7 0 3 48
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 11:00 LSC 1890 D3 – VWC D1 Sportpark Leeuwarderweg
28-nov-2009 10:45 CVVO D3 – Balk D2 Sportpark De Rien/CVVO
28-nov-2009 09:00 Joure SC D3 – Langweer D1 Sportpark de Hege Simmerdyk
28-nov-2009 12:45 SneekWit-Zwart D3 – Irnsum D1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart


D2

14-11-09  Stanfries D2  Irnsum D2 12 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. RES D3 8 6 1 1 19 77 20
2. Udiros D2 7 6 0 1 18 61 12
3. Stanfries D2 7 6 0 1 18 68 24
4. Irnsum D2 7 5 1 1 16 33 23
5. RES D4 7 4 0 3 12 45 42
6. Akkrum D3M 8 4 0 4 12 26 34
7. Renado/VVI D4M 7 2 0 5 6 17 41
8. Oudega/HJSC D2M 8 2 0 6 6 6 40
9. Heeg D3 7 1 0 6 3 16 39
10. EBC/Delfstrahuizen D3 8 0 0 8 0 5 79

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 10:00 Heeg D3 – Renado/VVI D4M Heech, HEEG
21-nov-2009 09:00 Stanfries D2 – RES D4 Sportpark De Steegde
21-nov-2009 10:00 Udiros D2 – Irnsum D2 Sportpark Nieuwehorne
28-nov-2009 09:00 Akkrum D3M – Irnsum D2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
28-nov-2009 09:00 EBC/Delfstrahuizen D3 – Heeg D3 Sportpark De Kampen (Delfstrahuizen)
28-nov-2009 09:00 RES D3 – Udiros D2 Sportcomplex het Bolwerk
28-nov-2009 11:00 RES D4 – Oudega/HJSC D2M Sportcomplex het Bolwerk
28-nov-2009 10:00 Renado/VVI D4M – Stanfries D2 Sportpark de Stripe

 

E1

14-11-09  Udiros E1G  Oudehaske E2  4 – 1

14-11-09  Heerenveen E5G  Irnsum E1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. VWC E1 8 7 1 0 22 84 16
2. Heerenveen E5G 7 5 2 0 17 49 12
3. Udiros E1G 8 5 2 1 17 40 14
4. Jubbega E2 8 4 0 4 12 36 30
5. Nieuweschoot E1 7 3 2 2 11 36 20
6. Gorredijk E2 8 3 1 4 10 30 34
7. Irnsum E1 6 3 0 3 9 28 29
8. Read Swart E1 7 1 0 6 3 16 47
9. Langezwaag E1 7 1 0 6 3 9 87
10. Oudehaske E2 8 1 0 7 3 18 57

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 10:00 Irnsum E1 – Langezwaag E1 Sportcomplex ‘De Bining’
28-nov-2009 10:00 Irnsum E1 – Nieuweschoot E1 Sportcomplex ‘De Bining’
28-nov-2009 09:15 Jubbega E2 – Heerenveen E5G ’t Heidefjild
28-nov-2009 09:30 Langezwaag E1 – Gorredijk E2 ‘T Paradijske
28-nov-2009 10:15 Oudehaske E2 – VWC E1 Sportpark P. Bultsma
28-nov-2009 09:00 Udiros E1G – Read Swart E1 Sportpark Nieuwehorne

 

E2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk E5 8 8 0 0 24 69 3
2. SDS E3 8 7 0 1 21 65 12
3. TOP’63 E2 8 6 0 2 18 47 14
4. RES E3 8 4 1 3 13 28 36
5. ONS Sneek E4 8 4 0 4 12 49 28
6. Workum E3 8 3 1 4 10 25 24
7. Mulier E2 8 2 1 5 7 14 35
8. Nijland E2 7 1 2 4 5 8 30
9. Irnsum E2 8 0 3 5 3 14 59
10. Bakhuizen E2 7 0 0 7 0 3 81
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-nov-2009 09:00 Bakhuizen E2 – Irnsum E2 Sportcomplex vv Bakhuizen
28-nov-2009 08:40 ONS Sneek E4 – Nijland E2 Gemeentelijk Zuidersportpark
28-nov-2009 09:00 SDS E3 – Mulier E2 Sportpark Skoalleseize
28-nov-2009 10:00 TOP’63 E2 – Gorredijk E5 Sportpark De Bou Oppenhuizen
28-nov-2009 09:00 Workum E3 – RES E3 Sportcentrum de Rolpeal

F1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Gorredijk F2 7 5 2 0 17 45 5
2. Irnsum F1 6 5 0 1 15 46 8
3. Waterpoort Boys F1 7 4 2 1 14 35 15
4. Mildam F1 7 4 0 3 12 30 14
5. Aengwirden F1 6 3 2 1 11 36 10
6. Heerenveen F5G 5 2 0 3 6 25 27
7. Renado/VVI F2 6 2 0 4 6 24 35
8. CVVO F4 8 1 0 7 3 13 66
9. Heeg F2 6 0 0 6 0 2 76
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-nov-2009 09:00 Heerenveen F5G – Irnsum F1 Sportpark Skoatterwâld
21-nov-2009 09:00 Renado/VVI F2 – Heeg F2 Sportvelden Renado
28-nov-2009 08:30 Aengwirden F1 – Renado/VVI F2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
28-nov-2009 09:00 Gorredijk F2 – Irnsum F1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
28-nov-2009 09:00 Heeg F2 – Waterpoort Boys F1 Heech, HEEG
28-nov-2009 09:00 Heerenveen F5G – Mildam F1 Sportpark Skoatterwâld

 

F2

14-11-09  Irnsum F2  GAVC F6  4 – 0

14-11-09  Heerenveense Boys F5  Oeverzwaluwen F2  1 – 8

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oeverzwaluwen F2 8 7 1 0 22 50 9
2. Nijland F2 8 7 1 0 22 51 11
3. Balk F5 8 6 1 1 19 48 14
4. Heerenveense Boys F5 8 5 0 3 15 41 24
5. Walde De F2 8 4 1 3 13 28 15
6. Heerenveen F9G 8 3 1 4 10 37 28
7. Akkrum F5 8 3 0 5 9 18 33
8. OudegaHJSC F2 8 1 1 6 4 15 25
9. Irnsum F2 8 1 0 7 3 7 61
10. GAVC F6 8 0 0 8 0 4 79
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-nov-2009 10:15 Balk F5 – Heerenveense Boys F5 De Wilgen
28-nov-2009 09:00 GAVC F6 – OudegaHJSC F2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
28-nov-2009 09:00 Irnsum F2 – Akkrum F5 Sportcomplex ‘De Bining’
28-nov-2009 09:00 Oeverzwaluwen F2 – Nijland F2 De Sandobbe
28-nov-2009 09:00 Walde De F2 – Heerenveen F9G Waldstreffen




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑