VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 8 november 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en Pupillen

03-11-2007 vv CSC C2  Irnsum C1  10 – 0
03-11-2007  Minnertsga C1  Foarut C2  5 – 2
03-11-2007  TTBC C2  Terschelling C1  0 – 6
03-11-2007  SC Franeker C3  Harlingen C1  0 – 7
03-11-2007  Zeerobben C2  Nicator C1  14 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Terschelling C1 6 6 0 0 18 39 2
2. Harlingen C1 7 6 0 1 18 65 8
3. vv CSC C2 7 6 0 1 18 43 10
4. Minnertsga C1 6 5 0 1 15 30 9
5. Zeerobben C2 8 5 0 3 15 53 21
6. SC Berlikum C1 7 3 1 3 10 23 32
7. Foarut C2 7 3 0 4 9 24 32
8. TTBC C2 7 2 0 5 6 7 35
9. Irnsum C1 7 0 1 6 1 5 49 0 
10. Nicator C1 5 0 0 5 0 6 47
11. SC Franeker C3 7 0 0 7 0 6 56 0

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-nov-2007 09:00 Berlikum SC C1 – Foarut C2 DE KOEKOEK
10-nov-2007 09:00 Harlingen C1 – TTBC C2 Balkland
10-nov-2007 10:30 Irnsum C1 – Zeerobben C2 Sportcomplex Irnsum
10-nov-2007 10:30 Nicator C1 – Franeker SC C3 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-nov-2007 13:45 Terschelling C1 – Minnertsga C1 Sportveld "Midsland"
17-nov-2007 11:30 CSC C2 – Berlikum SC C1 Sportpark It Gryn
17-nov-2007 10:30 Foarut C2 – Terschelling C1 Schatzenburg
17-nov-2007 09:00 Franeker SC C3 – Irnsum C1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
17-nov-2007 11:15 Minnertsga C1 – Harlingen C1 De Sportfinne/vv Minnertsga
17-nov-2007 12:00 TTBC C2 – Nicator C1 Sportpark Keatsjemuoilan

D1

3-11-2007 Irnsum D1 Joure SC D3 2 0
3-11-2007 Steenwijkerw. D1 Heerenveense Boys D2 0 8
3-11-2007 GAVC D2 Nieuweschoot D1 0 13
3-11-2007 Tijnje D1 Wolvega FC D2 9 0
3-11-2007 Read Swart D1 Heerenveen D2 5 2

Teamnaam Weds Gewon Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
Tijnje D1 7 7 0 0 21 63 5 0
Heerenveense Boys D2 8 6 2 0 20 36 10 0
Nieuweschoot D1 8 6 1 1 19 51 14 0
Read Swart D1 8 5 1 2 16 30 25 0
Wolvega FC D2 8 4 0 4 12 26 29 0
Heerenveen D2 8 3 0 5 9 40 29 0
Irnsum D1 8 3 0 5 9 28 32 0
Joure SC D3 8 1 2 5 5 7 37 0
Steenwijkerw. D1 8 0 2 6 2 8 52 0
GAVC D2 7 0 0 7 0 5 61 0
datum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 10:30 Irnsum D1 Wolvega FC D2

D2

3-11-2007 Irnsum D2 Beetgum D2 1 6
3-11-2007 Rood Geel D3 Franeker SC D6 5 1
3-11-2007 Berlikum SC D2 Blauw Wit ’34 D4 1 2
3-11-2007 Geel Wit D2 GAVC D3 6 0
3-11-2007 Franeker SC D5 Frisia D5 4 1

Teamnaam Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Straf
Geel Wit D2 7 7 0 0 21 38 3 0
Blauw Wit ’34 D4 8 6 1 1 19 45 17 0
Beetgum D2 8 5 1 2 16 24 18 0
Franeker SC D5 8 5 0 3 15 34 13 0
Rood Geel D3 8 5 0 3 15 23 16 0
Irnsum D2 8 3 0 5 9 19 27 0
Berlikum SC D2 8 3 0 5 9 16 24 0
Franeker SC D6 7 2 0 5 6 17 31 0
Frisia D5 7 1 0 6 3 19 22 0
GAVC D3 7 0 0 7 0 0 64 0

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 9:00 Irnsum D2 Blauw Wit ’34 D4

E1

3-11-2007 Irnsum E1 Warga E1 3 8
3-11-2007 Annaparochie St. E2 Sparta’59 E2 11 2
3-11-2007 DTD E1 CSC E3 6 2
3-11-2007 Geel Wit E2 Leeuwarder Zwaluwen E3 1 6
3-11-2007 WWS E1 Nicator E1 9 0

Teamnaam Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
DTD E1 7 7 0 0 21 78 8 0
CSC E3 7 6 0 1 18 53 17 0
Warga E1 8 6 0 2 18 55 23 0
Leeuwarder Zwaluwen E3 8 5 1 2 16 30 18 0
Annaparochie St. E2 8 3 2 3 11 38 40 0
WWS E1 8 3 0 5 9 25 32 0
Irnsum E1 8 3 0 5 9 24 54 0
Geel Wit E2 6 2 1 3 7 18 23 0
Sparta’59 E2 8 0 1 7 1 14 66 0
Nicator E1 8 0 1 7 1 17 71 0

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 10:00 Irnsum E1 Annaparochie St. E2

E2

3-11-2007 Heerenveen E9 DWP E2 0 12
3-11-2007 Renado E4 Oldeboorn E2 0 11
3-11-2007 WWS E2 Oudehaske E2 1 9
3-11-2007 GAVC E5 Akkrum E4 3 2
3-11-2007 Sport Vereent E2 Irnsum E2 12 0

Teamnaam Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
DWP E2 8 8 0 0 24 99 8 0
Sport Vereent E2 8 7 1 0 22 74 15 0
Oldeboorn E2 8 6 1 1 19 51 17 0
Oudehaske E2 8 5 0 3 15 45 19 0
GAVC E5 8 4 0 4 12 28 30 0
Akkrum E4 8 3 0 5 9 35 42 0
Renado E4 8 3 0 5 9 18 64 0
Heerenveen E9 8 1 0 7 3 22 51 0
WWS E2 8 1 0 7 3 15 64 0
Irnsum E2 8 1 0 7 3 8 85 0

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 10:00 Oldeboorn E2 Irnsum E2

F1

3-11-2007 Irnsum F1 GAVC F3 12 2
3-11-2007 Warga F1 WWS F1 2 3

Teamnaam Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
Irnsum F1 7 7 0 0 21 41 8 0
WWS F1 7 7 0 0 21 37 10 0
Warga F1 7 5 0 2 15 34 14 0
Leeuwarden F2 7 3 1 3 10 17 26 0
FVC F2 7 1 3 3 6 15 20 0
JVC Nylan 2000 F2 6 1 2 3 5 14 33 0
Franeker SC F3 7 0 4 3 4 11 16 0
GAVC F3 7 1 0 6 3 12 38 0
Leeuwarder Zwaluwen F2 7 0 2 5 2 10 26 0

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 9:00 Irnsum F1 WWS F1

F2

3-11-2007 Akkrum F3 WWS F3 11 0
3-11-2007 Heerenveense Boys F4 GAVC F5 7 2
3-11-2007 Wolvega FC F5 Heerenveen F10 13 0
3-11-2007 Joure SC F8 DWP F2 3 1
3-11-2007 Nieuweschoot F2 Irnsum F2 7 1

Teamnaam Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
Wolvega FC F5 8 8 0 0 24 99 10 0
Akkrum F3 8 7 0 1 21 46 15 0
Heerenveense Boys F4 8 6 0 2 18 40 22 0
Heerenveen F10 8 4 1 3 13 29 31 0
Joure SC F8 8 4 0 4 12 21 22 0
GAVC F5 8 4 0 4 12 34 39 0
Nieuweschoot F2 8 2 1 5 7 18 46 0
Irnsum F2 8 2 0 6 6 18 42 0
DWP F2 8 1 0 7 3 12 34 0
WWS F3 8 1 0 7 3 11 67 0

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
17-11-2007 9:00 Akkrum F3 Irnsum F2




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑