VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 20 maart 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

13-03-2008 CVVO B3  Lemmer vv B1  2 – 2
15-03-2008  Heerenveen B3  Irnsum B1  4 – 9
15-03-2008  Oeverzwaluwen B1  Read Swart B1  1 – 0
15-03-2008  DESZ B1  Balk B1  4 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DESZ B1 15 13 1 1 40 98 9
2. Workum B1 13 10 3 0 33 27 6
3. De Walde B1 15 10 2 3 32 66 28
4. Balk B1 14 10 1 3 31 53 20
5. Oeverzwaluwen B1 14 8 1 5 25 41 31
6. Read Swart B1 14 7 0 7 21 39 30
7. Irnsum B1 14 6 0 8 18 43 52 0 
8. Lemmer vv B1 15 5 1 9 16 44 54
9. CVVO B3 15 2 1 12 7 21 63
10. Oudehaske B1 12 1 0 11 3 13 76
11. Heerenveen B3 13 0 0 13 0 17 93

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 09:00 CVVO B3 – Irnsum B1 Sportpark De Rien/CVVO
22-mrt-2008 15:00 Heerenveen B3 – Oudehaske B1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
22-mrt-2008 12:00 Lemmer B1 – Workum B1 Sportpark Lemstervaart
29-mrt-2008 11:15 Oudehaske B1 – Read Swart B1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
01-apr-2008 19:30 Balk B1 – Heerenveen B3 De Wilgen

C-Junioren C1, 3e klasse

15-03-2008 vv CSC C2  Terschelling C1  0 – 4
15-03-2008  SC Berlikum C1  Harlingen C1  0 – 10
15-03-2008  Irnsum C1  Foarut C2  3 – 1
15-03-2008  Zeerobben C2  Minnertsga C1  3 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Terschelling C1 15 13 1 1 40 84 6
2. Harlingen C1 14 12 1 1 37 121 12
3. Zeerobben C2 16 12 1 3 37 82 31
4. vv CSC C2 16 10 1 5 31 67 34
5. Minnertsga C1 14 7 1 6 22 52 38
6. SC Berlikum C1 16 7 1 8 22 46 64
7. SC Franeker C3 14 4 1 9 13 29 78
8. TTBC C2 14 4 1 9 13 18 72
9. Foarut C2 15 4 0 11 12 40 65
10. Irnsum C1 16 2 1 13 7 18 95 0 
11. Rood Geel C3 12 1 1 10 4 18 80

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 11:15 Franeker SC C3 – TTBC C2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
22-mrt-2008 10:30 Rood Geel C3 – Foarut C2 Sportpark Kalverdijkje Nicator
29-mrt-2008 10:05 Minnertsga C1 – Rood Geel C3 De Sportfinne/vv Minnertsga

D-Pupillen (voorjaar) D1, 2e klasse

15-03-2008 Oudehaske D1  Heerenveen D2  3 – 2
15-03-2008  Oudega/HJSC D1  Irnsum D1  1 – 3
15-03-2008  ONS Sneek D2  Read Swart D1  2 – 7

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Read Swart D1 2 2 0 0 6 12 4
2. Oudehaske D1 2 2 0 0 6 7 5
3. Heerenveen D2 2 1 0 1 3 7 5
4. Irnsum D1 2 1 0 1 3 5 6 0 
5. Oudega/HJSC D1 2 0 0 2 0 3 8
6. ONS Sneek D2 2 0 0 2 0 5 11 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 09:00 Heerenveen D2 – ONS Sneek D2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
22-mrt-2008 11:00 Irnsum D1 – Oudehaske D1 Sportcomplex Irnsum
22-mrt-2008 09:30 OudegaHJSC D1 – Read Swart D1 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
29-mrt-2008 09:00 ONS Sneek D2 – Irnsum D1 Gemeentelijk Zuidersportpark
29-mrt-2008 09:00 Oudehaske D1 – OudegaHJSC D1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
29-mrt-2008 10:15 Read Swart D1 – Heerenveen D2 Sportpark de Jister (Read Swart)

D-Pupillen (voorjaar) D2, 3e klasse 

15-03-2008 RES D2  Irnsum D2  1 – 1
15-03-2008  SDS D2  IJVC D2  2 – 1
15-03-2008  Sneek Wit Zwart Combinatie D4  Nijland D1  2 – 4

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sneek Wit Zwart Combinatie D4 3 2 0 1 6 13 6
2. Nijland D1 3 2 0 1 6 10 6
3. Irnsum D2 2 1 1 0 4 3 1 0 
4. IJVC D2 2 1 0 1 3 4 3
5. SDS D2 3 1 0 2 3 3 7
6. RES D2 3 0 1 2 1 3 13

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 09:00 IJVC D2 – RES D2 Sportcomplex De Utherne te IJlst
22-mrt-2008 09:00 Irnsum D2 – SneekWitZwart D4 Sportcomplex Irnsum
22-mrt-2008 09:00 SDS D2 – Nijland D1 Sportpark Skoalleseize
28-mrt-2008 19:30 RES D2 – SDS D2 Sportcomplex het Bolwerk
29-mrt-2008 09:00 Nijland D1 – Irnsum D2 Sportvelden bij De Mande te Nijland
29-mrt-2008 12:00 SneekWitZwart D4 – IJVC D2 Sportpark v.v. Sneek

E-Pupillen (voorjaar) E1, 3e klasse 

15-03-2008 Zeerobben E4  SC Franeker E7  1 – 1
15-03-2008  Harlingen E1  Blauw Wit ’34 E8  9 – 1
15-03-2008  Irnsum E1  St.Jacob E1  2 – 9

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. St.Jacob E1 2 2 0 0 6 18 3
2. Harlingen E1 2 2 0 0 6 18 4
3. Zeerobben E4 2 1 1 0 4 7 2
4. SC Franeker E7 2 0 1 1 1 4 10
5. Irnsum E1 2 0 0 2 0 3 15 0 
6. Blauw Wit ’34 E8 2 0 0 2 0 2 18

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 11:00 Blauw Wit ’34 E8 – Zeerobben E4 Sportcomplex Wiarda
22-mrt-2008 09:00 Franeker SC E7 – Irnsum E1 Sportpark Bloemketerp
22-mrt-2008 09:00 Harlingen E1 – Jacob St. E1 Balkland
29-mrt-2008 10:00 Irnsum E1 – Blauw Wit ’34 E8 Sportcomplex Irnsum
29-mrt-2008 12:30 Jacob St. E1 – Franeker SC E7 Sportpark "De Fijfskaar"

E-Pupillen (voorjaar) E2, 4e klasse 

15-03-2008 Gorredijk E5  Heerenveen E9  0 – 5
15-03-2008  GAVC E4  Irnsum E2  12 – 2
15-03-2008  WWS E2  VVI E2  8 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC E4 2 1 1 0 4 17 7
2. Heerenveen E9 2 1 1 0 4 10 5
3. WWS E2 2 1 0 1 3 8 6
4. Gorredijk E5 2 1 0 1 3 4 5
5. Irnsum E2 2 1 0 1 3 7 16 0 
6. VVI E2 2 0 0 2 0 6 13

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 10:05 GAVC E4 – VVI E2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-mrt-2008 10:15 Heerenveen E9 – WWS E2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
22-mrt-2008 10:00 Irnsum E2 – Gorredijk E5 Sportcomplex Irnsum
29-mrt-2008 12:30 Gorredijk E5 – GAVC E4 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
29-mrt-2008 09:00 VVI E2 – Heerenveen E9 Sportpark de Stripe /VVI
29-mrt-2008 09:00 WWS E2 – Irnsum E2 Sportcomplex ’t Loo

F-Pupillen (voorjaar) F1, 3e klasse 

15-03-2008 Irnsum F1  WWS F1  4 – 9
15-03-2008  Warga F2  Warga F1  3 – 10
15-03-2008  Rood Geel F3  Blauw Wit ’34 F6  1 – 6

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. WWS F1 2 2 0 0 6 22 4
2. Warga F1 2 2 0 0 6 11 3
3. Blauw Wit ’34 F6 2 1 0 1 3 6 2
4. Irnsum F1 2 1 0 1 3 10 10 0 
5. Rood Geel F3 2 0 0 2 0 2 12
6. Warga F2 2 0 0 2 0 3 23

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 10:00 WWS F1 – Rood Geel F3 Sportcomplex ’t Loo
22-mrt-2008 09:00 Warga F1 – Irnsum F1 Sportvelden Warga
22-mrt-2008 09:00 Warga F2 – Blauw Wit ’34 F6 Sportvelden Warga
29-mrt-2008 11:00 Blauw Wit ’34 F6 – WWS F1 Sportcomplex Wiarda
29-mrt-2008 09:00 Irnsum F1 – Warga F2 Sportcomplex Irnsum
29-mrt-2008 10:05 Rood Geel F3 – Warga F1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

F-Pupillen (voorjaar) F2, 4e klasse 

15-03-2008 Scharnegoutum’70 F4  Irnsum F2  1 – 5
15-03-2008  ONS Sneek F6  Oldeboorn F2  4 – 2
15-03-2008  Akkrum F7  LSC 1890 F10  1 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONS Sneek F6 3 3 0 0 9 19 3
2. Irnsum F2 2 1 0 1 3 6 9 0 
3. Scharnegoutum’70 F4 2 1 0 1 3 4 7
4. LSC 1890 F10 1 0 1 0 1 1 1
5. Akkrum F7 3 0 1 2 1 3 11
6. Oldeboorn F2 1 0 0 1 0 2 4 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 09:00 Irnsum F2 – Akkrum F7 Sportcomplex Irnsum
22-mrt-2008 10:15 ONS Sneek F6 – LSC 1890 F10 Gemeentelijk Zuidersportpark
22-mrt-2008 09:00 Oldeboorn F2 – Scharnegoutum’70 F4 Sportcomplex Oldeboorn
29-mrt-2008 09:00 Akkrum F7 – Oldeboorn F2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
29-mrt-2008 13:30 LSC 1890 F10 – Irnsum F2 Sportpark Leeuwarderweg
29-mrt-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F4 – ONS Sneek F6 De Kromme Till

F-Pupillen (voorjaar) F3, 5e klasse

15-03-2008 Irnsum F3  Oosterlittens F5  4 – 7
15-03-2008  Bergum BCV Combinatie F10  Leeuwarder Zwaluwen F7  5 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum BCV Combinatie F10 3 3 0 0 9 19 7
2. Oosterlittens F5 2 2 0 0 6 16 5
3. Leeuwarder Zwaluwen F7 1 0 0 1 0 1 5
4. Irnsum F3 2 0 0 2 0 8 12 0 
5. LSC 1890 F11 2 0 0 2 0 3 18

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2008 11:00 LSC 1890 F11 – Leeuwarder Zwaluwen F7 Sportpark Leeuwarderweg
22-mrt-2008 11:30 Oosterlittens F5 – BergBCVComb F10 Sportterrein Oosterlittens
29-mrt-2008 09:00 Irnsum F3 – LSC 1890 F11 Sportcomplex Irnsum
29-mrt-2008 10:00 Leeuwarder Zwaluwen F7 – Oosterlittens F5 Sportpark Nylan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen