VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 23 april 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

Uitslagen

19-04-2008 Heerenveen B3  Lemmer vv B1  0 – 6
19-04-2008  CVVO B3  Workum B1  0 – 2
19-04-2008  Read Swart B1  Balk B1  3 – 1
19-04-2008  Oeverzwaluwen B1  Irnsum B1  1 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DESZ B1 17 15 1 1 46 112 9
2. Workum B1 17 13 3 1 42 31 7
3. De Walde B1 17 12 2 3 38 75 29
4. Balk B1 18 12 1 5 37 61 24
5. Read Swart B1 18 10 0 8 30 48 34
6. Oeverzwaluwen B1 17 9 1 7 28 45 39
7. Irnsum B1 17 7 0 10 21 47 62 0 
8. Lemmer vv B1 17 6 1 10 19 50 62
9. CVVO B3 17 2 1 14 7 22 73
10. Oudehaske B1 15 1 0 14 3 16 86
11. Heerenveen B3 16 1 0 15 3 21 103 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
26-apr-2008 12:00 DESZ B1 – Oudehaske B1 Cingellanden
26-apr-2008 10:30 Oeverzwaluwen B1 – Heerenveen B3 De Sandobbe
29-apr-2008 19:00 DESZ B1 – Walde De B1 Cingellanden
03-mei-2008 10:30 Balk B1 – Irnsum B1 De Wilgen
03-mei-2008 14:30 Heerenveen B3 – CVVO B3 Skoatterwald (vv Heerenveen)
03-mei-2008 10:30 Oeverzwaluwen B1 – Lemmer B1 De Sandobbe
03-mei-2008 10:30 Read Swart B1 – Oudehaske B1 Sportpark de Jister (Read Swart)

C-Junioren C1, 3e klasse 

Uitslagen

19-04-2008 SC Berlikum C1  Irnsum C1  2 – 5
19-04-2008  TTBC C2  Minnertsga C1  1 – 5
19-04-2008  SC Franeker C3  Terschelling C1  0 – 6
19-04-2008  Zeerobben C2  Harlingen C1  1 – 9
19-04-2008  vv CSC C2  Rood Geel C3  3 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Terschelling C1 18 16 1 1 49 98 8
2. Harlingen C1 17 15 1 1 46 150 14
3. Zeerobben C2 19 13 1 5 40 91 44
4. vv CSC C2 19 12 1 6 37 74 49
5. Minnertsga C1 17 10 1 6 31 64 41
6. SC Berlikum C1 18 8 1 9 25 55 71
7. TTBC C2 17 5 1 11 16 23 84
8. SC Franeker C3 17 4 1 12 13 32 97
9. Foarut C2 17 4 0 13 12 42 69
10. Irnsum C1 18 3 1 14 10 24 101 0 
11. Rood Geel C3 15 1 1 13 4 22 97 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
26-apr-2008 09:00 Harlingen C1 – Rood Geel C3 Balkland
03-mei-2008 10:30 Foarut C2 – Berlikum SC C1 Schatzenburg
03-mei-2008 09:00 Franeker SC C3 – Rood Geel C3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
03-mei-2008 10:00 Minnertsga C1 – Terschelling C1 De Sportfinne/vv Minnertsga
03-mei-2008 12:45 TTBC C2 – Harlingen C1 Sportpark Keatsjemuoilan
03-mei-2008 13:30 Zeerobben C2 – Irnsum C1 Oostersportpark/ vv Zeerobben

D-Pupillen (voorjaar) D1, 2e klasse

Uitslagen

 

19-04-2008 Irnsum D1  Oudega/HJSC D1  4 – 1
19-04-2008  Read Swart D1  ONS Sneek D2  7 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Read Swart D1 6 4 1 1 13 24 13
2. Oudehaske D1 5 4 0 1 12 12 9
3. Heerenveen D2 6 3 2 1 11 19 12
4. Irnsum D1 7 2 2 3 8 20 21 0 
5. Oudega/HJSC D1 6 1 1 4 4 10 19
6. ONS Sneek D2 6 1 0 5 3 17 28

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
26-apr-2008 09:30 OudegaHJSC D1 – ONS Sneek D2 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
26-apr-2008 09:00 Oudehaske D1 – Read Swart D1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
03-mei-2008 09:00 ONS Sneek D2 – Heerenveen D2 Gemeentelijk Zuidersportpark
03-mei-2008 09:00 Oudehaske D1 – Irnsum D1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
03-mei-2008 09:00 Read Swart D1 – OudegaHJSC D1 Sportpark de Jister (Read Swart)

D-Pupillen (voorjaar) D2, 3e klasse 

Uitslagen

19-04-2008 IJVC D2  SDS D2  4 – 0
19-04-2008  Irnsum D2  RES D2  2 – 0
19-04-2008  Nijland D1  Sneek Wit Zwart Combinatie D4  3 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nijland D1 6 5 0 1 15 21 10
2. Sneek Wit Zwart Combinatie D4 6 4 0 2 12 25 13
3. IJVC D2 6 4 0 2 12 13 7
4. Irnsum D2 6 3 1 2 10 10 6 0 
5. SDS D2 7 2 0 5 6 6 20
6. RES D2 7 0 1 6 1 9 28

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
26-apr-2008 09:00 Nijland D1 – Irnsum D2 Sportvelden bij De Mande te Nijland
26-apr-2008 10:30 SDS D2 – RES D2 Sportpark Skoalleseize
26-apr-2008 14:45 SneekWitZwart D4 – IJVC D2 Sportpark v.v. Sneek
03-mei-2008 09:00 Nijland D1 – SDS D2 Sportvelden bij De Mande te Nijland
03-mei-2008 09:00 RES D2 – IJVC D2 Sportcomplex het Bolwerk
03-mei-2008 12:00 SneekWitZwart D4 – Irnsum D2 Sportpark v.v. Sneek

E-Pupillen (voorjaar) E1, 3e klasse

Uitslagen

19-04-2008 Blauw Wit ’34 E8  Harlingen E1 
19-04-2008  SC Franeker E7  Zeerobben E4  2 – 7
19-04-2008  St.Jacob E1  Irnsum E1  14 – 1

 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. St.Jacob E1 6 6 0 0 18 47 12
2. Harlingen E1 5 5 0 0 15 40 9
3. Zeerobben E4 6 3 1 2 10 34 14
4. SC Franeker E7 6 1 1 4 4 17 28
5. Blauw Wit ’34 E8 4 0 0 4 0 5 32
6. Irnsum E1 5 0 0 5 0 8 56

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 18:30 Irnsum E1 – Blauw Wit ’34 E8 Sportcomplex Irnsum
26-apr-2008 10:00 Blauw Wit ’34 E8 – Franeker SC E7 Sportcomplex Wiarda
26-apr-2008 08:30 Harlingen E1 – Irnsum E1 Balkland
26-apr-2008 10:30 Zeerobben E4 – Jacob St. E1 Oostersportpark/ vv Zeerobben
03-mei-2008 10:00 Irnsum E1 – Franeker SC E7 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2008 09:00 Zeerobben E4 – Blauw Wit ’34 E8 Oostersportpark/ vv Zeerobben

E-Pupillen (voorjaar) E2, 4e klasse

19-04-2008 Irnsum E2  GAVC E4 
19-04-2008  Heerenveen E9  Gorredijk E5  5 – 1
19-04-2008  VVI E2  WWS E2  4 – 12

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC E4 5 4 1 0 13 35 12
2. Heerenveen E9 6 4 1 1 13 34 10
3. WWS E2 5 3 0 2 9 27 18
4. Gorredijk E5 5 2 0 3 6 14 18
5. Irnsum E2 5 2 0 3 6 11 30 0 
6. VVI E2 6 0 0 6 0 14 47

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
26-apr-2008 10:15 GAVC E4 – WWS E2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
26-apr-2008 11:15 Gorredijk E5 – VVI E2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
03-mei-2008 13:45 Gorredijk E5 – Irnsum E2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
03-mei-2008 09:00 VVI E2 – GAVC E4 Sportpark de Stripe /VVI
03-mei-2008 09:00 WWS E2 – Heerenveen E9 Sportcomplex ’t Loo

F-Pupillen (voorjaar) F1, 3e klasse 

Uitslagen

19-04-2008 Warga F1  Warga F2  12 – 0
19-04-2008  WWS F1  Irnsum F1  2 – 2
19-04-2008  Blauw Wit ’34 F6  Rood Geel F3 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Warga F1 6 6 0 0 18 43 8
2. WWS F1 6 4 1 1 13 42 10
3. Irnsum F1 5 2 1 2 7 26 16 0 
4. Blauw Wit ’34 F6 5 2 0 3 6 13 19
5. Rood Geel F3 6 2 0 4 6 13 35
6. Warga F2 6 0 0 6 0 6 55

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 18:30 Irnsum F1 – Warga F2 Sportcomplex Irnsum
26-apr-2008 09:00 Irnsum F1 – Blauw Wit ’34 F6 Sportcomplex Irnsum
26-apr-2008 09:00 Warga F1 – WWS F1 Sportvelden Warga
03-mei-2008 11:00 Blauw Wit ’34 F6 – Warga F2 Sportcomplex Wiarda
03-mei-2008 09:00 Irnsum F1 – Warga F1 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2008 10:05 Rood Geel F3 – WWS F1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

F-Pupillen (voorjaar) F2, 4e klasse 

Uitslagen

19-04-2008 Oldeboorn F2  ONS Sneek F6  2 – 2
19-04-2008  Irnsum F2  Scharnegoutum’70 F4 
19-04-2008  LSC 1890 F10  Akkrum F7  1 – 5

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONS Sneek F6 7 5 1 1 16 26 9
2. Irnsum F2 5 4 0 1 12 19 12 0 
3. Scharnegoutum’70 F4 5 3 0 2 9 14 9
4. Oldeboorn F2 6 2 1 3 7 19 16
5. Akkrum F7 6 1 1 4 4 8 19
6. LSC 1890 F10 5 0 1 4 1 3 24 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 18:30 LSC 1890 F10 – Irnsum F2 Sportpark Leeuwarderweg
26-apr-2008 09:00 Akkrum F7 – Oldeboorn F2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
26-apr-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F4 – LSC 1890 F10 De Kromme Tille
03-mei-2008 11:15 Akkrum F7 – Irnsum F2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
03-mei-2008 13:30 LSC 1890 F10 – ONS Sneek F6 Sportpark Leeuwarderweg
03-mei-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F4 – Oldeboorn F2 De Kromme Tille

F-Pupillen (voorjaar) F3, 5e klasse 

Uitslagen

19-04-2008 Oosterlittens F5  Irnsum F3  9 – 3
19-04-2008  Leeuwarder Zwaluwen F7  Bergum BCV Combinatie F10  2 – 3

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum BCV Combinatie F10 6 5 0 1 15 30 16
2. Oosterlittens F5 4 4 0 0 12 37 10
3. Leeuwarder Zwaluwen F7 3 1 0 2 3 10 10
4. Irnsum F3 5 1 0 4 3 19 30 0 
5. LSC 1890 F11 4 0 0 4 0 6 36

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-apr-2008 18:30 Irnsum F3 – LSC 1890 F11 Sportcomplex Irnsum
26-apr-2008 10:00 Leeuwarder Zwaluwen F7 – Oosterlittens F5 Sportpark Nylan
03-mei-2008 11:30 BergBCVComb F10 – Oosterlittens F5 Sportpark Koningsland/Bergum
03-mei-2008 10:00 Leeuwarder Zwaluwen F7 – LSC 1890 F11 Sportpark Nylan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen