VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 7 mei 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

Uitslagen

03-05-2008 Heerenveen B3  CVVO B3  5 – 4
03-05-2008  Balk B1  Irnsum B1  7 – 0
03-05-2008  Oeverzwaluwen B1  Lemmer vv B1  1 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DESZ B1 19 17 1 1 52 130 10
2. Workum B1 17 13 3 1 42 31 7
3. Balk B1 19 13 1 5 40 68 24
4. De Walde B1 18 12 2 4 38 76 32
5. Oeverzwaluwen B1 19 11 1 7 34 50 40
6. Read Swart B1 18 10 0 8 30 48 34
7. Irnsum B1 18 7 0 11 21 47 69
8. Lemmer vv B1 18 6 1 11 19 50 63
9. CVVO B3 18 2 1 15 7 26 78
10. Heerenveen B3 18 2 0 16 6 27 111
11. Oudehaske B1 16 1 0 15 3 16 101

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-mei-2008 19:00 Read Swart B1 – Oudehaske B1 Sportpark de Jister (Read Swart)
10-mei-2008 09:00 CVVO B3 – Irnsum B1 Sportpark De Rien/CVVO
10-mei-2008 14:30 Heerenveen B3 – Oudehaske B1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
10-mei-2008 12:00 Lemmer B1 – Workum B1 Sportpark Lemstervaart
13-mei-2008 18:45 Oudehaske B1 – Workum B1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
15-mei-2008 19:00 Walde De B1 – Heerenveen B3 Waldstreffen
17-mei-2008 13:15 CVVO B3 – DESZ B1 Sportpark De Rien/CVVO
17-mei-2008 14:00 Irnsum B1 – Workum B1 Sportcomplex Irnsum
17-mei-2008 12:00 Lemmer B1 – Read Swart B1 Sportpark Lemstervaart
17-mei-2008 11:15 Oudehaske B1 – Balk B1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
17-mei-2008 09:00 Walde De B1 – Oeverzwaluwen B1 Waldstreffen

C-Junioren C1, 3e klasse 

03-05-2008 Minnertsga C1  Terschelling C1  0 – 3
03-05-2008  TTBC C2  Harlingen C1  1 – 9
03-05-2008  Zeerobben C2  Irnsum C1  10 – 0
03-05-2008  Foarut C2  SC Berlikum C1  0 – 2
03-05-2008  SC Franeker C3  Rood Geel C3  3 – 5

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen C1 19 17 1 1 52 169 18
2. Terschelling C1 19 17 1 1 52 101 8
3. Zeerobben C2 20 14 1 5 43 101 44
4. vv CSC C2 19 12 1 6 37 74 49
5. Minnertsga C1 18 10 1 7 31 64 44
6. SC Berlikum C1 19 9 1 9 28 57 71
7. TTBC C2 18 5 1 12 16 24 93
8. SC Franeker C3 18 4 1 13 13 35 102
9. Foarut C2 18 4 0 14 12 42 71
10. Irnsum C1 19 3 1 15 10 24 111 0 
11. Rood Geel C3 17 2 1 14 7 30 110

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 10:30 Rood Geel C3 – Foarut C2 Sportpark Kalverdijkje Nicator
13-mei-2008 19:00 Franeker SC C3 – TTBC C2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
15-mei-2008 18:45 Minnertsga C1 – Rood Geel C3 De Sportfinne/vv Minnertsga
17-mei-2008 09:00 Berlikum SC C1 – CSC C2 DE KOEKOEK
17-mei-2008 11:00 Harlingen C1 – Minnertsga C1 Balkland
17-mei-2008 11:00 Irnsum C1 – Franeker SC C3 Sportcomplex Irnsum
17-mei-2008 12:30 Rood Geel C3 – TTBC C2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
17-mei-2008 13:45 Terschelling C1 – Foarut C2 Sportveld "Midsland"

D-Pupillen (voorjaar) D1, 2e klasse 

Uitslagen

03-05-2008 ONS Sneek D2  Heerenveen D2  1 – 7
SPACER 9PX.

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Heerenveen D2 8 5 2 1 17 30 15
2. Oudehaske D1 7 5 0 2 15 17 15
3. Read Swart D1 6 4 1 1 13 24 13
4. Irnsum D1 7 2 2 3 8 20 21 0 
5. ONS Sneek D2 8 2 0 6 6 25 36
6. Oudega/HJSC D1 8 1 1 6 4 13 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
07-mei-2008 19:00 Read Swart D1 – OudegaHJSC D1 Sportpark de Jister (Read Swart)
10-mei-2008 09:00 Heerenveen D2 – ONS Sneek D2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
10-mei-2008 09:30 OudegaHJSC D1 – Read Swart D1 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
13-mei-2008 18:30 Irnsum D1 – Oudehaske D1 Sportcomplex Irnsum
17-mei-2008 09:00 Heerenveen D2 – Read Swart D1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
17-mei-2008 11:00 Irnsum D1 – ONS Sneek D2 Sportcomplex Irnsum
21-mei-2008 19:00 Oudehaske D1 – Irnsum D1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)

D-Pupillen (voorjaar) D2, 3e klasse

03-05-2008 Sneek Wit Zwart Combinatie D4  Irnsum D2  1 – 4
03-05-2008  Nijland D1  SDS D2  5 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nijland D1 8 7 0 1 21 28 12
2. IJVC D2 7 5 0 2 15 17 7
3. Irnsum D2 8 4 1 3 13 15 9 0 
4. Sneek Wit Zwart Combinatie D4 8 4 0 4 12 26 21
5. SDS D2 9 2 0 7 6 7 26
6. RES D2 8 1 1 6 4 10 28

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 09:00 IJVC D2 – RES D2 Sportcomplex De Utherne te IJlst
10-mei-2008 09:00 Irnsum D2 – SneekWitZwart D4 Sportcomplex Irnsum
10-mei-2008 09:00 SDS D2 – Nijland D1 Sportpark Skoalleseize
14-mei-2008 19:00 RES D2 – IJVC D2 Sportcomplex het Bolwerk
17-mei-2008 09:00 IJVC D2 – SneekWitZwart D4 Sportcomplex De Utherne te IJlst
17-mei-2008 09:00 Irnsum D2 – Nijland D1 Sportcomplex Irnsum

E-Pupillen (voorjaar) E1, 3e klasse

03-05-2008 Zeerobben E4  Blauw Wit ’34 E8  11 – 2
03-05-2008  Irnsum E1  SC Franeker E7 

 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen E1 8 8 0 0 24 66 13
2. St.Jacob E1 8 7 0 1 21 52 15
3. Zeerobben E4 8 4 1 3 13 46 20
4. SC Franeker E7 6 1 1 4 4 17 28
5. Irnsum E1 7 1 0 6 3 14 73 0 
6. Blauw Wit ’34 E8 7 0 0 7 0 11 57 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 11:00 Blauw Wit ’34 E8 – Zeerobben E4 Sportcomplex Wiarda
10-mei-2008 09:00 Franeker SC E7 – Irnsum E1 Sportpark Bloemketerp
17-mei-2008 10:00 Blauw Wit ’34 E8 – Irnsum E1 Sportcomplex Wiarda
17-mei-2008 09:00 Franeker SC E7 – Jacob St. E1 Sportpark Bloemketerp
17-mei-2008 09:00 Harlingen E1 – Zeerobben E4 Balkland
19-mei-2008 19:00 Harlingen E1 – Jacob St. E1 Balkland

E-Pupillen (voorjaar) E2, 4e klasse

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC E4 7 5 2 0 17 42 15
2. Heerenveen E9 7 5 1 1 16 38 11
3. Gorredijk E5 7 4 0 3 12 24 21
4. WWS E2 7 3 0 4 9 28 26
5. Irnsum E2 7 2 1 4 7 14 36 0 
6. VVI E2 7 0 0 7 0 17 54

 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 10:15 GAVC E4 – VVI E2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
10-mei-2008 10:00 Irnsum E2 – Gorredijk E5 Sportcomplex Irnsum
13-mei-2008 19:00 WWS E2 – Heerenveen E9 Sportcomplex ’t Loo
17-mei-2008 11:30 GAVC E4 – Gorredijk E5 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
17-mei-2008 11:15 Heerenveen E9 – VVI E2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
17-mei-2008 10:00 Irnsum E2 – WWS E2 Sportcomplex Irnsum
19-mei-2008 19:00 Heerenveen E9 – WWS E2 Skoatterwald (vv Heerenveen

F-Pupillen (voorjaar) F1, 3e klasse 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Warga F1 6 6 0 0 18 43 8
2. WWS F1 6 4 1 1 13 42 10
3. Irnsum F1 7 4 1 2 13 39 19 0 
4. Blauw Wit ’34 F6 7 3 0 4 9 17 27
5. Rood Geel F3 7 2 0 5 6 15 38
6. Warga F2 7 0 0 7 0 8 62 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 10:00 WWS F1 – Rood Geel F3 Sportcomplex ’t Loo
10-mei-2008 09:00 Warga F1 – Irnsum F1 Sportvelden Warga
10-mei-2008 09:00 Warga F2 – Blauw Wit ’34 F6 Sportvelden Warga
15-mei-2008 19:00 Warga F1 – WWS F1 Sportvelden Warga
17-mei-2008 10:00 WWS F1 – Blauw Wit ’34 F6 Sportcomplex ’t Loo
17-mei-2008 12:00 Warga F1 – Rood Geel F3 Sportvelden Warga
17-mei-2008 09:00 Warga F2 – Irnsum F1 Sportvelden Warga
20-mei-2008 18:30 Rood Geel F3 – WWS F1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

F-Pupillen (voorjaar) F2, 4e klasse 

Uitslagen

03-05-2008 Scharnegoutum’70 F4  Oldeboorn F2  1 – 4
03-05-2008  Akkrum F7  Irnsum F2  0 – 10
03-05-2008  LSC 1890 F10  ONS Sneek F6 

1. Irnsum F2 8 7 0 1 21 40 13 0
2. ONS Sneek F6 7 5 1 1 16 26 9
3. Oldeboorn F2 8 4 1 3 13 28 18
4. Scharnegoutum’70 F4 8 4 0 4 12 20 20
5. Akkrum F7 8 1 1 6 4 9 34
6. LSC 1890 F10 7 0 1 6 1 4 33 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 09:00 Irnsum F2 – Akkrum F7 Sportcomplex Irnsum
10-mei-2008 10:15 ONS Sneek F6 – LSC 1890 F10 Gemeentelijk Zuidersportpark
14-mei-2008 18:30 Oldeboorn F2 – Scharnegoutum’70 F4 Sportcomplex Oldeboorn
17-mei-2008 09:00 Irnsum F2 – LSC 1890 F10 Sportcomplex Irnsum
17-mei-2008 10:15 ONS Sneek F6 – Scharnegoutum’70 F4 Gemeentelijk Zuidersportpark
17-mei-2008 09:00 Oldeboorn F2 – Akkrum F7 Sportcomplex Oldeboorn

F-Pupillen (voorjaar) F3, 5e klasse 

Uitslagen

03-05-2008 Bergum BCV Combinatie F10  Oosterlittens F5  2 – 4
03-05-2008  Leeuwarder Zwaluwen F7  LSC 1890 F11 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oosterlittens F5 6 5 0 1 15 43 17
2. Bergum BCV Combinatie F10 7 5 0 2 15 32 20
3. Leeuwarder Zwaluwen F7 5 3 0 2 9 19 15
4. Irnsum F3 7 2 0 5 6 28 34 0 
5. LSC 1890 F11 5 0 0 5 0 6 42 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-mei-2008 11:00 LSC 1890 F11 – Leeuwarder Zwaluwen F7 Sportpark Leeuwarderweg
10-mei-2008 11:30 Oosterlittens F5 – BergBCVComb F10 Sportterrein Oosterlittens
17-mei-2008 11:00 LSC 1890 F11 – Irnsum F3 Sportpark Leeuwarderweg
17-mei-2008 09:00 Oosterlittens F5 – Leeuwarder Zwaluwen F7 Sportterrein Oosterlittens




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen