VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 22 september 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

Uitslagen

20-09-08 Olyphia B1  LSC 1890 B3  9 – 0
20-09-08  Akkrum B1  Irnsum B1  1 – 7
20-09-08  Stanfries B1  Nieuweschoot B1  1 – 2
20-09-08  Gorredijk B1  Udiros B1  2 – 2

Stand 

1. Udiros B1 3 2 1 0 7 9 4
2. Olyphia B1 2 2 0 0 6 14 2  
3. Nieuweschoot B1 3 2 0 1 6 7 6  
4. Irnsum B1 3 1 2 0 5 10 4  
5. Stanfries B1 3 1 1 1 4 5 3  
6. Jubbega B1 2 1 0 1 3 6 5  
7. Donkerbroek/Makkinga B1 2 1 0 1 3 6 6  
8. Akkrum B1 3 1 0 2 3 6 13  
9. Gorredijk B1 3 0 2 1 2 7 8  
10. Heerenveen B3 1 0 0 1 0 0 3  
11. LSC 1890 B3 3 0 0 3 0 2 18

Programma

27-sep-2008 14:30 Heerenveen B3 – Olyphia B1 Skoatterwald (vv Heerenveen)
27-sep-2008 14:00 Jubbega B1 – Donkerbroek/Makkinga B1 ’t Heidefjild
27-sep-2008 12:15 LSC 1890 B3 – Gorredijk B1 Sportpark Leeuwarderweg
27-sep-2008 14:00 Nieuweschoot B1 – Akkrum B1 Sportcomplex De Greiden
04-okt-2008 14:00 Akkrum B1 – Udiros B1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
04-okt-2008 09:00 Donkerbroek/Makkinga B1 – Irnsum B1 Sportpark Oosteinde
04-okt-2008 14:30 Heerenveen B3 – LSC 1890 B3 Skoatterwald (vv Heerenveen)
04-okt-2008 14:00 Olyphia B1 – Jubbega B1 Sportpark De Ekkewiek
04-okt-2008 10:30 Stanfries B1 – Gorredijk B1 Sportpark De Steegde

C-Junioren , 4e klasse E

Uitslagen

20-09-08 GAVC C2  Oldeboorn C1  2 – 5
20-09-08  QVC C1  Irnsum C1  1 – 0
20-09-08  Joure SC C5  SneekWit-Zwart C3  3 – 10
20-09-08  Workum C2  Akkrum C2  1 – 1

Stand

1. Oldeboorn C1 3 3 0 0 9 15 7
2. SneekWit-Zwart C3 2 2 0 0 6 13 5  
3. Irnsum C1 3 2 0 1 6 19 1  
4. Hielpen C1 2 1 1 0 4 8 3  
5. QVC C1 3 1 1 1 4 7 7  
6. Woudsend C1 1 1 0 0 3 13 1  
7. JV Bolsward C3 2 1 0 1 3 4 14  
8. Akkrum C2 2 0 1 1 1 3 4  
9. Workum C2 2 0 1 1 1 1 7  
10. SDS C2 1 0 0 1 0 1 3  
11. GAVC C2 2 0 0 2 0 2 10  
12. Joure SC C5 3 0 0 3 0 5 29

Programma

27-sep-2008 11:15 Akkrum C2 – Joure SC C5 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
27-sep-2008 10:15 Hielpen C1 – Woudsend C1 De Meenskar
27-sep-2008 11:00 Irnsum C1 – GAVC C2 Sportcomplex Irnsum
27-sep-2008 11:00 Oldeboorn C1 – JV Bolsward C3 Sportcomplex Oldeboorn
27-sep-2008 12:00 SDS C2 – Workum C2 Sportpark Skoalleseize
27-sep-2008 09:00 SneekWit-Zwart C3 – QVC C1 Gemeentelijk Zuidersportpark
04-okt-2008 12:30 GAVC C2 – SneekWit-Zwart C3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
04-okt-2008 10:15 Hielpen C1 – SDS C2 De Meenskar
04-okt-2008 12:45 JV Bolsward C3 – Irnsum C1 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 13:30 Joure SC C5 – Workum C2 Sportpark de Hege Simmerdyk
04-okt-2008 11:30 QVC C1 – Akkrum C2 Sportpark De Ribbe
04-okt-2008 10:30 Woudsend C1 – Oldeboorn C1 Sportpark de Spil

D-Pupillen (najaar) , 2e klasse AR 

Uitslagen

20-09-08 Oosterlittens D2  IJVC D1  0 – 8
20-09-08  LSC 1890 D2  SneekWit-Zwart D2  8 – 1
20-09-08  RES D2  SDS D1  2 – 4

Stand

1. Irnsum D1 2 2 0 0 6 22 1
2. SDS D1 2 2 0 0 6 20 2  
3. Workum D1 2 1 1 0 4 9 1  
4. LSC 1890 D2 2 1 1 0 4 9 2  
5. IJVC D1 1 1 0 0 3 8 0  
6. ONS Sneek D2 1 1 0 0 3 7 1  
7. SneekWit-Zwart D2 1 0 0 1 0 1 8  
8. JV Bolsward D2 2 0 0 2 0 2 23  
9. Oosterlittens D2 2 0 0 2 0 0 24  
10. RES D2 3 0 0 3 0 2 18

Programma

27-sep-2008 09:00 IJVC D1 – LSC 1890 D2 Sportcomplex De Utherne te IJlst
27-sep-2008 09:00 ONS Sneek D2 – Oosterlittens D2 Gemeentelijk Zuidersportpark
27-sep-2008 09:00 SDS D1 – JV Bolsward D2 Sportpark Skoalleseize
27-sep-2008 12:00 SneekWit-Zwart D2 – RES D2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
27-sep-2008 09:00 Workum D1 – Irnsum D1 Sportcentrum de Rolpeal
04-okt-2008 11:00 Irnsum D1 – SDS D1 Sportcomplex Irnsum
04-okt-2008 10:30 JV Bolsward D2 – SneekWit-Zwart D2 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 09:00 LSC 1890 D2 – Oosterlittens D2 Sportpark Leeuwarderweg
04-okt-2008 11:15 RES D2 – IJVC D1 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 09:00 Workum D1 – ONS Sneek D2 Sportcentrum de Rolpeal

D-Pupillen (najaar) , 2e klasse AS

Uitslagen

20-09-08 IJVC D2  Irnsum D2  8 – 0
20-09-08  SDS D2  GAVC D3  1 – 5
20-09-08  ONS Sneek D4  Oosterlittens D4  2 – 1
20-09-08  JV Bolsward D4M  Makkum D2  3 – 2
20-09-08  LSC 1890 D5  RES D3  1 – 10

Stand 

1. JV Bolsward D4M 3 3 0 0 9 13 4
2. IJVC D2 2 2 0 0 6 18 0  
3. GAVC D3 2 2 0 0 6 13 3  
4. RES D3 3 2 0 1 6 16 10  
5. ONS Sneek D4 2 1 0 1 3 5 5  
6. SDS D2 2 1 0 1 3 2 5  
7. Makkum D2 3 1 0 2 3 6 7  
8. LSC 1890 D5 2 0 0 2 0 3 13  
9. Oosterlittens D4 2 0 0 2 0 1 12  
10. Irnsum D2 3 0 0 3 0 4 22

 Programma

27-sep-2008 13:40 GAVC D3 – ONS Sneek D4 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-sep-2008 09:00 Irnsum D2 – SDS D2 Sportcomplex Irnsum
27-sep-2008 09:30 Makkum D2 – LSC 1890 D5 Sportpark De Braak
27-sep-2008 09:00 Oosterlittens D4 – JV Bolsward D4M Sportterrein Oosterlittens
27-sep-2008 10:30 RES D3 – IJVC D2 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 12:30 JV Bolsward D4M – GAVC D3 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 12:15 LSC 1890 D5 – Oosterlittens D4 Sportpark Leeuwarderweg
04-okt-2008 09:30 Makkum D2 – RES D3 Sportpark De Braak
04-okt-2008 09:00 ONS Sneek D4 – Irnsum D2 Gemeentelijk Zuidersportpark
04-okt-2008 09:00 SDS D2 – IJVC D2 Sportpark Skoalleseize

E-Pupillen (najaar) , 1e klasse BR

 Uitslagen

20-09-08 Terschelling E1  JV Bolsward E5  14 – 0
20-09-08  Zeerobben E4  Franeker SC E5  10 – 2
20-09-08  Harlingen E1  Robur E1  4 – 4

Stand 

1. Zeerobben E4 3 3 0 0 9 32 3
2. Harlingen E1 3 2 1 0 7 20 10  
3. Robur E1 3 2 1 0 7 18 8  
4. AVC E2 2 2 0 0 6 15 2  
5. Terschelling E1 3 2 0 1 6 19 9  
6. Dronrijp E3 2 1 0 1 3 18 4  
7. Irnsum E1 2 0 0 2 0 3 9  
8. Tzummarum E1 2 0 0 2 0 1 24  
9. Franeker SC E5 3 0 0 3 0 7 24  
10. JV Bolsward E5 3 0 0 3 0 3 43

Programma

27-sep-2008 09:00 Franeker SC E5 – Dronrijp E3 Sportpark Bloemketerp
27-sep-2008 10:00 Irnsum E1 – Zeerobben E4 Sportcomplex Irnsum
27-sep-2008 11:30 JV Bolsward E5 – Harlingen E1 Sportcomplex het Bolwerk
27-sep-2008 09:00 Robur E1 – AVC E2 Sportcomplex Vierkantsdijk
27-sep-2008 10:00 Tzummarum E1 – Terschelling E1 Sportterrein Tzummarum
04-okt-2008 09:00 AVC E2 – Harlingen E1 De Lytse Trije
04-okt-2008 09:00 Dronrijp E3 – Irnsum E1 Welderingsstrjitte
04-okt-2008 12:45 Terschelling E1 – Franeker SC E5 Sportveld "Midsland"
04-okt-2008 09:00 Tzummarum E1 – JV Bolsward E5 Sportterrein Tzummarum
04-okt-2008 10:00 Zeerobben E4 – Robur E1 Oostersportpark/ vv Zeerobben

E-Pupillen (najaar) , 1e klasse BJ

Uitslagen

20-09-08 JV Bolsward E6  Franeker SC E7  0 – 6
20-09-08  Zeerobben E7  AVC E3  7 – 3
20-09-08  Oosterlittens E4  Terschelling E2  2 – 4

Stand

1. Terschelling E2 3 3 0 0 9 8 4
2. Zeerobben E6 2 2 0 0 6 15 0  
3. Franeker SC E7 3 2 0 1 6 11 6  
4. JV Bolsward E6 3 1 1 1 4 10 8  
5. Zeerobben E7 2 1 0 1 3 10 8  
6. Harlingen E2 2 0 1 1 1 2 14  
7. Irnsum E2 1 0 0 1 0 1 2  
8. AVC E3 2 0 0 2 0 4 9  
9. Oosterlittens E4 2 0 0 2 0 2 12

Programma

27-sep-2008 09:00 AVC E3 – Zeerobben E6 De Lytse Trije
27-sep-2008 10:00 Franeker SC E7 – Irnsum E2 Sportpark Bloemketerp
27-sep-2008 10:30 Harlingen E2 – Oosterlittens E4 Balkland
27-sep-2008 12:45 Terschelling E2 – Zeerobben E7 Sportveld "Midsland"
04-okt-2008 10:00 Harlingen E2 – Terschelling E2 Balkland
04-okt-2008 09:00 JV Bolsward E6 – AVC E3 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 10:00 Oosterlittens E4 – Franeker SC E7 Sportterrein Oosterlittens
04-okt-2008 10:00 Zeerobben E6 – Zeerobben E7 Oostersportpark/ vv Zeerobben

F-Pupillen (najaar) , 1e klasse BF 

Uitslagen

20-09-08 GAVC F2  Joure SC F6  5 – 2
20-09-08  Akkrum F2  Wispolia F1  8 – 1
20-09-08  Scharnegoutum’70 F1  Tijnje F1  13 – 0
20-09-08  Oudehaske F1  Oldeboorn F1  15 – 0

Stand

1. Akkrum F2 3 3 0 0 9 23 2
2. Oudehaske F1 2 2 0 0 6 24 2  
3. GAVC F2 2 2 0 0 6 9 3  
4. Scharnegoutum’70 F1 3 2 0 1 6 22 10  
5. Irnsum F1 1 1 0 0 3 9 0  
6. Wispolia F1 2 1 0 1 3 3 8  
7. Oldeboorn F1 3 1 0 2 3 8 20  
8. ONS Sneek F5 2 0 0 2 0 1 9  
9. Joure SC F6 3 0 0 3 0 4 17  
10. Tijnje F1 3 0 0 3 0 0 32

Programma

27-sep-2008 09:00 Joure SC F6 – Oudehaske F1 Sportpark de Hege Simmerdyk
27-sep-2008 11:50 ONS Sneek F5 – Akkrum F2 Gemeentelijk Zuidersportpark
27-sep-2008 09:00 Oldeboorn F1 – Irnsum F1 Sportcomplex Oldeboorn
27-sep-2008 09:00 Tijnje F1 – GAVC F2 Sportpark Kampen/vv Tijnje
27-sep-2008 09:00 Wispolia F1 – Scharnegoutum’70 F1 Sportveld De Puster-Terwispel
04-okt-2008 11:30 Akkrum F2 – Irnsum F1 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
04-okt-2008 10:15 GAVC F2 – Wispolia F1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
04-okt-2008 10:10 Joure SC F6 – Oldeboorn F1 Sportpark de Hege Simmerdyk
04-okt-2008 09:00 Oudehaske F1 – Tijnje F1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
04-okt-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F1 – ONS Sneek F5 De Kromme Tille

 
F-Pupillen (najaar) , 1e klasse BD 

Uitslagen

20-09-08 Heerenveen F11  Irnsum F2  4 – 4
20-09-08  Oldeholtpade F3  Akkrum F4  1 – 5
20-09-08  Joure SC F8  Scharnegoutum’70 F2  0 – 7

Stand 

1. Akkrum F4 3 3 0 0 9 28 3
2. Scharnegoutum’70 F2 3 3 0 0 9 16 2  
3. Heerenveen F11 3 1 1 1 4 8 9  
4. Irnsum F2 3 1 1 1 4 9 14  
5. GAVC F4 1 1 0 0 3 8 0  
6. Jubbega F2 2 1 0 1 3 10 8  
7. Joure SC F8 3 1 0 2 3 8 11  
8. Sport Vereent F2 3 1 0 2 3 9 15  
9. LSC 1890 F7 2 0 0 2 0 1 24  
10. Oldeholtpade F3 3 0 0 3 0 2 13  

Programma

27-sep-2008 10:15 Akkrum F4 – Heerenveen F11 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
27-sep-2008 12:30 GAVC F4 – Oldeholtpade F3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-sep-2008 09:00 Irnsum F2 – Joure SC F8 Sportcomplex Irnsum
27-sep-2008 10:00 Scharnegoutum’70 F2 – LSC 1890 F7 De Kromme Tille
27-sep-2008 11:00 Sport Vereent F2 – Jubbega F2 "Lunia" te Oldeberkoop
04-okt-2008 10:00 Heerenveen F11 – GAVC F4 Skoatterwald (vv Heerenveen)
04-okt-2008 09:00 Irnsum F2 – Scharnegoutum’70 F2 Sportcomplex Irnsum
04-okt-2008 11:30 Joure SC F8 – Akkrum F4 Sportpark de Hege Simmerdyk
04-okt-2008 09:00 Jubbega F2 – LSC 1890 F7 ’t Heidefjild
04-okt-2008 13:00 Oldeholtpade F3 – Sport Vereent F2 Sportpark Olpae




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑