VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 19 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma junioren en pupillen

B1

15-09-2007

DESZ B1 
Workum B1 
1 – 1
15-09-2007 
Lemmer vv B1 
Oudehaske B1 
11 – 0
15-09-2007 
De Walde B1 
Irnsum B1 
5 – 2
15-09-2007 
CVVO B3 
Balk B1 
2 – 7
15-09-2007 
Heerenveen B3 
Oeverzwaluwen B1 
1 – 9
 
Stand_
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Balk B1
3
2
1
0
7
16
7
2.
De Walde B1
3
2
1
0
7
13
7
3.
Workum B1
3
2
1
0
7
8
2
4.
Oeverzwaluwen B1
2
2
0
0
6
15
3
5.
Lemmer vv B1
3
2
0
1
6
18
8
6.
DESZ B1
2
1
1
0
4
10
1
7.
Read Swart B1
2
1
0
1
3
6
6
8.
Irnsum B1
2
0
0
2
0
4
10
0 
9.
Oudehaske B1
2
0
0
2
0
0
15
10.
CVVO B3
3
0
0
3
0
5
17
11.
Heerenveen B3
3
0
0
3
0
2
21
 
Programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22-Sep-2007
14:00
Irnsum B1 – CVVO B3
Sportcomplex Irnsum
22-Sep-2007
11:15
Oeverzwaluwen B1 – DESZ B1
De Sandobbe
22-Sep-2007
11:15
Oudehaske B1 – Walde De B1
Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
22-Sep-2007
10:15
Read Swart B1 – Heerenveen B3
Sportpark de Jister (Read Swart)
22-Sep-2007
12:45
Workum B1 – Lemmer B1
Sportcentrum de Rolpeal
29-Sep-2007
09:00
CVVO B3 – Oudehaske B1
Sportpark De Rien/CVVO
29-Sep-2007
12:00
DESZ B1 – Read Swart B1
Cingellanden
29-Sep-2007
14:30
Heerenveen B3 – Balk B1
Skoatterwald (vv Heerenveen)
29-Sep-2007
10:30
Oeverzwaluwen B1 – Workum B1
De Sandobbe
29-Sep-2007
09:00
Walde De B1 – Lemmer B1
Waldstreffen

C1

15-09-2007
Zeerobben C2 
Foarut C2 
9 – 1
15-09-2007 
Nicator C1 
Harlingen C1 
1 – 12
15-09-2007 
Irnsum C1 
Terschelling C1 
0 – 9
15-09-2007 
SC Berlikum C1 
TTBC C2 
8 – 1
15-09-2007 
vv CSC C2 
SC Franeker C3 
10 – 1
 
Stand_
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
vv CSC C2
3
3
0
0
9
17
5
2.
Minnertsga C1
2
2
0
0
6
13
1
3.
Terschelling C1
2
2
0
0
6
13
1
4.
Harlingen C1
3
2
0
1
6
23
6
5.
SC Berlikum C1
3
2
0
1
6
15
6
6.
Zeerobben C2
3
2
0
1
6
15
7
7.
TTBC C2
2
1
0
1
3
3
9
8.
SC Franeker C3
2
0
0
2
0
2
15
9.
Nicator C1
2
0
0
2
0
2
19
10.
Irnsum C1
3
0
0
3
0
1
17
0 
11.
Foarut C2
3
0
0
3
0
4
22
0
 
Programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22-Sep-2007
10:30
Foarut C2 – Nicator C1
Schatzenburg
22-Sep-2007
09:00
Franeker SC C3 – Zeerobben C2
Sportpark Hertog van Saxenlaan
22-Sep-2007
09:00
Harlingen C1 – Irnsum C1
Balkland
22-Sep-2007
11:15
Minnertsga C1 – Berlikum SC C1
De Sportfinne/vv Minnertsga
22-Sep-2007
12:00
TTBC C2 – CSC C2
Sportpark Keatsjemuoilan
29-Sep-2007
10:00
Berlikum SC C1 – Terschelling C1
DE KOEKOEK
29-Sep-2007
11:30
CSC C2 – Minnertsga C1
Sportpark It Gryn
29-Sep-2007
09:00
Franeker SC C3 – Foarut C2
Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-Sep-2007
10:30
Irnsum C1 – Nicator C1
Sportcomplex Irnsum
29-Sep-2007
12:15
Zeerobben C2 – TTBC C2
Oostersportpark/ vv Zeerobben

D1

 
15-09-2007
Tijnje D1 
SC Joure D3 
10 – 0
15-09-2007 
Nieuweschoot D1 
FC Wolvega D2 
8 – 2
15-09-2007 
Heerenveense Boys D2 
Heerenveen D2 
2 – 0
15-09-2007 
Steenwijkerwold D1 
Irnsum D1 
2 – 3
15-09-2007 
GAVC D2 
Read Swart D1 
0 – 5
 
Stand_
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Heerenveense Boys D2
3
3
0
0
9
12
5
2.
Tijnje D1
2
2
0
0
6
18
2
3.
Nieuweschoot D1
2
2
0
0
6
15
3
4.
FC Wolvega D2
3
2
0
1
6
16
12
5.
Read Swart D1
3
1
1
1
4
11
7
6.
Irnsum D1
3
1
0
2
3
6
15
0 
7.
SC Joure D3
3
1
0
2
3
4
21
8.
Steenwijkerwold D1
3
0
1
2
1
7
14
9.
Heerenveen D2
2
0
0
2
0
4
7
10.
GAVC D2
2
0
0
2
0
2
9
 
Programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22-Sep-2007
11:45
Heerenveen D2 – Steenwijkerw. D1
Skoatterwald (vv Heerenveen)
22-Sep-2007
10:30
Irnsum D1 – GAVC D2
Sportcomplex Irnsum
22-Sep-2007
12:00
Joure SC D3 – Nieuweschoot D1
Sportpark de Hege Simmerdyk
22-Sep-2007
09:00
Read Swart D1 – Tijnje D1
Sportpark de Jister (Read Swart)
22-Sep-2007
11:00
Wolvega FC D2 – Heerenveense Boys D2
Sportpark Molenwiek
29-Sep-2007
09:00
GAVC D2 – Heerenveen D2
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-Sep-2007
09:00
Heerenveense Boys D2 – Nieuweschoot D1
Sportpark De Akkers/HvBoys
29-Sep-2007
10:15
Read Swart D1 – Joure SC D3
Sportpark de Jister (Read Swart)
29-Sep-2007
10:30
Steenwijkerw. D1 – Wolvega FC D2
Sportpark Steenwijkwold
29-Sep-2007
09:00
Tijnje D1 – Irnsum D1
Sportpark Kampen/vv Tijnje

D2

 
15-09-2007
Irnsum D2 
LAC Frisia 1883 D5 
2 – 1
15-09-2007 
SC Franeker D6 
Beetgum D2 
4 – 1
15-09-2007 
Blauw Wit ’34 D4 
GAVC D3 
22 – 0
15-09-2007 
SC Berlikum D2 
SC Franeker D5 
1 – 7
15-09-2007 
Rood Geel D3 
Geel Wit D2 
0 – 4
 
Stand_
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Geel Wit D2
3
3
0
0
9
16
1
2.
Blauw Wit ’34 D4
3
2
0
1
6
26
7
3.
SC Franeker D5
3
2
0
1
6
14
7
4.
Beetgum D2
3
2
0
1
6
10
5
5.
Rood Geel D3
3
2
0
1
6
7
5
6.
SC Franeker D6
2
1
0
1
3
7
7
7.
Irnsum D2
3
1
0
2
3
2
7
0 
8.
SC Berlikum D2
3
1
0
2
3
3
13
9.
GAVC D3
2
0
0
2
0
0
28
10.
LAC Frisia 1883 D5
3
0
0
3
0
3
8
 
Programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22-Sep-2007
10:00
Beetgum D2 – Blauw Wit ’34 D4
It Bosk
22-Sep-2007
10:30
Franeker SC D5 – Rood Geel D3
Sportpark Hertog van Saxenlaan
22-Sep-2007
12:30
Frisia D5 – Franeker SC D6
De Magere Weide
22-Sep-2007
12:30
GAVC D3 – Berlikum SC D2
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-Sep-2007
10:45
Geel Wit D2 – Irnsum D2
Sportterrein Nes-Buren
29-Sep-2007
10:00
Berlikum SC D2 – Beetgum D2
DE KOEKOEK
29-Sep-2007
10:30

E1

15-09-2007 WWS E1  vv CSC E3  4 – 8
15-09-2007  Warga E1  Nicator E1  13 – 1
15-09-2007  Sparta’59 E2  Leeuwarder Zwaluwen E3  0 – 1
15-09-2007  St.Annaparochie E2  DTD E1  2 – 10
15-09-2007  Irnsum E1  Geel Wit E2  5 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DTD E1 3 3 0 0 9 35 3
2. vv CSC E3 3 3 0 0 9 29 5
3. Leeuwarder Zwaluwen E3 3 2 0 1 6 15 5
4. Warga E1 3 2 0 1 6 18 10
5. Geel Wit E2 3 1 1 1 4 10 10
6. St.Annaparochie E2 3 1 1 1 4 10 17
7. WWS E1 3 1 0 2 3 13 13
8. Irnsum E1 3 1 0 2 3 7 19 0 
9. Sparta’59 E2 3 0 0 3 0 2 24
10. Nicator E1 3 0 0 3 0 1 34

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
22-Sep-2007 10:15 CSC E3 – Warga E1 Sportpark It Gryn
22-Sep-2007 09:30 DTD E1 – Irnsum E1 Sportterrein DTD
22-Sep-2007 10:15 Leeuwarder Zwaluwen E3 – Annaparochie St. E2 Sportpark Nylan
22-Sep-2007 10:00 Nicator E1 – Sparta’59 E2 Sportpark Kalverdijkje Nicator
29-Sep-2007 10:00 Annaparochie St. E2 – Nicator E1 De Waaie / st. Annap.
29-Sep-2007 10:00 Irnsum E1 – Leeuwarder Zwaluwen E3 Sportcomplex Irnsum
29-Sep-2007 10:30 Sparta’59 E2 – Warga E1 Sportcomplex Deinum
29-Sep-2007 10:30 WWS E1 – DTD E1 Sportcomplex ’t Loo

E2

15-09-2007 GAVC E5  Renado E4  13 – 0
15-09-2007  Heerenveen E9  Sport Vereent E2  0 – 10
15-09-2007  WWS E2  Oldeboorn E2  0 – 6
15-09-2007  DWP E2  Oudehaske E2  9 – 1
15-09-2007  Akkrum E4  Irnsum E2  15 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DWP E2 3 3 0 0 9 44 3
2. Oldeboorn E2 3 3 0 0 9 16 2
3. Sport Vereent E2 2 2 0 0 6 19 1
4. GAVC E5 2 2 0 0 6 19 1
5. Akkrum E4 3 2 0 1 6 25 10
6. Oudehaske E2 3 1 0 2 3 15 11
7. WWS E2 3 1 0 2 3 7 13
8. Heerenveen E9 3 0 0 3 0 2 24
9. Renado E4 3 0 0 3 0 2 37
10. Irnsum E2 3 0 0 3 0 1 48 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
22-Sep-2007 10:00 Irnsum E2 – GAVC E5 Sportcomplex Irnsum
22-Sep-2007 10:00 Oldeboorn E2 – DWP E2 Sportcomplex Oldeboorn
22-Sep-2007 09:00 Oudehaske E2 – Akkrum E4 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)
22-Sep-2007 09:00 Renado E4 – Heerenveen E9 Sportvelden Renado
22-Sep-2007 09:00 Sport Vereent E2 – WWS E2 "Lunia" te Oldeberkoop
29-Sep-2007 10:00 Akkrum E4 – DWP E2 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
29-Sep-2007 11:15 GAVC E5 – Oudehaske E2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-Sep-2007 11:15 Heerenveen E9 – Irnsum E2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
29-Sep-2007 09:00 Sport Vereent E2 – Oldeboorn E2 "Lunia" te Oldeberkoop
29-Sep-2007 09:00 WWS E2 – Renado E4 Sportcomplex ’t Loo

F1

15-09-2007 Leeuwarder Zwaluwen F2  Leeuwarden F2  0 – 2
15-09-2007  FVC F2  SC Franeker F3  2 – 2
15-09-2007  JVC Nylan 2000 F2  WWS F1  1 – 11
15-09-2007  Warga F1  GAVC F3  5 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. WWS F1 2 2 0 0 6 14 2
2. Warga F1 2 2 0 0 6 12 3
3. Irnsum F1 2 2 0 0 6 11 2 0 
4. Leeuwarden F2 2 2 0 0 6 6 3
5. GAVC F3 2 1 0 1 3 4 7
6. SC Franeker F3 3 0 2 1 2 6 8
7. FVC F2 3 0 1 2 1 5 11
8. JVC Nylan 2000 F2 3 0 1 2 1 6 20
9. Leeuwarder Zwaluwen F2 3 0 0 3 0 5 13

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
22-Sep-2007 10:05 GAVC F3 – JVC Nylan 2000 F2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-Sep-2007 09:00 Irnsum F1 – Leeuwarder Zwaluwen F2 Sportcomplex Irnsum
22-Sep-2007 10:15 Leeuwarden F2 – Warga F1 Sportpark Cambuur
22-Sep-2007 10:00 WWS F1 – FVC F2 Sportcomplex ’t Loo
29-Sep-2007 09:00 FVC F2 – JVC Nylan 2000 F2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
29-Sep-2007 10:15 Leeuwarden F2 – GAVC F3 Sportpark Cambuur
29-Sep-2007 09:00 Leeuwarder Zwaluwen F2 – Franeker SC F3 Sportpark Nylan
29-Sep-2007 09:00 Warga F1 – Irnsum F1 Sportvelden Warga

F2

15-09-2007 SC Joure F8  FC Wolvega F5  0 – 8
15-09-2007  Nieuweschoot F2  Heerenveense Boys F4  1 – 5
15-09-2007  Irnsum F2  Heerenveen F10  4 – 6
15-09-2007  DWP F2  WWS F3  2 – 0
15-09-2007  Akkrum F3  GAVC F5  4 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. FC Wolvega F5 3 3 0 0 9 35 2
2. Akkrum F3 3 3 0 0 9 15 1
3. Heerenveen F10 3 3 0 0 9 19 6
4. Heerenveense Boys F4 3 3 0 0 9 17 4
5. DWP F2 3 1 0 2 3 5 9
6. SC Joure F8 3 1 0 2 3 5 12
7. GAVC F5 2 0 0 2 0 0 9
8. WWS F3 2 0 0 2 0 1 11
9. Irnsum F2 3 0 0 3 0 7 25 0 
10. Nieuweschoot F2 3 0 0 3 0 2 27 0




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑