VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 oktober 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma senioren V.V.Jirnsum

30-09-07 Rood Geel 2  Geel Wit 2  4 – 1
30-09-07  Friesland 2  FVC 2  2 – 2
30-09-07  Irnsum 2  Leeuwarden 3 

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Leeuwarden 3 3 3 0 0 9 10 3
2. Rood Geel 2 4 3 0 1 9 12 5  
3. Heerenveen 2 4 3 0 1 9 12 9  
4. Franeker SC 2 4 2 0 2 6 9 4  
5. Frisia 2 4 2 0 2 6 8 9  
6. Irnsum 2 3 1 1 1 4 2 4  
7. Trynwalden 2 4 1 1 2 4 5 8  
8. FVC 2 5 1 1 3 4 6 14  
9. Friesland 2 3 0 3 0 3 4 4  
10. Geel Wit 2 4 1 0 3 3 5 9  
11. MKV’29 2 4 1 0 3 3 5 9  
12. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
07-Oct-2007 10:30 FVC 2 – Rood Geel 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
07-Oct-2007 10:30 Frisia 2 – Friesland 2 De Magere Weide
07-Oct-2007 15:00 Geel Wit 2 – Sneek 3 Sportterrein Nes-Buren
07-Oct-2007 10:30 Heerenveen 2 – MKV’29 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
07-Oct-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Franeker SC 2 Sportpark Cambuur
07-Oct-2007 10:00 Trynwalden 2 – Irnsum 2 Sportpark Keatsjemuoilan
14-Oct-2007 11:00 Friesland 2 – Heerenveen 2 Sportpark Nylan
14-Oct-2007 10:30 Irnsum 2 – Geel Wit 2 Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2007 10:30 MKV’29 2 – Franeker SC 2 Sportpark Nylan
14-Oct-2007 11:00 Rood Geel 2 – Frisia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
14-Oct-2007 12:00 Sneek 3 – FVC 2 Sportpark v.v. Sneek
14-Oct-2007 10:00 Trynwalden 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Keatsjemuoilan

Abonnementsuitslagen 3e

30-09-07 Friesland 3  Dokkum 4  2 – 3
30-09-07  Beetgum 3  Frisia 6 
30-09-07  Trynwalden 3  Irnsum 3  4 – 0
SPACER 9PX.

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 6 4 3 1 0 10 10 5
2. Trynwalden 3 4 3 0 1 9 18 4  
3. Annaparochie St. 3 4 3 0 1 9 14 7  
4. Dokkum 4 5 2 1 2 7 10 12  
5. Friesland 3 4 2 0 2 6 14 12  
6. FVC 4 4 1 2 1 5 10 11  
7. Geel Wit 4 2 1 1 0 4 7 3  
8. Beetgum 3 3 1 1 1 4 5 4  
9. DTD 4 4 1 1 2 4 6 19  
10. Irnsum 3 5 1 0 4 3 6 13  
11. Franeker SC 3 3 0 1 2 1 7 11  
12. Robur 4 2 0 0 2 0 4 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
07-Oct-2007 10:30 Annaparochie St. 3 – Trynwalden 3 De Waaie / st. Annap.
07-Oct-2007 10:00 DTD 4 – Robur 4 Sportterrein DTD
07-Oct-2007 10:00 Dokkum 4 – FVC 4 Harddraverspark
07-Oct-2007 11:00 Frisia 6 – Friesland 3 De Magere Weide
07-Oct-2007 12:30 Irnsum 3 – Beetgum 3 Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2007 11:00 Geel Wit 4 – Beetgum 3 Sportterrein Nes-Buren

Abonnementsuitslagen 4e

30-09-2007 Irnsum 4  Jubbega 7  – (Afg)
30-09-2007  Rood Geel 3  Harkema Opeinde 4  4 – 3
30-09-2007  MKV’29 4  Dronrijp 3  – (Afg)
30-09-2007  Nicator 4  St.Jacob 2  3 – 0
30-09-2007  Sparta’59 3  Oosterlittens 3 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nicator 4 4 4 0 0 12 15 1
2. Sparta’59 3 4 4 0 0 12 8 1
3. Oosterlittens 3 3 3 0 0 9 20 5
4. Rood Geel 3 4 3 0 1 9 11 9
5. MKV’29 4 4 2 2 0 8 12 8
6. Bergum 4 3 1 1 1 4 6 2
7. Dronrijp 3 3 1 0 2 3 5 4
8. Harkema Opeinde 4 5 0 1 4 1 7 17
9. Jubbega 7 1 0 0 1 0 1 9
10. Amelandia 2 2 0 0 2 0 4 9
11. Irnsum 4 3 0 0 3 0 3 12
12. St.Jacob 2 4 0 0 4 0 2 17

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
07-Oct-2007 10:00 Bergum 4 – Irnsum 4 Sportpark Koningsland/Bergum
07-Oct-2007 13:00 Dronrijp 3 – Rood Geel 3 Schatzenburg
07-Oct-2007 10:30 Harkema Opeinde 4 – Amelandia 2 Sportpark De Bosk te Harkema
07-Oct-2007 11:00 Jacob St. 2 – MKV’29 4 Sportpark St. Jacob
07-Oct-2007 10:00 Jubbega 7 – Sparta’59 3 ’t Heidefjild
07-Oct-2007 12:00 Oosterlittens 3 – Nicator 4 Sportterrein Oosterlittens
14-Oct-2007 10:30 Irnsum 4 – Amelandia 2 Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2007 10:30 Rood Geel 3 – Jubbega 7 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

5e

30-09-2007 Renado 5  FFS 4  3 – 4
30-09-2007  Akkrum 4  Warga 5  – (Afg)
30-09-2007  Gersloot 1  Lemmer vv 3 
30-09-2007  SC Joure 6  Irnsum 5  3 – 2
30-09-2007  Oldeboorn 3  Aengwirden 4  0 – 3
30-09-2007  Read Swart 5  Nieuweschoot 4  – (Afg)

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. FFS 4 5 5 0 0 15 17 5
2. Akkrum 4 4 3 0 1 9 19 4
3. Nieuweschoot 4 4 3 0 1 9 19 8
4. Aengwirden 4 4 2 2 0 8 12 8
5. SC Joure 6 5 2 1 2 7 23 16
6. Irnsum 5 4 2 0 2 6 7 6 0 
7. Renado 5 4 1 1 2 4 17 14
8. Oldeboorn 3 4 1 0 3 3 6 17
9. Lemmer vv 3 3 0 2 1 2 6 9
10. Gersloot 1 3 0 1 2 1 4 16
11. Warga 5 3 0 1 2 1 4 19
12. Read Swart 5 3 0 0 3 0 2 14

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
07-Oct-2007 10:00 Aengwirden 4 – Joure SC 6 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
07-Oct-2007 11:00 Irnsum 5 – Gersloot 1 Sportcomplex Irnsum
07-Oct-2007 11:00 Lemmer 3 – Akkrum 4 Sportpark Lemstervaart
07-Oct-2007 10:00 Nieuweschoot 4 – Oldeboorn 3 Sportcomplex De Greiden
07-Oct-2007 14:00 Warga 5 – Renado 5 Sportvelden Warga
14-Oct-2007 12:00 FFS 4 – Read Swart 5 Sportpark Vegelinsoord

6e

30-09-2007 Aengwirden 3  ONB 6  – (Afg)
30-09-2007  Tijnje 4  Thor 3  – (Afg)
30-09-2007  Oerterp 5  Drachten 6 
30-09-2007  De Sweach 2  Surhuisterveen 3  – (Afg)
30-09-2007  GAVC 4  Irnsum 6 
30-09-2007  Oldeboorn 4  Friesland 5 
SPACER 9PX.

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 3 4 4 0 0 12 20 3
2. De Sweach 2 3 3 0 0 9 12 5
3. Aengwirden 3 2 2 0 0 6 17 2
4. Oerterp 5 3 2 0 1 6 11 6
5. ONB 6 3 2 0 1 6 5 5
6. Tijnje 4 4 2 0 2 6 12 17
7. Irnsum 6 3 1 1 1 4 4 4 0 
8. Thor 3 3 1 0 2 3 4 6
9. Drachten 6 4 0 2 2 2 7 13
10. GAVC 4 3 0 1 2 1 5 9
11. Oldeboorn 4 3 0 0 3 0 9 17
12. Friesland 5 3 0 0 3 0 3 22
 

Programma  

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
07-Oct-2007 10:00 Drachten 6 – Tijnje 4 Sportpark De Peppel
07-Oct-2007 10:30 Friesland 5 – GAVC 4 Sportpark Nylan
07-Oct-2007 10:00 Irnsum 6 – Sweach De 2 Sportcomplex Irnsum
07-Oct-2007 10:00 ONB 6 – Oldeboorn 4 Sportpark de Fennen/ONB
07-Oct-2007 10:00 Surhuisterveen 3 – Oerterp 5 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
07-Oct-2007 10:00 Thor 3 – Aengwirden 3 De Kobunder
14-Oct-2007 10:00 Oldeboorn 4 – Aengwirden 3 Sportcomplex Oldeboorn




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑