VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 21 september 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e


20-09-09 Gorredijk 1 Aengwirden 1 1 – 1
20-09-09 DTD 1 MKV’29 1 3 – 1
20-09-09 Udiros 1 Oosterlittens 1 1 – 4
20-09-09 Irnsum 1 Harlingen 1 2 – 1
20-09-09 Oldeboorn 1 Rood Geel 1 3 – 2
20-09-09 Sport Vereent 1 Akkrum 1 2 – 2

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DTD 1 3 2 1 0 7 6 1
2. Akkrum 1 3 2 1 0 7 8 4
3. Harlingen 1 3 2 0 1 6 7 3
4. Irnsum 1 3 2 0 1 6 8 6
5. Oldeboorn 1 3 2 0 1 6 5 4
6. Aengwirden 1 3 1 2 0 5 3 2
7. Oosterlittens 1 3 1 1 1 4 7 5
8. Sport Vereent 1 3 1 1 1 4 6 5
9. Rood Geel 1 3 1 1 1 4 4 4
10. Gorredijk 1 3 0 1 2 1 2 6
11. MKV’29 1 3 0 0 3 0 5 11
12. Udiros 1 3 0 0 3 0 1 11

 

Programma

 

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-sep-09 14:00 Aengwirden 1 – Udiros 1 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
27-sep-09 14:00 Akkrum 1 – Irnsum 1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
27-sep-09 14:00 Harlingen 1 – DTD 1 Balkland
27-sep-09 14:00 MKV’29 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Nylan
27-sep-09 14:00 Oosterlittens 1 – Sport Vereent 1 Sportterrein Oosterlittens
27-sep-09 14:00 Rood Geel 1 – Gorredijk 1 Sportpark Kalverdijkje
30-sep-09 20:00 Oldeboorn 1 – Harlingen 1 Sportcomplex Oldeboorn
4-okt-09 14:00 DTD 1 – Akkrum 1 Sportterrein DTD
4-okt-09 14:00 Gorredijk 1 – MKV’29 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
4-okt-09 14:00 Irnsum 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex ‘De Bining’
4-okt-09 14:00 Rood Geel 1 – Aengwirden 1 Sportpark Kalverdijkje
4-okt-09 14:00 Sport Vereent 1 – Udiros 1 “Lunia” te Oldeberkoop

 

Irnsum 2

20-09-09 MKV’29 2 Annaparochie St. 2 2 – 3
20-09-09 Irnsum 2 VC Trynwalden 2 7 – 0
20-09-09 Joure SC 3 Frisia 2 0 – 5
20-09-09 Emmeloord SC 2 LSC 1890 3 2 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 3 3 0 0 9 16 2
2. Stiens 2 2 2 0 0 6 5 0
3. Wolvega FC 3 2 2 0 0 6 4 2
4. Annaparochie St. 2 3 2 0 1 6 10 6
5. Irnsum 2 2 1 0 1 3 7 5
6. FVC 3 2 1 0 1 3 4 7
7. LSC 1890 3 3 1 0 2 3 5 6
8. MKV’29 2 3 1 0 2 3 4 7
9. Emmeloord SC 2 3 1 0 2 3 3 7
10. Joure SC 3 2 0 0 2 0 1 7
11. VC Trynwalden 2 3 0 0 3 0 1 11

Programma

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-sep-2009 11:00 Annaparochie St. 2 – FVC 3 De Waaie / st. Annap.
27-sep-2009 12:30 LSC 1890 3 – MKV’29 2 Sportpark Leeuwarderweg
27-sep-2009 11:00 Stiens 2 – Irnsum 2 Sportpark It Gryn
27-sep-2009 11:00 VC Trynwalden 2 – Joure SC 3 Sportpark Keatsjemuoilan
27-sep-2009 10:00 Wolvega FC 3 – Emmeloord SC 2 Sportpark Molenwiek
04-okt-2009 11:15 FVC 3 – LSC 1890 3 Sportcomplex Wiarda
04-okt-2009 10:30 Frisia 2 – Wolvega FC 3 De Magere Weide
04-okt-2009 11:00 Irnsum 2 – Annaparochie St. 2 Sportcomplex ‘De Bining’
04-okt-2009 11:00 Joure SC 3 – Stiens 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
04-okt-2009 10:30 MKV’29 2 – Emmeloord SC 2 Sportpark Nylan

Irnsum 3

20-09-09  Akkrum 3 –     Thor 2       1 – 0

20-09-09  Wispolia 2-      RKO 2       1 – 2

20-09-09  Irnsum 3 –     GAVC 3       3 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 3 3 3 0 0 9 12 5
2. Steenwijkerw. 3 2 2 0 0 6 13 1
3. RKO 2 3 2 0 1 6 6 8
4. Irnsum 3 2 1 0 1 3 5 5
5. Nieuweschoot 4 2 1 0 1 3 5 6
6. Olyphia 3 2 1 0 1 3 5 6
7. Flamingo SC 2 2 1 0 1 3 4 11
8. Wispolia 2 3 1 0 2 3 11 5
9. Thor 2 1 0 0 1 0 0 1
10. Heerenveen 6 2 0 0 2 0 2 7
11. GAVC 3 2 0 0 2 0 3 11
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-sep-2009 11:00 Flamingo SC 2 – Steenwijkerw. 3 Sportpark Kalverdijkje – SC Flamingo
27-sep-2009 12:00 GAVC 3 – Akkrum 3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-sep-2009 11:00 Nieuweschoot 4 – Irnsum 3 Sportcomplex De Greiden
27-sep-2009 12:00 RKO 2 – Olyphia 3 Sportpark De Treffer
27-sep-2009 10:00 Thor 2 – Wispolia 2 De Kobunder
04-okt-2009 10:00 Akkrum 3 – Nieuweschoot 4 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
04-okt-2009 14:05 Irnsum 3 – Heerenveen 6 Sportcomplex ‘De Bining’
04-okt-2009 10:00 Olyphia 3 – Thor 2 Sportpark Spokedam
04-okt-2009 12:00 RKO 2 – Flamingo SC 2 Sportpark De Treffer
04-okt-2009 10:00 Wispolia 2 – GAVC 3 Sportveld De Puster

 

Irnsum 4

20-09-09  Olyphia 5  Udiros 4  3 – 6

20-09-09  Old Forward 3  Oldeholtpade 4  0 – 4

20-09-09  Oldemarkt FC 4  Kuinre 3  2 – 2

20-09-09  Sport Vereent 3  Mildam 2  4 – 2

20-09-09  Havelte 4  DVSV 3  3 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Kuinre 3 3 2 1 0 7 8 2
2. Oldeholtpade 4 3 2 0 1 6 17 7
3. Sport Vereent 3 3 2 0 1 6 7 5
4. Oldemarkt FC 4 2 1 1 0 4 6 3
5. Havelte 4 2 1 1 0 4 6 5
6. Mildam 2 3 1 1 1 4 11 9
7. Udiros 4 1 1 0 0 3 6 3
8. DVSV 3 3 1 0 2 3 9 13
9. Old Forward 3 3 0 1 2 1 4 11
10. Olyphia 5 3 0 1 2 1 8 18
11. Irnsum 4 1 0 0 1 0 1 3
12. Boyl-OZC 3 1 0 0 1 0 0 4
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-sep-2009 10:00 DVSV 3 – Sport Vereent 3 Sportpark DVSV
27-sep-2009 10:00 Irnsum 4 – Oldemarkt FC 4 Sportcomplex ‘De Bining’
27-sep-2009 10:30 Kuinre 3 – Olyphia 5 Havendijk
27-sep-2009 10:30 Mildam 2 – Boyl-OZC 3 De Wissel
27-sep-2009 10:30 Oldeholtpade 4 – Havelte 4 Sportpark Olpae
04-okt-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – DVSV 3 Sportpark Boyl
04-okt-2009 10:00 Old Forward 3 – Kuinre 3 Sportpark De Kievitsvelden
04-okt-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Mildam 2 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
04-okt-2009 10:00 Olyphia 5 – Irnsum 4 Sportpark Spokedam
04-okt-2009 10:00 Sport Vereent 3 – Havelte 4 “Lunia” te Oldeberkoop
04-okt-2009 10:00 Udiros 4 – Oldeholtpade 4 Sportpark Nieuwehorne

Irnsum 5

20-09-09  Gorredijk 5-      Irnsum 5  1 – 7

20-09-09  Mildam 3 –     VENO 4  4 – 2

20-09-09  Oldemarkt FC 5-      Langweer 3  4 – 0

20-09-09  Kuinre 2-      Boyl-OZC 4  0 – 6

20-09-09  Scheerwolde 2-      Blankenham 2  5 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 3 3 0 0 9 24 2
2. Boyl-OZC 4 2 2 0 0 6 12 5
3. Mildam 3 2 2 0 0 6 7 4
4. Aengwirden 3 1 1 0 0 3 6 1
5. Scheerwolde 2 1 1 0 0 3 5 1
6. Irnsum 5 2 1 0 1 3 12 7
7. Blankenham 2 3 1 0 2 3 7 13
8. Kuinre 2 3 1 0 2 3 7 15
9. Emmeloord SC 7 1 0 0 1 0 4 5
10. Langweer 3 1 0 0 1 0 0 4
11. VENO 4 2 0 0 2 0 2 14
12. Gorredijk 5 3 0 0 3 0 5 20

 

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-sep-2009 19:30 Aengwirden 3 – Langweer 3 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
27-sep-2009 10:30 Blankenham 2 – Oldemarkt FC 5 Sportpark Blankenham
27-sep-2009 10:00 Boyl-OZC 4 – Aengwirden 3 Sportterrein Zorgvlied
27-sep-2009 12:00 Emmeloord SC 7 – Scheerwolde 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
27-sep-2009 10:30 Irnsum 5 – Kuinre 2 Sportcomplex ‘De Bining’
27-sep-2009 11:00 Langweer 3 – Mildam 3 ST TSJILLAN
27-sep-2009 10:00 VENO 4 – Gorredijk 5 Sportpark “de Benten”
04-okt-2009 12:15 Aengwirden 3 – Kuinre 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
04-okt-2009 10:00 Gorredijk 5 – Langweer 3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
04-okt-2009 12:00 Mildam 3 – Blankenham 2 De Wissel
04-okt-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Emmeloord SC 7 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
04-okt-2009 10:00 Scheerwolde 2 – Boyl-OZC 4 Sportpark v.v. Scheerwolde
04-okt-2009 10:00 VENO 4 – Irnsum 5 Sportpark “de Benten”

 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑