VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 27 november 2006 | door Redactie

0

Uitslagen,standen 1ste , 2de 3de en Dames 1 en programma 2 en 3 dec.

26-11-06 Friesland 1  GAVC 1  2 – 0

Stand Irnsum 1   

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. Lemmer 1 11 8 2 1 26 36 15
2. Irnsum 1 11 8 0 3 24 30 10  
3. Friesland 1 11 7 2 2 23 22 14  
4. GAVC 1 11 7 1 3 22 30 16  
5. DTD 1 11 6 1 4 19 15 19  
6. Nicator 1 11 4 4 3 16 29 26  
7. CAB 1 11 5 0 6 15 24 26  
8. Oosterlittens 1 11 3 3 5 12 16 18  
9. Robur 1 11 4 0 7 12 18 26  
10. Black Boys 1 11 3 2 6 11 22 30  
11. Renado 1 11 1 2 8 5 5 26  
12. Dronrijp 1 11 0 3 8 3 7 28  

Periode 1 Lemmer

Periode 2

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Friesland 1 3 2 1 0 7 8 3
2. GAVC 1 3 2 0 1 6 8 4  
3. Irnsum 1 3 2 0 1 6 6 2  
4. Nicator 1 3 2 0 1 6 7 4  
5. CAB 1 3 2 0 1 6 7 5  
6. Robur 1 3 2 0 1 6 8 7  
7. Lemmer vv 1 3 1 1 1 4 6 4  
8. Black Boys 1 3 1 1 1 4 5 7  
9. DTD 1 3 1 1 1 4 4 6  
10. Oosterlittens 1 3 0 1 2 1 3 6  
11. Dronrijp 1 3 0 1 2 1 2 7  
12. Renado 1 3 0 0 3 0 1 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-Dec-2006 14:30 CAB 1 – Black Boys 1 Sportcomplex het Bolwerk
03-Dec-2006 14:00 DTD 1 – Dronrijp 1 Sportterrein DTD
03-Dec-2006 14:00 GAVC 1 – Robur 1 Sportcomplex Nesserdijk
03-Dec-2006 14:00 Lemmer 1 – Friesland 1 Sportpark Lemstervaart
03-Dec-2006 14:00 Oosterlittens 1 – Nicator 1 Sportterrein Oosterlittens
03-Dec-2006 14:00 Renado 1 – Irnsum 1 Sportvelden Renado
10-Dec-2006 14:00 Black Boys 1 – GAVC 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
10-Dec-2006 14:00 Dronrijp 1 – Renado 1 Schatzenburg
10-Dec-2006 14:00 Friesland 1 – CAB 1 Sportpark Nylan
10-Dec-2006 14:00 Irnsum 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Irnsum
10-Dec-2006 14:30 Nicator 1 – Lemmer 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-Dec-2006 14:00 Robur 1 – DTD 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Abonnementsuitslagen Irnsum 2

26-11-06 Rood Geel 2  Geel Wit 2  2 – 2
26-11-06  FVC 2  Trynwalden 2  0 – 2
26-11-06  Franeker SC 2  Jubbega 2  1 – 0
26-11-06  DIO Oosterwolde 3  Irnsum 2  3 – 2

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 10 9 1 0 28 34 8
2. Franeker SC 2 10 5 2 3 17 26 19  
3. Trynwalden 2 10 5 1 4 16 25 19  
4. Irnsum 2 10 4 2 4 14 23 28  
5. FVC 2 9 4 1 4 13 25 18  
6. Sneek 3 9 3 2 4 11 16 21  
7. Geel Wit 2 10 3 3 4 11 22 21
8. Frisia 2 8 3 2 3 10 15 18
9. Friesland 2 10 3 1 6 10 19 41  
10. Rood Geel 2 10 2 3 5 9 22 28  
11. Jubbega 2 10 2 2 6 8 18 24

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-Dec-2006 11:00 Friesland 2 – Franeker SC 2 Sportpark Nylan
03-Dec-2006 10:30 Frisia 2 – Geel Wit 2 De Magere Weide
03-Dec-2006 11:00 Rood Geel 2 – Jubbega 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
03-Dec-2006 12:00 Sneek 3 – Irnsum 2 Sportpark v.v. Sneek
03-Dec-2006 10:00 Trynwalden 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Keatsjemuoilan
10-Dec-2006 10:30 DIO Oosterwolde 3 – Friesland 2 Sportpark Oostenburg
10-Dec-2006 11:00 Franeker SC 2 – Rood Geel 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
10-Dec-2006 14:30 Geel Wit 2 – Trynwalden 2 Sportterrein Nes-Buren
10-Dec-2006 11:00 Irnsum 2 – FVC 2 Sportcomplex Irnsum
10-Dec-2006 10:00 Jubbega 2 – Sneek 3 ’t Heidefjild

Abonnementsuitslagen Irnsum 3

26-11-06 FFS 2  Aengwirden 2  2 – 2
26-11-06  Irnsum 3  Mildam 2  1 – 1
26-11-06  Blesse De 3  Thor 2  6 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. Aengwirden 2 10 7 3 0 24 31 11
2. Blesse De 3 10 7 2 1 23 37 16  
3. Langezwaag 2 9 6 1 2 19 35 14  
4. Mildam 2 10 3 6 1 15 21 17  
5. FFS 2 10 4 3 3 15 28 26  
6. Read Swart 3 9 4 1 4 13 20 24  
7. SCS 2 8 3 0 5 9 24 23  
8. Gorredijk 6 9 3 0 6 9 11 34  
9. Thor 2 10 2 2 6 8 18 29  
10. Sport Vereent 2 9 1 3 5 6 14 25  
11. Irnsum 3 10 1 1 8 4 15 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-Dec-2006 12:00 FFS 2 – SCS 2 Sportpark Vegelinsoord
03-Dec-2006 12:30 Irnsum 3 – Thor 2 Sportcomplex Irnsum
03-Dec-2006 10:00 Langezwaag 2 – Aengwirden 2 ‘T Paradijske
03-Dec-2006 12:00 Mildam 2 – Read Swart 3 De Wissel
03-Dec-2006 10:00 Sport Vereent 2 – Blesse De 3 "Lunia" te Oldeberkoop
10-Dec-2006 12:00 Aengwirden 2 – Mildam 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
10-Dec-2006 10:30 Blesse De 3 – FFS 2 Sportpark De Berk
10-Dec-2006 10:00 Gorredijk 6 – Irnsum 3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
10-Dec-2006 10:00 Read Swart 3 – Sport Vereent 2 Sportpark de Jister
10-Dec-2006 10:00 Thor 2 – Langezwaag 2 De Kobunder

Stand Dames 1

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. GAVCOldeboorn DA1 8 7 1 0 22 48 10
2. Irnsum DA1 8 6 1 1 19 38 15  
3. ONS Sneek DA3 7 5 0 2 15 20 12  
4. Franeker SC DA1 7 4 2 1 14 37 11  
5. Mulier DA1 7 3 0 4 9 31 17  
6. Oosterlittens DA1 7 2 3 2 9 9 9  
7. DVBolsward DA3 7 3 0 4 9 17 23  
8. Warga DA1 8 2 1 5 7 12 38  
9. OudegaHJSC DA1 8 1 0 7 3 18 44  
10. Sleat DA1 7 0 0 7 0 3 54  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-Dec-2006 13:00 DVBolsward DA3 – Warga DA1 Sportcomplex het Bolwerk
02-Dec-2006 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Franeker SC DA1 Sportcomplex Nesserdijk
02-Dec-2006 14:00 Irnsum DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex Irnsum
02-Dec-2006 11:00 Mulier DA1 – Oosterlittens DA1 Sportcomplex It Fliet
02-Dec-2006 12:30 ONS Sneek DA3 – OudegaHJSC DA1 Gemeentelijk Zuidersportpark
09-Dec-2006 12:30 ONS Sneek DA3 – Oosterlittens DA1 Gemeentelijk Zuidersportpark

Programma 2 en 3 december

Zaterdag 2 december 2006 Irnsum C1 RES C1 3e klasse AJ 10.30 uur 48676
Zaterdag 2 december 2006 Irnsum/oldeboorn B1 Irnsum Dokkum B1 2e klasse H 14.00 uur 42822  
Zaterdag 2 december 2006 Irnsum DA1 Sleat DA1 5e klasse G 14.00 uur 53413  
             
Zondag 3 december 2006 Renado 1 Irnsum 1 4e klasse A 14.00 uur 18551 Minnema, S.
Zondag 3 december 2006 Sneek 3 Irnsum 2 2e klasse A 12.00 uur 31693 Heuving. J.A.
Zondag 3 december 2006 Irnsum 3 THOR 2 5e klasse C 12.30 uur 35959  
Zondag 3 december 2006 Nieuweschoot 5 Irnsum 4 6e klasse AH 12.00 uur 35976  
Zondag 3 december 2006 Irnsum 5 CAB 3 6e klasse AJ 11.00 uur 35958  
Zondag 3 december 2006 Irnsum 6 FVC 4 6e klasse AK 10.00 uur 35957  
               




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen