VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 10 oktober 2007 | door Redactie

0

Uitslagen,standen Da1, Junioren en Pupillen

Datum
Thuis
Uit
Uitslag
06-10-07 
Robur DA1 
Irnsum DA1 
3 – 2
06-10-07 
GAVC DA1 
DTD DA1 
0 – 4
06-10-07 
Blauw Wit ’34 DA1 
CSC DA1 
3 – 0
Stand
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Blauw Wit ’34 DA1
5
4
0
1
12
22
4
 
2.
CSC DA1
5
3
1
1
10
18
6
 
3.
DTD DA1
5
3
1
1
10
13
6
 
4.
AVC DA3
3
3
0
0
9
8
3
 
5.
Hardegarijp DA1
4
3
0
1
9
11
6
 
6.
Irnsum DA1
5
3
0
2
9
14
9
 
7.
Robur DA1
4
2
0
2
6
13
12
 
8.
Nicator DA1
4
0
0
4
0
4
17
 
9.
TTBC DA1
4
0
0
4
0
0
20
 
10.
GAVC DA1
5
0
0
5
0
4
24
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
14:00
Robur DA1 – AVC DA3
Sportcomplex Vierkantsdijk
20-Oct-2007
14:00
TTBC DA1 – Nicator DA1
Sportpark Keatsjemuoilan
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd (beker)
Accommodatie
Details
13-Oct-2007
14:00
Irnsum DA1 (zat) – EBC/Delfstrahuizen DA1 (zat)
Sportcomplex Irnsum
 
B1
Uitslagen
06-10-2007 
Lemmer vv B1 
CVVO B3 
3 – 0
06-10-2007 
Irnsum B1 
Heerenveen B3 
5 – 3
06-10-2007 
Workum B1 
De Walde B1 
0 – 0
06-10-2007 
Balk B1 
DESZ B1 
1 – 2
                   
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
 
1.
De Walde B1
6
4
2
0
14
29
9
 
2.
DESZ B1
5
4
1
0
13
24
2
 
3.
Workum B1
6
3
3
0
12
11
4
 
4.
Balk B1
5
3
1
1
10
25
10
 
5.
Lemmer vv B1
6
3
0
3
9
23
16
 
6.
Oeverzwaluwen B1
4
2
1
1
7
16
10
 
7.
Read Swart B1
4
2
0
2
6
14
14
 
8.
Irnsum B1
4
2
0
2
6
13
13
 
9.
Oudehaske B1
4
1
0
3
3
4
26
 
10.
CVVO B3
6
0
0
6
0
6
27
 
11.
Heerenveen B3
6
0
0
6
0
8
42
0
 
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
10:15
Read Swart B1 – Oeverzwaluwen B1
Sportpark de Jister (Read Swart)
 
 
C1
 
06-10-2007 
Harlingen C1 
SC Berlikum C1 
16 – 1
06-10-2007 
Minnertsga C1 
Zeerobben C2 
4 – 2
06-10-2007 
TTBC C2 
SC Franeker C3 
2 – 1
06-10-2007 
Foarut C2 
Irnsum C1 
5 – 1
06-10-2007 
Terschelling C1 
vv CSC C2 
5 – 1
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Terschelling C1
4
4
0
0
12
23
2
2.
Harlingen C1
5
4
0
1
12
53
7
3.
vv CSC C2
5
4
0
1
12
23
10
4.
Zeerobben C2
6
4
0
2
12
38
15
5.
Minnertsga C1
4
3
0
1
9
19
7
6.
Foarut C2
6
3
0
3
9
22
27
7.
SC Berlikum C1
6
3
0
3
9
20
29
8.
TTBC C2
5
2
0
3
6
7
23
9.
Nicator C1
3
0
0
3
0
5
23
10.
SC Franeker C3
5
0
0
5
0
6
39
11.
Irnsum C1
5
0
0
5
0
2
36
 
D1
06-10-2007 
Nieuweschoot D1 
Steenwijkerwold D1 
11 – 0
06-10-2007 
FC Wolvega D2 
GAVC D2 
5 – 2
06-10-2007 
Heerenveen D2 
Tijnje D1 
0 – 10
06-10-2007 
SC Joure D3 
Heerenveense Boys D2 
1 – 1
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Nieuweschoot D1
6
5
1
0
16
36
8
2.
Tijnje D1
5
5
0
0
15
48
3
3.
Heerenveense Boys D2
6
4
2
0
14
18
9
4.
FC Wolvega D2
6
4
0
2
12
25
18
5.
Read Swart D1
5
2
1
2
7
19
19
6.
Irnsum D1
5
2
0
3
6
20
23
7.
SC Joure D3
6
1
1
4
4
7
35
8.
Heerenveen D2
5
1
0
4
3
23
21
9.
Steenwijkerwold D1
6
0
1
5
1
8
44
10.
GAVC D2
4
0
0
4
0
4
28
0
 
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
13-Oct-2007
11:00
GAVC D2 – Heerenveen D2
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
20-Oct-2007
10:30
Irnsum D1 – Read Swart D1
Sportcomplex Irnsum
 
E1
06-10-2007 
Warga E1 
St.Annaparochie E2 
9 – 4
06-10-2007 
Nicator E1 
Irnsum E1 
5 – 8
06-10-2007 
Leeuwarder Zwaluwen E3 
WWS E1 
3 – 0
06-10-2007 
DTD E1 
Geel Wit E2 
– (Bno)
06-10-2007 
vv CSC E3 
Sparta’59 E2 
10 – 2
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
DTD E1
5
5
0
0
15
63
4
2.
vv CSC E3
5
5
0
0
15
42
9
3.
Leeuwarder Zwaluwen E3
6
4
1
1
13
22
8
4.
Warga E1
6
4
0
2
12
41
19
5.
St.Annaparochie E2
6
2
2
2
8
25
29
6.
Irnsum E1
6
2
0
4
6
17
45
7.
Geel Wit E2
3
1
1
1
4
10
10
8.
WWS E1
5
1
0
4
3
13
25
9.
Sparta’59 E2
6
0
1
5
1
11
51
10.
Nicator E1
6
0
1
5
1
12
56
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
10:45
Geel Wit E2 – WWS E1
Sportterrein Nes-Buren
 
E2
06-10-2007 
DWP E2 
GAVC E5 
9 – 0
06-10-2007 
Oudehaske E2 
Heerenveen E9 
5 – 1
06-10-2007 
Irnsum E2 
WWS E2 
4 – 1
06-10-2007 
Renado E4 
Sport Vereent E2 
2 – 9
06-10-2007 
Oldeboorn E2 
Akkrum E4 
7 – 4
 
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
 
1.
DWP E2
6
6
0
0
18
67
6
 
2.
Sport Vereent E2
5
4
1
0
13
49
11
 
3.
Oldeboorn E2
6
4
1
1
13
32
16
 
4.
Oudehaske E2
6
4
0
2
12
32
12
 
5.
GAVC E5
5
3
0
2
9
24
13
 
6.
Akkrum E4
6
2
0
4
6
29
36
 
7.
Renado E4
6
2
0
4
6
13
50
 
8.
Heerenveen E9
6
1
0
5
3
19
35
 
9.
WWS E2
6
1
0
5
3
12
35
 
10.
Irnsum E2
6
1
0
5
3
5
68
 
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
09:00
Sport Vereent E2 – GAVC E5
"Lunia" te Oldeberkoop
 
F1
06-10-2007 
WWS F1 
Leeuwarder Zwaluwen F2 
4 – 0
06-10-2007 
SC Franeker F3 
Warga F1 
06-10-2007 
Irnsum F1 
Leeuwarden F2 
7 – 0
06-10-2007 
GAVC F3 
FVC F2 
1 – 6
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Irnsum F1
5
5
0
0
15
27
6
2.
WWS F1
4
4
0
0
12
23
3
3.
Warga F1
4
3
0
1
9
21
7
4.
Leeuwarden F2
5
3
0
2
9
12
18
5.
JVC Nylan 2000 F2
5
1
2
2
5
11
24
6.
FVC F2
6
1
2
3
5
14
19
7.
SC Franeker F3
4
0
3
1
3
8
10
8.
GAVC F3
5
1
0
4
3
8
21
9.
Leeuwarder Zwaluwen F2
6
0
1
5
1
9
25
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
10:05
GAVC F3 – WWS F1
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC
 
F2
06-10-2007 
DWP F2 
Nieuweschoot F2 
2 – 5
06-10-2007 
WWS F3 
SC Joure F8 
0 – 8
06-10-2007 
Heerenveen F10 
Akkrum F3 
1 – 4
06-10-2007 
Heerenveense Boys F4 
FC Wolvega F5 
3 – 7
06-10-2007 
GAVC F5 
Irnsum F2 
6 – 0
 
Stand_
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
FC Wolvega F5
6
6
0
0
18
66
10
2.
Akkrum F3
6
5
0
1
15
29
15
3.
Heerenveen F10
6
4
1
1
13
27
14
4.
Heerenveense Boys F4
6
4
0
2
12
29
18
5.
GAVC F5
5
2
0
3
6
14
27
6.
SC Joure F8
6
2
0
4
6
15
21
7.
Irnsum F2
6
2
0
4
6
17
32
8.
Nieuweschoot F2
6
1
1
4
4
11
37
9.
WWS F3
5
1
0
4
3
6
26
10.
DWP F2
6
1
0
5
3
11
25
 
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
13-Oct-2007
11:00
GAVC F5 – WWS F3
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
 




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen