VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 26 november 2007 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1e, 2e, 3e, en DA1

25-11-07 Oldeboorn 1  Irnsum 1  4 – 1
25-11-07  Stiens 1  Harkema Opeinde 1  3 – 2
25-11-07  Frisia 1  Franeker SC 1  3 – 2
25-11-07  GAVC 1  Annaparochie St. 1  2 – 2
25-11-07  ONB 1  Warga 1  3 – 0

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 11 7 3 1 24 38 16
2. GAVC 1 10 7 2 1 23 22 10  
3. Franeker SC 1 11 7 2 2 23 29 17  
4. Annaparochie St. 1 9 4 3 2 15 27 20  
5. Harkema Opeinde 1 11 3 6 2 15 28 21  
6. Oldeboorn 1 10 3 4 3 13 20 20  
7. Stiens 1 11 3 3 5 12 19 22  
8. ONB 1 11 4 0 7 12 19 31  
9. Gorredijk 1 10 2 5 3 11 20 21  
10. Rood Geel 1 10 2 2 6 8 14 28  
11. Irnsum 1 11 2 2 7 8 10 21  
12. Warga 1 11 2 2 7 8 12 31
Periode 1   
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. LAC Frisia 1883 1 8 5 2 1 17 32 12  
2. SC Franeker 1 8 5 2 1 17 20 11  
3. GAVC 1 8 5 2 1 17 16 7  
4. Harkema Opeinde 1 8 2 5 1 11 22 16  
5. Gorredijk 1 8 2 5 1 11 18 14  
6. St.Annaparochie 1 7 2 3 2 9 15 16  
7. Stiens 1 8 2 3 3 9 14 14  
8. Irnsum 1 8 2 2 4 8 6 12  
9. Warga 1 8 2 2 4 8 10 22  
10. Oldeboorn 1 7 1 4 2 7 12 14  
11. ONB 1 8 2 0 6 6 8 21  
12. Rood Geel 1 8 1 2 5 5 10 24  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-dec-2007 14:00 Franeker SC 1 – GAVC 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-dec-2007 14:00 Gorredijk 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
02-dec-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Oldeboorn 1 Sportpark De Bosk te Harkema
02-dec-2007 14:00 Irnsum 1 – ONB 1 Sportcomplex Irnsum
02-dec-2007 14:00 Rood Geel 1 – Warga 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
02-dec-2007 14:00 Stiens 1 – Frisia 1 Sportpark It Gryn
09-dec-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Irnsum 1 De Waaie / st. Annap.
09-dec-2007 14:00 Frisia 1 – Rood Geel 1 De Magere Weide
09-dec-2007 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
09-dec-2007 14:00 ONB 1 – Franeker SC 1 Sportpark de Fennen/ONB
09-dec-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Stiens 1 Sportcomplex Oldeboorn
09-dec-2007 14:00 Warga 1 – Gorredijk 1 Sportvelden Warga

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

25-11-07 MKV’29 2  Frisia 2  0 – 1
25-11-07  Heerenveen 2  Irnsum 2  5 – 2

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 10 7 1 2 22 29 14
2. Heerenveen 2 9 6 1 2 19 26 19  
3. Franeker SC 2 9 6 0 3 18 23 11  
4. Leeuwarden 3 9 5 0 4 15 20 20  
5. Rood Geel 2 9 4 2 3 14 16 12  
6. Trynwalden 2 10 4 1 5 13 18 21  
7. FVC 2 10 3 3 4 12 23 22  
8. Geel Wit 2 10 3 1 6 10 18 22  
9. MKV’29 2 9 3 0 6 9 12 19  
10. Irnsum 2 9 2 1 6 7 11 26  
11. Friesland 2 10 2 4 4 7 16 26
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-dec-2007 10:30 FVC 2 – Frisia 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
02-dec-2007 15:00 Geel Wit 2 – Heerenveen 2 Sportterrein Nes-Buren
02-dec-2007 11:00 Irnsum 2 – MKV’29 2 Sportcomplex Irnsum
02-dec-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur
02-dec-2007 10:00 Trynwalden 2 – Franeker SC 2 Sportpark Keatsjemuoilan
09-dec-2007 11:00 Franeker SC 2 – Geel Wit 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
09-dec-2007 11:00 Friesland 2 – Irnsum 2 Sportpark Nylan
09-dec-2007 10:30 Frisia 2 – Leeuwarden 3 De Magere Weide
09-dec-2007 10:30 Heerenveen 2 – FVC 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
09-dec-2007 10:30 MKV’29 2 – Trynwalden 2 Sportpark Nylan

Mannen Zondag reserve , 5e klasse H

25-11-07 Robur 4  Dokkum 4  5 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 10 9 0 1 27 51 12
2. Beetgum 3 9 6 1 2 19 31 13  
3. Frisia 6 9 6 1 2 19 37 20  
4. Friesland 3 9 5 1 3 16 32 24  
5. Dokkum 4 10 4 1 5 13 22 26  
6. FVC 4 9 3 3 3 12 22 25  
7. Annaparochie St. 3 9 4 0 5 12 18 30  
8. Geel Wit 4 7 3 2 2 11 24 17  
9. Irnsum 3 9 3 0 6 9 17 27  
10. Robur 4 9 2 0 7 6 20 46  
11. DTD 4 9 1 2 6 5 13 38  
12. Franeker SC 3 7 1 1 5 4 19 28

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-dec-2007 10:30 Annaparochie St. 3 – FVC 4 De Waaie / st. Annap.
02-dec-2007 10:00 DTD 4 – Irnsum 3 Sportterrein DTD
02-dec-2007 10:00 Dokkum 4 – Frisia 6 Harddraverspark
02-dec-2007 11:00 Franeker SC 3 – Beetgum 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-dec-2007 11:00 Geel Wit 4 – Trynwalden 3 Sportterrein Nes-Buren
02-dec-2007 10:00 Robur 4 – Friesland 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
09-dec-2007 14:00 Beetgum 3 – Geel Wit 4 It Bosk
09-dec-2007 10:30 FVC 4 – Robur 4 Sportpark de Hemrik/vvFVC
09-dec-2007 10:00 Friesland 3 – Franeker SC 3 Sportpark Nylan
09-dec-2007 11:00 Frisia 6 – Annaparochie St. 3 De Magere Weide
09-dec-2007 12:30 Irnsum 3 – Dokkum 4 Sportcomplex Irnsum
09-dec-2007 10:00 Trynwalden 3 – DTD 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E

24 – 11 – 07             Hardegarijp DA1 – Irnsum DA1                  0-2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 9 8 0 1 24 46 4
2. Robur DA1 8 6 0 2 18 39 18  
3. Hardegarijp DA1 9 6 0 3 18 22 12  
4. CSC DA1 7 4 1 2 13 20 9  
5. DTD DA1 8 4 1 3 13 19 19  
6. Irnsum DA1 9 5 0 4 15 19 16  
7. AVC DA3 8 4 0 4 12 17 19  
8. TTBC DA1 9 2 0 7 6 5 38  
9. Nicator DA1 8 1 0 7 3 9 35  
10. GAVC DA1 7 0 0 7 0 5 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-dec-2007 10:15 AVC DA3 – Blauw Wit ’34 DA1 De Lytse Trije
01-dec-2007 15:00 CSC DA1 – Robur DA1 Sportpark It Gryn
01-dec-2007 14:00 DTD DA1 – TTBC DA1 Sportterrein DTD
01-dec-2007 14:00 Irnsum DA1 – GAVC DA1 Sportcomplex Irnsum
01-dec-2007 14:00 Nicator DA1 – Hardegarijp DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator

SPACER 9PX.

SPACER 9PX.




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen