VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 25 februari 2008 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1e, 2e, 3e, en DA1

Abonnementsuitslagen

24-02-08

Annaparochie St. 1 

Harkema Opeinde 1 

3 – 0

24-02-08  ONB 1  Stiens 1  2 – 1
24-02-08  GAVC 1  Frisia 1  1 – 2
24-02-08  Oldeboorn 1  Rood Geel 1  4 – 0
24-02-08  Gorredijk 1  Irnsum 1  1 – 2
24-02-08  Warga 1  Franeker SC 1  2 – 0

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 16 10 4 2 34 53 23
2. Franeker SC 1 16 9 2 5 29 39 25  
3. Annaparochie St. 1 15 8 4 3 28 38 26  
4. GAVC 1 13 8 2 3 26 26 15  
5. Oldeboorn 1 14 6 5 3 23 33 24  
6. Harkema Opeinde 1 13 4 6 3 18 32 26  
7. Gorredijk 1 15 4 6 5 18 24 26  
8. Irnsum 1 15 4 3 8 15 18 29  
9. Warga 1 15 4 3 8 15 19 34  
10. ONB 1 15 5 0 10 15 25 43  
11. Stiens 1 14 3 3 8 12 20 31  
12. Rood Geel 1 15 3 2 10 11 16 41

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Oldeboorn 1 Sportpark De Bosk te Harkema
02-mrt-2008 14:00 Stiens 1 – GAVC 1 Sportpark It Gryn
09-mrt-2008 14:00 Franeker SC 1 – Gorredijk 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
09-mrt-2008 14:00 Frisia 1 – ONB 1 De Magere Weide
09-mrt-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Warga 1 Sportpark De Bosk te Harkema
09-mrt-2008 14:00 Oldeboorn 1 – GAVC 1 Sportcomplex Oldeboorn
09-mrt-2008 14:00 Rood Geel 1 – Irnsum 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
09-mrt-2008 14:00 Stiens 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark It Gryn

Irnsum, 0518 Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

Abonnementsuitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
24-02-08 Rood Geel 2  Trynwalden 2  1 – 1
24-02-08  Friesland 2  Geel Wit 2  1 – 2
24-02-08  Heerenveen 2  Leeuwarden 3  2 – 1
24-02-08  Franeker SC 2  Frisia 2  0 – 0
24-02-08  MKV’29 2  FVC 2  2 – 3

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 15 8 3 4 27 44 22
2. FVC 2 14 7 3 4 24 34 28  
3. Franeker SC 2 13 7 2 4 23 28 14  
4. Heerenveen 2 13 7 2 4 23 31 28  
5. Leeuwarden 3 11 6 0 5 18 23 23  
6. Rood Geel 2 12 5 3 4 18 21 16  
7. Trynwalden 2 15 5 3 7 18 26 33  
8. Geel Wit 2 14 4 3 7 15 23 27  
9. MKV’29 2 13 4 2 7 14 18 27  
10. Irnsum 2 11 3 1 7 10 15 29  
11. Friesland 2 13 3 4 6 10 19 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 11:00 Franeker SC 2 – Heerenveen 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-mrt-2008 11:00 Irnsum 2 – MKV’29 2 Sportcomplex Irnsum
02-mrt-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur
09-mrt-2008 10:30 FVC 2 – Friesland 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
09-mrt-2008 10:30 Frisia 2 – MKV’29 2 De Magere Weide
09-mrt-2008 15:00 Geel Wit 2 – Rood Geel 2 Sportterrein Nes-Buren
09-mrt-2008 10:30 Heerenveen 2 – Franeker SC 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
09-mrt-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Irnsum 2 Sportpark Cambuur

Irnsum, 0519 Mannen Zondag reserve , 5e klasse H 

Abonnementsuitslagen

24-02-08 FVC 4  Geel Wit 4  3 – 1
24-02-08  Robur 4  Franeker SC 3  1 – 0
24-02-08  Trynwalden 3  Frisia 6  1 – 1
24-02-08  Irnsum 3  Annaparochie St. 3  3 – 0

SPACER 9PX.

SPACER 9PX.

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 14 12 1 1 37 65 15
2. Frisia 6 14 9 3 2 30 55 27  
3. Beetgum 3 12 8 1 3 25 41 18  
4. Friesland 3 13 5 3 5 18 45 43  
5. FVC 4 15 5 3 7 18 32 42  
6. Irnsum 3 15 5 2 8 17 28 40  
7. Annaparochie St. 3 15 5 1 9 16 38 54  
8. Geel Wit 4 11 4 3 4 15 32 32  
9. Robur 4 13 5 0 8 15 30 57  
10. Franeker SC 3 13 4 2 7 14 30 36  
11. Dokkum 4 12 4 1 7 13 24 31  
12. DTD 4 13 3 2 8 11 24 49

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 14:00 Beetgum 3 – Trynwalden 3 It Bosk
02-mrt-2008 10:00 Dokkum 4 – DTD 4 Harddraverspark
02-mrt-2008 11:00 Geel Wit 4 – Franeker SC 3 Sportterrein Nes-Buren
02-mrt-2008 10:00 Robur 4 – Frisia 6 Sportcomplex Vierkantsdijk
09-mrt-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Franeker SC 3 De Waaie / st. Annap.
09-mrt-2008 10:00 DTD 4 – FVC 4 Sportterrein DTD
09-mrt-2008 10:00 Dokkum 4 – Friesland 3 Harddraverspark
09-mrt-2008 11:00 Frisia 6 – Beetgum 3 De Magere Weide
09-mrt-2008 11:00 Geel Wit 4 – Robur 4 Sportterrein Nes-Buren
09-mrt-2008 12:30 Irnsum 3 – Trynwalden 3 Sportcomplex Irnsum

Irnsum, 216 Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E

Abonnementsuitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
23-02-08 Robur DA1  Hardegarijp DA1  2 – 1
23-02-08  AVC DA3  TTBC DA1  3 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 9 8 0 1 24 46 4
2. Robur DA1 9 7 0 2 21 41 19  
3. DTD DA1 10 6 1 3 19 25 23  
4. Hardegarijp DA1 11 6 1 4 19 24 15  
5. Irnsum DA1 10 6 0 4 18 22 18  
6. CSC DA1 9 5 1 3 16 23 12  
7. AVC DA3 10 5 0 5 15 21 22  
8. TTBC DA1 11 2 0 9 6 9 45  
9. Nicator DA1 10 1 1 8 4 11 40  
10. GAVC DA1 9 1 0 8 3 11 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-mrt-2008 15:00 AVC DA3 – Blauw Wit ’34 DA1 De Lytse Trije
01-mrt-2008 15:00 CSC DA1 – Robur DA1 Sportpark It Gryn
08-mrt-2008 12:30 GAVC DA1 – AVC DA3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-mrt-2008 14:30 Hardegarijp DA1 – DTD DA1 Sportpark De Warren
08-mrt-2008 14:00 Nicator DA1 – Irnsum DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
08-mrt-2008 14:00 Robur DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportcomplex Vierkantsdijk
08-mrt-2008 14:00 TTBC DA1 – CSC DA1 Sportpark Keatsjemuoilan




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑