VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1e, 2e, 3e en Da1

Abonnementsuitslagen     
Datum Thuis Uit Uitslag
02-09-07  Warga 1  Rood Geel 1  2 – 2
02-09-07  Annaparochie St. 1  Gorredijk 1  1 – 1
02-09-07  Frisia 1  Stiens 1  2 – 1
02-09-07  GAVC 1  Franeker SC 1  2 – 1
02-09-07  Oldeboorn 1  Harkema Opeinde 1  3 – 3
02-09-07  ONB 1  Irnsum 1  0 – 1
SPACER 9PX.

SPACER 9PX.
Stand   
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 1 1 0 0 3 1 0  
2. Frisia 1 1 1 0 0 3 2 1  
3. GAVC 1 1 1 0 0 3 2 1  
4. Annaparochie St. 1 1 0 1 0 1 1 1  
5. Gorredijk 1 1 0 1 0 1 1 1  
6. Rood Geel 1 1 0 1 0 1 2 2  
7. Warga 1 1 0 1 0 1 2 2  
8. Harkema Opeinde 1 1 0 1 0 1 3 3  
9. Oldeboorn 1 1 0 1 0 1 3 3  
10. ONB 1 1 0 0 1 0 0 1  
11. Franeker SC 1 1 0 0 1 0 1 2  
12. Stiens 1 1 0 0 1 0 1 2  
 
Programma  
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
09-Sep-2007 14:00 Franeker SC 1 – ONB 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
09-Sep-2007 14:00 Gorredijk 1 – Warga 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
09-Sep-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – GAVC 1 Sportpark De Bosk te Harkema
09-Sep-2007 14:00 Irnsum 1 – Annaparochie St. 1 Sportcomplex Irnsum
09-Sep-2007 14:00 Rood Geel 1 – Frisia 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
09-Sep-2007 14:00 Stiens 1 – Oldeboorn 1 Sportpark It Gryn

Abonnementsuitslagen  
Datum Thuis Uit Uitslag
02-09-07 Rood Geel 2  Leeuwarden 3  2 – 3
02-09-07  MKV’29 2  Irnsum 2  1 – 2
02-09-07  Frisia 2  FVC 2  2 – 0
02-09-07  Heerenveen 2  Geel Wit 2  1 – 0
02-09-07  Franeker SC 2  Trynwalden 2  1 – 2
SPACER 9PX.

SPACER 9PX.
Stand   
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 1 1 0 0 3 2 0  
2. Heerenveen 2 1 1 0 0 3 1 0  
3. Irnsum 2 1 1 0 0 3 2 1  
4. Trynwalden 2 1 1 0 0 3 2 1  
5. Leeuwarden 3 1 1 0 0 3 3 2  
6. Friesland 2 0 0 0 0 0 0 0  
7. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0  
8. Geel Wit 2 1 0 0 1 0 0 1  
9. Franeker SC 2 1 0 0 1 0 1 2  
10. MKV’29 2 1 0 0 1 0 1 2  
11. Rood Geel 2 1 0 0 1 0 2 3  
12. FVC 2 1 0 0 1 0 0 2  
 
SPACER 9PX.

SPACER 9PX.
 
Programma  
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
09-Sep-2007 10:30 FVC 2 – Heerenveen 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
09-Sep-2007 15:00 Geel Wit 2 – Franeker SC 2 Sportterrein Nes-Buren
09-Sep-2007 11:00 Irnsum 2 – Friesland 2 Sportcomplex Irnsum
09-Sep-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Frisia 2 Sportpark Cambuur
09-Sep-2007 12:00 Sneek 3 – Rood Geel 2 Sportpark v.v. Sneek
09-Sep-2007 10:00 Trynwalden 2 – MKV’29 2 Sportpark Keatsjemuoilan
Abonnementsuitslagen  
Datum Thuis Uit Uitslag
02-09-07 Frisia 6  Dokkum 4  3 – 1
02-09-07  Trynwalden 3  Geel Wit 4 
SPACER 9PX.

SPACER 9PX.
Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 6 1 1 0 0 3 3 1  
2. Annaparochie St. 3 0 0 0 0 0 0 0  
3. Beetgum 3 0 0 0 0 0 0 0  
4. DTD 4 0 0 0 0 0 0 0  
5. FVC 4 0 0 0 0 0 0 0  
6. Franeker SC 3 0 0 0 0 0 0 0  
7. Friesland 3 0 0 0 0 0 0 0  
8. Geel Wit 4 0 0 0 0 0 0 0  
9. Irnsum 3 0 0 0 0 0 0 0  
10. Robur 4 0 0 0 0 0 0 0  
11. Trynwalden 3 0 0 0 0 0 0 0  
12. Dokkum 4 1 0 0 1 0 1 3  
 
Programma  
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
09-Sep-2007 10:30 Annaparochie St. 3 – Frisia 6 De Waaie / st. Annap.
09-Sep-2007 10:00 DTD 4 – Trynwalden 3 Sportterrein DTD
09-Sep-2007 10:00 Dokkum 4 – Irnsum 3 Harddraverspark
09-Sep-2007 11:00 Franeker SC 3 – Friesland 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
09-Sep-2007 11:00 Geel Wit 4 – Beetgum 3 Sportterrein Nes-Buren
09-Sep-2007 10:00 Robur 4 – FVC 4 Sportcomplex Vierkantsdijk
Abonnementsuitslagen  
Datum Thuis Uit Uitslag
01-09-07 Blauw Wit ’34 DA1  TTBC DA1  9 – 0
01-09-07  Irnsum DA1  Hardegarijp DA1  1 – 2
01-09-07  Robur DA1  GAVC DA1  7 – 2
SPACER 9PX.

SPACER 9PX.
Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 1 1 0 0 3 9 0  
2. Robur DA1 1 1 0 0 3 7 2  
3. Hardegarijp DA1 1 1 0 0 3 2 1  
4. AVC DA3 0 0 0 0 0 0 0  
5. CSC DA1 0 0 0 0 0 0 0  
6. DTD DA1 0 0 0 0 0 0 0  
7. Nicator DA1 0 0 0 0 0 0 0  
8. Irnsum DA1 1 0 0 1 0 1 2  
9. GAVC DA1 1 0 0 1 0 2 7  
10. TTBC DA1 1 0 0 1 0 0 9  
 
Programma  
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
04-Sep-2007 18:30 Nicator DA1 – CSC DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
04-Sep-2007 18:30 TTBC DA1 – AVC DA3 Sportpark Keatsjemuoilan
08-Sep-2007 14:00 DTD DA1 – Irnsum DA1 Sportterrein DTD
08-Sep-2007 14:30 GAVC DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-Sep-2007 14:30 Hardegarijp DA1 – Robur DA1 Sportpark De Warren




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen