VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 4 februari 2008 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1e, 2e, en 3e

03-02-08 Irnsum 1  Warga 1  2 – 2
03-02-08  Franeker SC 1  Annaparochie St. 1  1 – 2
03-02-08  Harkema Opeinde 1  ONB 1  4 – 2
03-02-08  Rood Geel 1  Gorredijk 1  2 – 0
03-02-08  Frisia 1  Oldeboorn 1  3 – 3

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 14 9 4 1 31 50 19
2. GAVC 1 11 8 2 1 26 24 11  
3. Franeker SC 1 13 7 2 4 23 31 21  
4. Annaparochie St. 1 12 6 4 2 22 33 23  
5. Harkema Opeinde 1 12 4 6 2 18 32 23  
6. Oldeboorn 1 12 4 5 3 17 26 23  
7. Gorredijk 1 13 3 6 4 15 21 23  
8. ONB 1 12 4 0 8 12 21 35  
9. Stiens 1 13 3 3 7 12 19 29  
10. Warga 1 14 3 3 8 12 17 34  
11. Rood Geel 1 13 3 2 8 11 16 36  
12. Irnsum 1 13 2 3 8 9 14 27

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
10-feb-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Oldeboorn 1 De Waaie / st. Annap.
10-feb-2008 14:00 Franeker SC 1 – Frisia 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
10-feb-2008 14:00 GAVC 1 – Gorredijk 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
10-feb-2008 14:00 Irnsum 1 – ONB 1 Sportcomplex Irnsum
17-feb-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Rood Geel 1 De Waaie / st. Annap.
17-feb-2008 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
17-feb-2008 14:00 ONB 1 – Franeker SC 1 Sportpark de Fennen/ONB

Irnsum, 0518 Mannen Zondag reserve , 2e klasse A

03-02-08 Frisia 2  Heerenveen 2  5 – 1
03-02-08  FVC 2  Franeker SC 2  3 – 1
03-02-08  Geel Wit 2  MKV’29 2  1 – 2
03-02-08  Trynwalden 2  Friesland 2  6 – 0
03-02-08  Irnsum 2  Rood Geel 2  3 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 14 8 2 4 26 44 22
2. Franeker SC 2 12 7 1 4 22 28 15  
3. FVC 2 13 6 3 4 21 32 26  
4. Heerenveen 2 12 6 2 4 20 29 27  
5. Leeuwarden 3 10 6 0 4 18 22 21  
6. Trynwalden 2 14 5 2 7 17 25 32  
7. Rood Geel 2 10 4 2 4 14 17 15  
8. MKV’29 2 11 4 2 5 14 16 21  
9. Geel Wit 2 13 3 3 7 12 21 26  
10. Irnsum 2 11 3 1 7 10 15 29  
11. Friesland 2 12 3 4 5 10 18 33 3

10-feb-2008 10:30 MKV’29 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan
17-feb-2008 11:00 Franeker SC 2 – Heerenveen 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
17-feb-2008 11:00 Irnsum 2 – MKV’29 2 Sportcomplex Irnsum
17-feb-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur

Irnsum, 0519 Mannen Zondag reserve , 5e klasse H 

03-02-08 Frisia 6  Irnsum 3  5 – 0
03-02-08  Dokkum 4  Trynwalden 3  1 – 3
03-02-08  Geel Wit 4  Friesland 3 
03-02-08  Franeker SC 3  FVC 4  1 – 0
03-02-08  Annaparochie St. 3  Robur 4  7 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 13 12 0 1 36 64 14
2. Frisia 6 13 9 2 2 29 54 26  
3. Beetgum 3 10 7 1 2 22 34 14  
4. Friesland 3 11 5 2 4 17 35 31  
5. Geel Wit 4 10 4 3 3 15 31 29  
6. FVC 4 13 4 3 6 15 29 36  
7. Annaparochie St. 3 13 5 0 8 15 31 44  
8. Franeker SC 3 12 4 2 6 14 30 35  
9. Irnsum 3 14 4 2 8 14 25 40  
10. Dokkum 4 12 4 1 7 13 24 31  
11. Robur 4 11 3 0 8 9 24 54  
12. DTD 4 12 2 2 8 8 20 47  

 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-feb-2008 10:00 Dokkum 4 – Frisia 6 Harddraverspark
10-feb-2008 14:00 Beetgum 3 – FVC 4 It Bosk
10-feb-2008 11:00 Geel Wit 4 – Franeker SC 3 Sportterrein Nes-Buren
10-feb-2008 10:00 Robur 4 – Friesland 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
17-feb-2008 14:30 Beetgum 3 – Geel Wit 4 It Bosk
17-feb-2008 10:00 Dokkum 4 – DTD 4 Harddraverspark
17-feb-2008 11:00 Franeker SC 3 – Robur 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
17-feb-2008 10:30 Friesland 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Nylan




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑