VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 30 oktober 2006 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1ste- 2de- en 3de elftal

Abonnementsuitslagen     

Datum Thuis Uit Uitslag
29-10-06  Oosterlittens 1  Renado 1  1 – 0
29-10-06  CAB 1  Dronrijp 1  5 – 0
29-10-06  Irnsum 1  Robur 1  5 – 0
29-10-06  Nicator 1  Black Boys 1  4 – 2
29-10-06  Lemmer 1  DTD 1  2 – 0

 29-10-06               Friesland                         Grou                          Gestaakt

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Lemmer 1 8 7 1 0 22 30 11
2. Irnsum 1 8 6 0 2 18 24 8  
3. GAVC 1 7 5 1 1 16 22 10  
4. DTD 1 8 5 0 3 15 11 13  
5. Friesland 1 7 4 1 2 13 12 11  
6. Oosterlittens 1 8 3 2 3 11 13 12  
7. Nicator 1 8 2 4 2 10 22 22  
8. CAB 1 8 3 0 5 9 17 21  
9. Black Boys 1 8 2 1 5 7 17 23  
10. Robur 1 8 2 0 6 6 10 19  
11. Renado 1 8 1 2 5 5 4 16  
12. Dronrijp 1 8 0 2 6 2 5 21  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
05-Nov-2006 14:00 Black Boys 1 – Irnsum 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
05-Nov-2006 14:00 DTD 1 – Friesland 1 Sportterrein DTD
05-Nov-2006 14:00 GAVC 1 – Nicator 1 Sportcomplex Nesserdijk
05-Nov-2006 14:00 Oosterlittens 1 – CAB 1 Sportterrein Oosterlittens
05-Nov-2006 14:00 Renado 1 – Lemmer 1 Sportvelden Renado
05-Nov-2006 14:00 Robur 1 – Dronrijp 1 Sportcomplex Vierkantsdijk
12-Nov-2006 14:00 Dronrijp 1 – Black Boys 1 Schatzenburg
12-Nov-2006 14:00 Friesland 1 – Renado 1 Sportpark Nylan
12-Nov-2006 14:00 Irnsum 1 – GAVC 1 Sportcomplex Irnsum
12-Nov-2006 14:00 Lemmer 1 – Oosterlittens 1 Sportpark Lemstervaart
12-Nov-2006 14:30 Nicator 1 – DTD 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
12-Nov-2006 14:00 Robur 1 – CAB 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Abonnementsuitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
22-10-06 Sneek 3  Rood Geel 2  3 – 6
22-10-06  Jubbega 2  FVC 2  1 – 2
29-10-06  Irnsum 2  Franeker SC 2  2 – 2
29-10-06  Geel Wit 2  Friesland 2  0 – 1
29-10-06  Frisia 2  Rood Geel 2  2 – 5
29-10-06  FVC 2  Sneek 3  3 – 1
29-10-06  Trynwalden 2  Jubbega 2  4 – 2

 

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 (zon) 6 5 1 0 16 24 6
2. Trynwalden 2 (zon) 6 4 1 1 13 19 8  
3. FVC 2 (zon) 7 4 1 2 13 23 13  
4. Franeker SC 2 (zon) 6 2 2 2 8 14 15  
5. Sneek 3 (zon) 7 2 2 3 8 13 17  
6. Geel Wit 2 (zon) 6 2 1 3 7 14 13  
7. Jubbega 2 (zon) 6 2 1 3 7 14 16  
8. Frisia 2 (zon) 6 2 1 3 7 11 15  
9. Irnsum 2 (zon) 6 2 1 3 7 12 19  
10. Rood Geel 2 (zon) 7 2 1 4 7 16 21  
11. Friesland 2 (zon) 7 2 0 5 6 12 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
05-Nov-2006 10:30 DIO Oosterwolde 3 (zon) – Trynwalden 2 (zon) Sportpark Oostenburg
05-Nov-2006 11:00 Franeker SC 2 (zon) – Friesland 2 (zon) Sportpark Hertog van Saxenlaan
05-Nov-2006 15:00 Geel Wit 2 (zon) – Frisia 2 (zon) Sportterrein Nes-Buren
05-Nov-2006 11:00 Irnsum 2 (zon) – Sneek 3 (zon) Sportcomplex Irnsum
05-Nov-2006 10:00 Jubbega 2 (zon) – Rood Geel 2 (zon) ’t Heidefjild
12-Nov-2006 11:00 Franeker SC 2 (zon) – Trynwalden 2 (zon) Sportpark Hertog van Saxenlaan
12-Nov-2006 10:30 Frisia 2 (zon) – FVC 2 (zon) De Magere Weide
12-Nov-2006 14:30 Geel Wit 2 (zon) – Sneek 3 (zon) Sportterrein Nes-Buren
12-Nov-2006 11:00 Irnsum 2 (zon) – Friesland 2 (zon) Sportcomplex Irnsum
12-Nov-2006 10:00 Jubbega 2 (zon) – DIO Oosterwolde 3 (zon) ’t Heidefjild

Abonnementsuitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
22-10-06 Sport Vereent 2  Aengwirden 2  3 – 3
29-10-06  Langezwaag 2  Irnsum 3  6 – 0
29-10-06  Aengwirden 2  Blesse De 3  4 – 2
29-10-06  Read Swart 3  FFS 2  1 – 5
29-10-06  Sport Vereent 2  Gorredijk 6  1 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Aengwirden 2 (zon) 7 5 2 0 17 24 8
2. Langezwaag 2 6 5 1 0 16 32 10  
3. Blesse De 3 6 3 2 1 11 21 12  
4. Mildam 2 (zon) 6 2 4 0 10 15 9  
5. FFS 2 6 3 1 2 10 19 16  
6. Gorredijk 6 7 3 0 4 9 11 26  
7. Read Swart 3 (zon) 6 2 1 3 7 11 20  
8. Sport Vereent 2 6 1 2 3 5 12 16  
9. SCS 2 (zon) 4 1 0 3 3 11 15  
10. Irnsum 3 6 1 0 5 3 11 24  
11. Thor 2 6 0 1 5 1 9 20  
 

Programma  

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
05-Nov-2006 12:00 Aengwirden 2 (zon) – Langezwaag 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
05-Nov-2006 10:30 Blesse De 3 – Sport Vereent 2 Sportpark De Berk
05-Nov-2006 10:00 Read Swart 3 (zon) – Mildam 2 (zon) Sportpark de Jister
05-Nov-2006 10:30 SCS 2 (zon) – FFS 2 vv SCS a.d Sportlaan
05-Nov-2006 10:00 Thor 2 – Irnsum 3 De Kobunder
12-Nov-2006 10:00 Gorredijk 6 – Blesse De 3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
12-Nov-2006 12:00 Mildam 2 (zon) – Langezwaag 2 De Wissel
12-Nov-2006 12:00 Read Swart 3 (zon) – Irnsum 3 Sportpark de Jister
12-Nov-2006 10:30 SCS 2 (zon) – Sport Vereent 2 vv SCS a.d Sportlaan
12-Nov-2006 10:00 Thor 2 – FFS 2 De Kobunder




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen