VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 oktober 2006 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1ste 2de en 3de

Abonnementsuitslagen     

Datum
15-10-06 Black Boys 1  Friesland 1  1 – 4
15-10-06  Robur 1  Nicator 1  5 – 3
15-10-06  Dronrijp 1  Irnsum 1  0 – 3
15-10-06  Renado 1  CAB 1  0 – 3
15-10-06  DTD 1  Oosterlittens 1  0 – 4
15-10-06  GAVC 1  Lemmer 1  1 – 5

Stand

1 Lemmer 1 6 5 1 0 16 22 8
2. GAVC 1 7 5 1 1 16 22 10  
3. Irnsum 1 7 5 0 2 15 19 8  
4. DTD 1 7 5 0 2 15 11 11  
5. Friesland 1 7 4 1 2 13 12 11  
6. Oosterlittens 1 7 2 2 3 8 12 12  
7. Black Boys 1 6 2 1 3 7 12 13  
8. Nicator 1 7 1 4 2 7 18 20  
9. Robur 1 7 2 0 5 6 10 14  
10. CAB 1 7 2 0 5 6 12 21  
11. Renado 1 7 1 2 4 5 4 15  
12. Dronrijp 1 7 0 2 5 2 5 16

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29-Oct-2006 14:30 CAB 1 – Dronrijp 1 Sportcomplex het Bolwerk
29-Oct-2006 14:00 Friesland 1 – GAVC 1 Sportpark Nylan
29-Oct-2006 14:00 Irnsum 1 – Robur 1 Sportcomplex Irnsum
29-Oct-2006 14:00 Lemmer 1 – DTD 1 Sportpark Lemstervaart
29-Oct-2006 14:30 Nicator 1 – Black Boys 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
29-Oct-2006 14:00 Oosterlittens 1 – Renado 1     Sportterrein Oosterlittens

Abonnementsuitslagen Irnsum 2  

Datum
15-10-06 DIO Oosterwolde 3  Geel Wit 2  5 – 2
15-10-06  Jubbega 2  Irnsum 2  5 – 3
15-10-06  Rood Geel 2  FVC 2  1 – 1
15-10-06  Friesland 2  Frisia 2  2 – 3

Stand

1. DIO Oosterwolde 3 (zon) 6 5 1 0 16 24 6
2. Trynwalden 2 (zon) 4 3 0 1 9 14 5  
3. Jubbega 2 (zon) 4 2 1 1 7 11 10  
4. Sneek 3 (zon) 4 2 1 1 7 8 7  
5. FVC 2 (zon) 5 2 1 2 7 18 11  
6. Geel Wit 2 (zon) 5 2 1 2 7 14 12  
7. Franeker SC 2 (zon) 5 2 1 2 7 12 13  
8. Frisia 2 (zon) 5 2 1 2 7 9 10  
9. Irnsum 2 (zon) 5 2 0 3 6 10 17  
10. Friesland 2 (zon) 6 1 0 5 3 11 29  
11. Rood Geel 2 (zon) 5 0 1 4 1 5 16  

Programma

22-Oct-2006 10:00 Jubbega 2 (zon) – FVC 2 (zon) ’t Heidefjild
22-Oct-2006 12:00 Sneek 3 (zon) – Rood Geel 2 (zon) Sportpark v.v. Sneek
29-Oct-2006 10:30 FVC 2 (zon) – Sneek 3 (zon) Sportpark de Hemrik/vvFVC
29-Oct-2006 10:30 Frisia 2 (zon) – Rood Geel 2 (zon) De Magere Weide
29-Oct-2006 15:00 Geel Wit 2 (zon) – Friesland 2 (zon) Sportterrein Nes-Buren
29-Oct-2006 11:00 Irnsum 2 (zon) – Franeker SC 2 (zon) Sportcomplex Irnsum
29-Oct-2006 10:00 Trynwalden 2 (zon) – Jubbega 2 (zon) Sportpark Keatsjemuoilan

Uitslagen Irnsum 3

15-10-06 Blesse De 3  Read Swart 3  6 – 2
15-10-06  SCS 2  Aengwirden 2  1 – 4
15-10-06  Gorredijk 6  Thor 2  3 – 2
15-10-06  Irnsum 3  Sport Vereent 2  1 – 0
15-10-06  FFS 2  Mildam 2  3 – 0

Stand

1. Langezwaag 2 5 4 1 0 13 26 10
2. Aengwirden 2 (zon) 5 4 1 0 13 17 3  
3. Blesse De 3 5 3 2 0 11 19 8  
4. FFS 2 5 3 0 2 9 13 11  
5. Mildam 2 (zon) 6 2 3 1 9 11 8  
6. Read Swart 3 (zon) 5 2 1 2 7 10 15  
7. Gorredijk 6 6 2 0 4 6 8 25  
8. Sport Vereent 2 4 1 1 2 4 8 8  
9. SCS 2 (zon) 4 1 0 3 3 11 15  
10. Irnsum 3 5 1 0 4 3 9 18  
11. Thor 2 6 0 1 5 1 9 20  

Programma

22-Oct-2006 10:00 Sport Vereent 2 – Aengwirden 2 (zon) "Lunia" te Oldeberkoop
29-Oct-2006 12:00 Aengwirden 2 (zon) – Blesse De 3 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
29-Oct-2006 10:00 Langezwaag 2 – Irnsum 3 ‘T Paradijske
29-Oct-2006 10:00 Read Swart 3 (zon) – FFS 2 Sportpark de Jister
29-Oct-2006 10:00 Sport Vereent 2 – Gorredijk 6 "Lunia" te Oldeberkoop
29-Oct-2006 10:00 Thor 2 – SCS 2 (zon) De Kobunder




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑