VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 9 oktober 2006 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 1ste, 2de en Dames 1

Irnsum 1 

08-10-06

Nicator 1  Dronrijp 1  2 – 2
08-10-06  Friesland 1  Robur 1  1 – 0
08-10-06  Oosterlittens 1  GAVC 1  1 – 1
08-10-06  Renado 1  DTD 1  0 – 2
08-10-06  CAB 1  Irnsum 1  3 – 1

Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVC 1 6 5 1 0 16 21 5
2. DTD 1 6 5 0 1 15 11 7  
3. Lemmer 1 5 4 1 0 13 17 7  
4. Irnsum 1 6 4 0 2 12 16 8  
5. Friesland 1 6 3 1 2 10 8 10  
6. Black Boys 1 5 2 1 2 7 11 9  
7. Nicator 1 6 1 4 1 7 15 15  
8. Oosterlittens 1 6 1 2 3 5 8 12  
9. Renado 1 6 1 2 3 5 4 12  
10. Robur 1 6 1 0 5 3 5 11  
11. CAB 1 6 1 0 5 3 9 21  
12. Dronrijp 1 6 0 2 4 2 5 13

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-Oct-2006 14:00 Black Boys 1 – Friesland 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
15-Oct-2006 14:00 DTD 1 – Oosterlittens 1 Sportterrein DTD
15-Oct-2006 14:00 Dronrijp 1 – Irnsum 1 Schatzenburg
15-Oct-2006 14:00 GAVC 1 – Lemmer 1 Sportcomplex Nesserdijk
15-Oct-2006 14:00 Renado 1 – CAB 1 Sportvelden Renado
15-Oct-2006 14:00 Robur 1 – Nicator 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Irnsum 2

08-10-06 Geel Wit 2  Franeker SC 2  5 – 1
08-10-06  Frisia 2  DIO Oosterwolde 3  0 – 0
08-10-06  FVC 2  Friesland 2  8 – 2
08-10-06  Trynwalden 2  Irnsum 2  4 – 0

Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 (zon) 5 4 1 0 13 19 4
2. Trynwalden 2 (zon) 4 3 0 1 9 14 5  
3. Geel Wit 2 (zon) 4 2 1 1 7 12 7  
4. Sneek 3 (zon) 4 2 1 1 7 8 7  
5. Franeker SC 2 (zon) 5 2 1 2 7 12 13  
6. FVC 2 (zon) 4 2 0 2 6 17 10  
7. Irnsum 2 (zon) 4 2 0 2 6 7 12  
8. Jubbega 2 (zon) 3 1 1 1 4 6 7  
9. Frisia 2 (zon) 4 1 1 2 4 6 8  
10. Friesland 2 (zon) 5 1 0 4 3 9 26  
11. Rood Geel 2 (zon) 4 0 0 4 0 4 15  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-Oct-2006 10:30 DIO Oosterwolde 3 (zon) – Geel Wit 2 (zon) Sportpark Oostenburg
15-Oct-2006 11:00 Friesland 2 (zon) – Frisia 2 (zon) Sportpark Nylan
15-Oct-2006 10:00 Jubbega 2 (zon) – Irnsum 2 (zon) ’t Heidefjild
15-Oct-2006 11:00 Rood Geel 2 (zon) – FVC 2 (zon) Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
15-Oct-2006 12:00 Sneek 3 (zon) – Trynwalden 2 (zon) Sportpark v.v. Sneek
22-Oct-2006 10:00 Jubbega 2 (zon) – FVC 2 (zon) ’t Heidefjild

Dames 1

07-10-06 Warga DA1  Mulier DA1  0 – 8
07-10-06  Oosterlittens DA1  GAVCOldeboorn DA1  2 – 2

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVCOldeboorn DA1 (zat) 4 3 1 0 10 30 5
2. Irnsum DA1 (zat) 3 3 0 0 9 22 3  
3. ONS Sneek DA3 3 3 0 0 9 13 4  
4. Franeker SC DA1 (zat) 3 2 1 0 7 24 3  
5. Mulier DA1 4 2 0 2 6 19 9  
6. Oosterlittens DA1 (zat) 4 1 2 1 5 7 5  
7. DVBolsward DA3 3 1 0 2 3 2 9  
8. OudegaHJSC DA1 3 0 0 3 0 5 23  
9. Sleat DA1 3 0 0 3 0 0 32  
10. Warga DA1 (zat) 4 0 0 4 0 1 30

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-Oct-2006 13:00 DVBolsward DA3 – Sleat DA1 Sportcomplex het Bolwerk
14-Oct-2006 14:00 Irnsum DA1 (zat) – GAVCOldeboorn DA1 (zat) Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2006 11:00 Mulier DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex It Fliet
14-Oct-2006 12:30 ONS Sneek DA3 – Franeker SC DA1 (zat) Gemeentelijk Zuidersportpark
14-Oct-2006 14:00 Warga DA1 (zat) – Oosterlittens DA1 (zat) Sportvelden Warga




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen