VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 13 februari 2008 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 4e, 5e, en 6e

10-02-2008 MKV’29 4  Dronrijp 3  0 – 3
10-02-2008  Amelandia 2  Jubbega 7  5 – 1
10-02-2008  Irnsum 4  Nicator 4 
10-02-2008  Bergum 4  Sparta’59 3  2 – 4

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 3 12 11 0 1 33 46 14
2. Nicator 4 13 10 2 1 32 37 12
3. Bergum 4 13 8 1 4 25 56 16
4. Rood Geel 3 12 7 1 4 22 44 26
5. Oosterlittens 3 10 6 1 3 19 33 21
6. Dronrijp 3 13 6 1 6 19 27 26
7. MKV’29 4 11 5 3 3 18 30 32
8. Jubbega 7 11 3 0 8 9 13 51
9. Amelandia 2 11 2 2 7 8 24 30
10. Irnsum 4 10 2 1 7 7 19 42 0 
11. Harkema Opeinde 4 12 1 4 7 7 26 39
12. St.Jacob 2 14 1 2 11 5 23 69

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-feb-2008 10:00 Bergum 4 – MKV’29 4 Sportpark Koningsland/Bergum
17-feb-2008 10:30 Irnsum 4 – Jubbega 7 Sportcomplex Irnsum
17-feb-2008 12:00 Oosterlittens 3 – Dronrijp 3 Sportterrein Oosterlittens
17-feb-2008 10:30 Rood Geel 3 – Amelandia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
17-feb-2008 10:00 Sparta’59 3 – Harkema Opeinde 4 Sportcomplex Deinum
24-feb-2008 11:00 Amelandia 2 – Irnsum 4 De Slinger
24-feb-2008 10:15 MKV’29 4 – Harkema Opeinde 4 Sportpark Nylan
24-feb-2008 11:00 Nicator 4 – Dronrijp 3 Sportpark Kalverdijkje Nicator
24-feb-2008 12:00 Oosterlittens 3 – Jubbega 7 Sportterrein Oosterlittens
24-feb-2008 10:30 Rood Geel 3 – Bergum 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
24-feb-2008 10:00 Sparta’59 3 – Jacob St. 2 Sportcomplex Deinum

Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse 

10-02-2008 Akkrum 4  Aengwirden 4  4 – 2
10-02-2008  Gersloot 1  Renado 5  3 – 2
10-02-2008  SC Joure 6  Read Swart 5  5 – 1
10-02-2008  Irnsum 5  Oldeboorn 3 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nieuweschoot 4 12 9 1 2 28 43 19
2. FFS 4 12 8 2 2 26 46 23
3. Lemmer vv 3 13 7 3 3 24 50 22
4. Aengwirden 4 12 7 2 3 23 45 19
5. SC Joure 6 12 7 2 3 23 51 28
6. Akkrum 4 11 7 1 3 22 38 20
7. Renado 5 13 5 3 5 18 57 35
8. Gersloot 1 10 4 2 4 14 25 29
9. Irnsum 5 12 3 1 8 10 21 33 0 
10. Oldeboorn 3 11 2 1 8 7 20 40
11. Warga 5 13 1 2 10 5 17 110
12. Read Swart 5 11 0 2 9 2 12 47 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-feb-2008 10:00 Akkrum 4 – Warga 5 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
17-feb-2008 12:00 FFS 4 – Irnsum 5 Sportpark Vegelinsoord
17-feb-2008 10:00 Gersloot 1 – Lemmer 3 Sportpark Gersloot
17-feb-2008 10:00 Read Swart 5 – Nieuweschoot 4 Sportpark de Jister (Read Swart)
24-feb-2008 10:00 Akkrum 4 – FFS 4 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
24-feb-2008 10:00 Gersloot 1 – Warga 5 Sportpark Gersloot
24-feb-2008 11:00 Irnsum 5 – Aengwirden 4 Sportcomplex Irnsum
24-feb-2008 10:30 Joure SC 6 – Lemmer 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
24-feb-2008 10:00 Read Swart 5 – Oldeboorn 3 Sportpark de Jister (Read Swart)
24-feb-2008 14:00 Renado 5 – Nieuweschoot 4 Sportvelden Renado

Mannen Zondag reserve 6, 6e klasse

10-02-2008 Oldeboorn 4  Friesland 5  10 – 2
10-02-2008  De Sweach 2  Tijnje 4  3 – 1
10-02-2008  Thor 3  Irnsum 6  4 – 1
10-02-2008  Aengwirden 3  ONB 6  3 – 4
10-02-2008  Drachten 6  Surhuisterveen 3  10 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONB 6 11 9 0 2 27 36 22
2. De Sweach 2 11 8 2 1 26 47 20
3. Oerterp 5 10 7 0 3 21 34 22
4. Drachten 6 13 6 3 4 21 56 37
5. Surhuisterveen 3 10 6 1 3 19 33 20
6. Thor 3 11 5 2 4 17 29 20
7. Tijnje 4 11 5 1 5 16 34 42
8. Aengwirden 3 11 4 2 5 14 36 31
9. Irnsum 6 13 4 2 7 14 36 36 0 
10. Oldeboorn 4 11 3 2 6 11 38 45
11. GAVC 4 10 1 3 6 6 16 33
12. Friesland 5 12 0 0 12 0 13 80

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-feb-2008 10:00 GAVC 4 – Irnsum 6 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
17-feb-2008 10:00 Oerterp 5 – Drachten 6 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
17-feb-2008 10:00 Surhuisterveen 3 – Friesland 5 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
17-feb-2008 10:00 Sweach De 2 – ONB 6 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach
17-feb-2008 10:00 Tijnje 4 – Thor 3 Sportpark Kampen/vv Tijnje
24-feb-2008 12:00 Aengwirden 3 – Oldeboorn 4 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
24-feb-2008 10:00 GAVC 4 – Surhuisterveen 3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
24-feb-2008 10:00 Irnsum 6 – Friesland 5 Sportcomplex Irnsum
24-feb-2008 10:00 Oerterp 5 – Thor 3 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
24-feb-2008 10:00 Sweach De 2 – Drachten 6 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach
24-feb-2008 10:00 Tijnje 4 – ONB 6 Sportpark Kampen/vv Tijnje




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑