Nieuws no image

Gepubliceerd op 27 februari 2008 | door Redactie

0

Uitslagen,standen en programma 4e, 5e, en 6e

Uitslagen

24-02-2008 Nicator 4  Dronrijp 3  2 – 0
24-02-2008  Sparta’59 3  St.Jacob 2  3 – 0
24-02-2008  Amelandia 2  Irnsum 4  1 – 3
24-02-2008  Oosterlittens 3  Jubbega 7  10 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Nicator 4 15 12 2 1 38 43 12
2. Sparta’59 3 13 12 0 1 36 49 14
3. Oosterlittens 3 12 8 1 3 25 45 22
4. Bergum 4 13 8 1 4 25 56 16
5. Rood Geel 3 12 7 1 4 22 44 26
6. Dronrijp 3 15 6 1 8 19 28 30
7. MKV’29 4 11 5 3 3 18 30 32
8. Irnsum 4 12 3 1 8 10 22 47 0 
9. Jubbega 7 12 3 0 9 9 13 61
10. Amelandia 2 12 2 2 8 8 25 33
11. Harkema Opeinde 4 12 1 4 7 7 26 39
12. St.Jacob 2 15 1 2 12 5 23 72 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 10:00 Bergum 4 – MKV’29 4 Sportpark Koningsland/Bergum
02-mrt-2008 10:30 Irnsum 4 – Rood Geel 3 Sportcomplex Irnsum
02-mrt-2008 10:30 Jubbega 7 – Amelandia 2 ’t Heidefjild
02-mrt-2008 10:00 Sparta’59 3 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Deinum
09-mrt-2008 10:30 Bergum 4 – Amelandia 2 Sportpark Koningsland/Bergum
09-mrt-2008 13:00 Dronrijp 3 – MKV’29 4 Schatzenburg
09-mrt-2008 10:00 Harkema Opeinde 4 – Rood Geel 3 Sportpark De Bosk te Harkema
09-mrt-2008 10:15 Jacob St. 2 – Nicator 4 Sportpark St. Jacob
09-mrt-2008 10:00 Jubbega 7 – Irnsum 4 ’t Heidefjild
09-mrt-2008 12:00 Oosterlittens 3 – Sparta’59 3 Sportterrein Oosterlittens

Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse 

24-02-2008 Akkrum 4  FFS 4  2 – 2
24-02-2008  Gersloot 1  Warga 5  7 – 1
24-02-2008  Irnsum 5  Aengwirden 4  1 – 5
24-02-2008  Read Swart 5  Oldeboorn 3  – (Afg

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. FFS 4 14 9 3 2 30 53 25
2. Nieuweschoot 4 12 9 1 2 28 43 19
3. Aengwirden 4 13 8 2 3 26 50 20
4. Lemmer vv 3 13 7 3 3 24 50 22
5. SC Joure 6 12 7 2 3 23 51 28
6. Akkrum 4 12 7 2 3 23 40 22
7. Renado 5 13 5 3 5 18 57 35
8. Gersloot 1 11 5 2 4 17 32 30
9. Irnsum 5 15 4 1 10 13 25 44 0 
10. Oldeboorn 3 12 2 1 9 7 21 43
11. Warga 5 14 1 2 11 5 18 117
12. Read Swart 5 11 0 2 9 2 12 47 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 10:00 Aengwirden 4 – Read Swart 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
02-mrt-2008 10:00 Akkrum 4 – Warga 5 Sportcomplex "De Meine"/vv Akkrum
02-mrt-2008 10:00 Gersloot 1 – Lemmer 3 Sportpark Gersloot
02-mrt-2008 10:30 Joure SC 6 – FFS 4 Sportpark de Hege Simmerdyk
02-mrt-2008 14:00 Renado 5 – Nieuweschoot 4 Sportvelden Renado
09-mrt-2008 10:00 Aengwirden 4 – Oldeboorn 3 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
09-mrt-2008 12:00 FFS 4 – Renado 5 Sportpark Vegelinsoord
09-mrt-2008 11:00 Irnsum 5 – Joure SC 6 Sportcomplex Irnsum
09-mrt-2008 11:00 Lemmer 3 – Gersloot 1 Sportpark Lemstervaart
09-mrt-2008 10:00 Nieuweschoot 4 – Read Swart 5 Sportcomplex De Greiden
09-mrt-2008 14:00 Warga 5 – Akkrum 4 Sportvelden Warga

Mannen Zondag reserve 6, 6e klasse 

Uitslagen

24-02-2008 Tijnje 4  ONB 6  – (Afg)
24-02-2008  De Sweach 2  Drachten 6  4 – 5
24-02-2008  GAVC 4  Surhuisterveen 3  3 – 10

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONB 6 11 9 0 2 27 36 22
2. De Sweach 2 12 8 2 2 26 51 25
3. Surhuisterveen 3 12 8 1 3 25 49 25
4. Drachten 6 14 7 3 4 24 61 41
5. Oerterp 5 10 7 0 3 21 34 22
6. Thor 3 11 5 2 4 17 29 20
7. Tijnje 4 11 5 1 5 16 34 42
8. Aengwirden 3 11 4 2 5 14 36 31
9. Irnsum 6 13 4 2 7 14 36 36 0 
10. Oldeboorn 4 11 3 2 6 11 38 45
11. GAVC 4 11 1 3 7 6 19 43
12. Friesland 5 13 0 0 13 0 15 86 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mrt-2008 10:00 GAVC 4 – Irnsum 6 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
02-mrt-2008 10:00 Oerterp 5 – Drachten 6 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
02-mrt-2008 10:00 Oldeboorn 4 – Thor 3 Sportcomplex Oldeboorn
02-mrt-2008 10:00 Sweach De 2 – Surhuisterveen 3 Sportpark De Boskfinnen/vv de Sweach
02-mrt-2008 10:00 Tijnje 4 – Aengwirden 3 Sportpark Kampen/vv Tijnje
09-mrt-2008 10:00 Drachten 6 – Oerterp 5 Sportpark De Peppel
09-mrt-2008 10:30 Friesland 5 – Oldeboorn 4 Sportpark Nylan
09-mrt-2008 10:00 Irnsum 6 – GAVC 4 Sportcomplex Irnsum
09-mrt-2008 10:00 ONB 6 – Aengwirden 3 Sportpark de Fennen/ONB
09-mrt-2008 10:00 Surhuisterveen 3 – Sweach De 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
09-mrt-2008 10:00 Thor 3 – Tijnje 4 De Kobunder




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑