VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 20 juli 2006 | door Redactie

0

V.V.Irnsum indeling competitie

Indeling Competitie 2006/2007 Senioren
 
Irnsum  1                     Irnsum 2                      Irnsum 3
Black Boys 1                Dio Oosterwolde 3         Aengwirden 2 
CAB 1                          FVC 2                          De Blesse 3
DTD 1                          Friesland 2                   FFS 2
Dronrijp 1                    Geel Wi t 2                   Gorredijk 6
Friesland 1                   Jubbega 2                    Langezwaag 2
GAVC 1                        Frisia 2                        Mildam 2
Lemmer 1                    Rood Geel 2                 Read Swart 3
Nicator 1                      Franeker 2                   Joure 5
Oosterlittens 1              Sneek 3                      SCS 2
Renado 1                     Trynwalden 2               Sport Vereent 2
Robur 1                                                          THOR 2
 
Irnsum 4                     Irnsum 5                     Irnsum 6
GAVC 5                       Bakhuizen 3                Amelandia 2
Jubbega 4                    Beetgum 1                  Beetgum 2
Langezwaag 3              CAB 3                         FVC 4
Mildam 3                      Harlingen 4                 Friesland 3
Nieuweschoot 5            MKC 4                         Leeuwarden 4
Oldeboorn 3                 Oosterlittens 3             MKV 5
Oldeholtpade 3             RES 4                         Nicator 4
Read Swart 4               Robur 4                      Flamingo 1
Joure 7                        Franeker 3                  St. Jacob 3
Tijnje 3                        St. Annaparochie 4      Warga 4
Wispolia 2                    St. Jacob 2
 
Dames Senioren                      Beker Senioren
 
Irnsum 1                                  Irnsum 1          Irnsum 2
DV Bolsward 3                          Balk 1              GAVC 2
GAVC/Oldeboorn 1                   Oudega 1          Gorredijk 2
Mulier 1                                   Tijnje 1             Jubbega 2
ONS Sneek 3
Oosterlittens 1                         Beker dames Senioren
Oudega/HJSC 1                       Irnsum
Franeker 1                              Akkrum 1
Sleat 1                                    GAVC/Oldeboorn 1
Warga 1                                  EBC 2

Indeling Jeugd 2006/2007 Jeugd                                
 
Irnsum/Oldeboorn B1              Irnsum C1                  
Beetgum B1                           AVC C1                    
DTD B1                                  Akkrum C1                
Dokkum B1                            Blauw Wit C2             
Birdaard B1                           Heeg C1
GAVC B1                               IJVC C1                    
JVC Nylan 2000 B1                 Mulier C1                   
Rijperkerk B1                        Oosterlittens C1          
Veenwouden B1                     Oudega?HJSC C1      
Stiens B1                               QVC C1
V en V B1                              RES C1
VIOD B1                                Franeker C2
                                                                                             
Irnsum D1                             Irnsum D2                              
CVVO D2                               Be Quick D D 5                     
EBC/Delfstrahuizen D1            Blauw Wit D 6                       
LSC D2                                  Broekster Walden D3
NOK D1                                 Leeuwarder Zwaluwen D4      
ONS Sneek D2                       Nicator D 2                            
Oudehaske D1                      SSS “68 D1
Renado D1                            Sparta “59 D1
Sleat D1                                WWS D2
WWS D!                                Zwaagwesteinde D2
 
                                                                                             
Irnsum E1                              Irnsum E2                               
Aengwirden E1                        Bakhuizen E2                         
Langweer E1                           Balk E2`                                 
Mildam E1                               CVVO E7                              
Oldeboorn E1                          GAVC E4
Oldeholtpade E1                      Jeugd Voetbal Bolsward E6 M
Tijnje E1                                 LSC E5                                  
Udiros E1                                ONS Sneek E4                      
VVI E1                                    Joure E7                                 
VWC E1                                                                               
                                                                                             
Irnsum F1                               Irnsum F2                   Irnsum F3
Arum F1                                  Akkrum F4                 Akkrum F5
Leeuwarden F2                        CVVO F5                    CVVO F6
Leeuwarder Zwaluwen F2         DWP F2                      GAVC F6
Franeker F4                            EBC Delfstahuizen F3   Gorredijk F5
SSS “68 F1                             Heerenveen F8            Heerenveen F10
Sparta “59 F2                          Oldeboorn F2              Heerenveense Boys F6
Stormvogels “64 F1                 Oudehaske F2             Renado F4
WWS F1                                 Renado F3                  Joure F 8
Warga F1                                                                 Sneek F9




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑