VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 18 augustus 2009 | door Redactie

0

v v Irnsum wedstrijdwijzigingen.


Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3600 C-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 5406
Teams: Irnsum C1 – Berlikum SC C1 Scheidsrechter:
Datum: 22-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3400 B-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3059
Teams: Irnsum B1 – Friesland B1 Scheidsrechter:
Datum: 15-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vervallen
Aanduiding: B2600 Vrouwen beker zaterdag poule Wedstrijdnummer: 3818
Teams: Dronrijp DA1 – Irnsum DA1 Scheidsrechter:
Datum: 22-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Schatzenburg, MENALDUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3200 A-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3820
Teams: Leeuwarder Zwaluwen A2 – Irnsum A1 Scheidsrechter:
Datum: 15-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 12:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportpark Nylan, LEEUWARDEN Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1600 Mannen beker reserve zondag poule Wedstrijdnummer: 931
Teams: Jubbega 2 – Irnsum 2 Scheidsrechter: Klijnstra, W.
Datum: 30-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 10:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: ’t Heidefjild, JUBBEGA Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3600 C-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3817
Teams: MKV’29 C1 – Irnsum C1 Scheidsrechter:
Datum: 15-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:30 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportpark Nylan, LEEUWARDEN Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3600 C-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 2944
Teams: Irnsum C1 – Foarut C1 Scheidsrechter:
Datum: 29-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3200 A-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3819
Teams: Berlikum SC A1 – Irnsum A1 Scheidsrechter:
Datum: 29-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:30 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: De Koekoek, BERLIKUM FR Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3400 B-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3814
Teams: Sparta’59 B1 – Irnsum B1 Scheidsrechter:
Datum: 29-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Deinum, DEINUM Rapporteur:
Type wijziging: Vervallen
Aanduiding: B2600 Vrouwen beker zaterdag poule Wedstrijdnummer: 5399
Teams: Irnsum DA1 – Berlikum SC DA1 Scheidsrechter:
Datum: 29-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1600 Mannen beker reserve zondag poule Wedstrijdnummer: 773
Teams: ONB 2 – Irnsum 2 Scheidsrechter: Roffel, D.
Datum: 18-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 19:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportpark de Fennen/ONB, DRACHTEN Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1000 Mannen KNVB beker Amateur poule Wedstrijdnummer: 728
Teams: Irnsum 1 – Annaparochie St. 1 Scheidsrechter: Jong (BGFY82Z), H de
Datum: 30-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1000 Mannen KNVB beker Amateur poule Wedstrijdnummer: 546
Teams: Irnsum 1 – GAVC 1 Scheidsrechter: Stel, W
Datum: 23-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vervallen
Aanduiding: B2600 Vrouwen beker zaterdag poule Wedstrijdnummer: 2996
Teams: Irnsum DA1 – Beetgum DA1 Scheidsrechter:
Datum: 15-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1000 Mannen KNVB beker Amateur poule Wedstrijdnummer: 475
Teams: Franeker SC 1 – Irnsum 1 Scheidsrechter: Strampel, J.H.
Datum: 14-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 19:30 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportpark Hertog van Saxenlaan, FRANEKER Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3400 B-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3813
Teams: AVC B1 – Irnsum B1 Scheidsrechter:
Datum: 22-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:45 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: De Lytse Trije, SEXBIERUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B1600 Mannen beker reserve zondag poule Wedstrijdnummer: 871
Teams: Irnsum 2 – DIO Oosterwolde 3 Scheidsrechter: Posthumus, E.
Datum: 23-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 11:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:
Type wijziging: Vastgelegd
Aanduiding: B3200 A-Junioren beker poule Wedstrijdnummer: 3052
Teams: Irnsum A1 – Friesland A1 Scheidsrechter:
Datum: 22-8-2009 Ass/Sch1/Sch2:
Aanvangstijd: 14:00 Ass/Sch2/Sec:
Accommodatie: Sportcomplex Irnsum, JIRNSUM Rapporteur:




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑