Vrouw gewond na eenzijdig ongeval
Direct na het ongeval waren Bas en Elly Galama ter plaatse. Het ongeval vond plaats ter hoogte van de boerderij van de familie Galama. Bas wilde meteen 112 bellen maar een andere voorbijganger was hem voor. Kort daarna waren zowel de politie, de brandweer, de ambulance als de huisarts uit Jirnsum aanwezig. Volgens Galama was de vrouw direct na het ongeval nog aardig bij kennis.
De vrouw raakte eerst in de berm, schoot toen over een greppel en botste met de linkerzijde van de auto tegen een boom. Deze boom ontwortelde vervolgens en viel om. De auto kwam op de boom tot stilstand en drukte het dak van de auto in, waardoor de automobiliste bekneld raakte. De brandweer knipte de auto open. Het slachtoffer is per ambulance met letsel aan haar nek overgebracht naar het MCL-Zuid.
Het verkeer van Jirnsum naar Grou is enige tijd omgeleid. Vanuit Grou kon het verkeer vrijwel ongehinderd Jirnsum bereiken.