VVI geeft boek uit
Het laatste in Jirnsum uitgegeven boek zal ‘Takomst Dreamen – Ut Jirnsums Ferline’ zijn geweest, van Yge Damsma.
Voor Jirnsumers die geïnteresseerd zijn in de historie van ons dorp, of een aspect daarvan, geeft VVI nu ‘v.v. Irnsum 75 jaar – ‘It Oare Oranje’ uit.
Op 28 december jl. is tijdens de receptie op met een spetterende introductie het eerste jubileumboek ‘v.v. Irnsum 75 jaar’ aan het bestuur en oud-voorzitter Wiebe van Balen overhandigd. Het boek herbergt de complete historie van de v.v. Irnsum. Meer dan 100 pagina’s geschiedenis over ‘it Oare Oranje’!
Inmiddels zijn er al ruim over de honderd bestellingen gedaan. Op de volgende data kan iedereen die dit boek besteld en/of betaald hebben, een exemplaar afhalen in de sportkantine te Jirnsum:
– maandag 12 februari 2007 van 19:30 tot 20:15 uur
– woensdag 14 februari 2007 van 19:30 tot 20:15 uur
– vrijdag 16 februari 2007 van 19:30 tot 20:15 uur
Heeft u nog niet besteld?
Voor al diegene die het boek nog niet besteld hebben, maar dit wel dolgraag willen hebben, bestaat de mogelijkheid dit op onderstaande data (andere tijden!) direct te kopen én af te halen in de sportkantine:
– maandag 12 februari 2007 van 20:15 tot 21:00 uur
– woensdag 14 februari 2007 van 20:15 tot 21:00 uur
– vrijdag 16 februari 2007 van 20:15 tot 21:00 uur
De kosten van dit schitterende, door eigen verenigingsmensen (*) geproduceerde naslagwerk bedraagt slechts € 10,00.
(*)
De volgende personen hebben – vaak onder enorme tijdsdruk – een grote bijdrage geleverd aan de totstandkoming van dit mooie jubileumboek:
– redactie: Marcel Terra, Jan Veenstra, Henk Tuttel, Jeltsje Spel, Koos van Dijk, Jane Visser en Sije Bennie Dijkstra
– eindredactie: Johan Schreuder en Jeep Schreuder
– tekstcontrole: Tineke Smit en Susanna Ambachtsheer
– foto’s: Jappie Sikkema
– ontwerp en vormgeving: Paul Roorda
De jubileumcommissie wil nogmaals al deze personen bijzonder bedanken voor het realiseren van deze geweldige prestatie!
Ook een groot dankwoord voor de beide sponsors, de Stichting Molehiem en de gemeente Boarnsterhim.
v.v. Irnsum 75 jaar ‘It Oare Oranje’ v.v. Irnsum 75 jaar