VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 17 mei 2010 | door Redactie

0

WEDSTRIJD PROGRAMMA VV JIRNSUM

 

Komende week weer veel inhaalwedstrijden doordeweek.
De wedstrijden van de E1, E2 en F1 op donderdag 20 mei moeten nog akkoord worden gegeven door de tegenstanders.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG d.d. 19 mei 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

tijd

Wedst.nr

WEDSTRIJD

pauze

box

veld

scheidsrechter

 

 

 

THUIS

UIT

 

 

 

 

2e klasse H

19:00

36505

Irnsum B1

DTD B1

19:40

1-3

A

P. de Jong

1e klasse CK

18:30

98672

Akkrum F6

Irnsum F2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG d.d. 20 mei 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

tijd

Wedst.nr

WEDSTRIJD

pauze

box

veld

scheidsrechter

 

 

 

THUIS

UIT

 

 

 

 

1e klasse BT

18:45

110022

Read Swart D2

Irnsum D2

 

 

 

 

1e klasse BT

19:00

97174

Irnsum E1

TOP ’36 E1

19:25

1-3

B1

 

1e klasse CK

19:00

99220

Irnsum E2

Heeg E4

19:25

2-4

B2

 

1e klasse BS

18:00

95633

Irnsum F1

Nijland F1

18:20

1-3

B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG d.d.22 mei 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

tijd

Wedst.nr

WEDSTRIJD

pauze

box

veld

scheidsrechter

 

 

 

THUIS

UIT

 

 

 

 

2e klasse D

 

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse H

12:30

36562

CSC B1

Irnsum B1

 

 

 

 

4e klasse A

 

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse CM

10:00

105617

Oosterlittens D1

Irnsum D1

 

 

 

 

1e klasse AV

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse BT

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse CK

10:30

99165

Balk E4

Irnsum E2

 

 

 

 

1e klasse CR

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse BS

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse CK

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse D

9:00

113401

Irnsum MP1

Tzummarum MP1

9:20

1-3

B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG d.d. 23 mei 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse

tijd

Wedst.nr

WEDSTRIJD

pauze

box

veld

scheidsrechter

 

 

 

THUIS

UIT

 

 

 

 

4e klasse A

14:00

114670

Smilde ’94 1

Irnsum 1

 

 

 

C. Koper

2e klasse A

 

 

 

 

 

 

 

 

5e klasse D

 

 

 

 

 

 

 

 

6e klasse AE

 

 

 

 

 

 

 

 

6e klasse AF

10:30

85214

Kuinre 2

Irnsum 5

 

 

 

 

 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑